Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bilma

Na wesele szpilki czy sandałki na szpilce?

Polecane posty

Gość Bilma

Mam w drugą sobotę września ślub brata ciotecznego i nie wiem jakie wybrać buty. Czy klasyczne szpilki, czy tym razem coś w stylu sandałków na obcasie? Może coś doradzicie - może któraś z Was miała podobny dylemat i jakoś go rozwiązała :) ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne które ważne żeby były dobre jakościowo i wygodne. Cała noc tańców przed Tobą. Moją sprawdzoną firmą jest Wojas, więc polecam Ci ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie - niech będą wygodne :) Ja polecam buty Clarks, mam sprawdzone pod kątem komfortu chodzenia i tańczenia :) Można kupić online np. http://clarksonline.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim weselu miałam buty na małej szpilce a potem na przebranie na koturnie bo wygodniej się chodzi. Polecam buty z firmy higo Bardzo wygodnie się chodzi i nie bolą stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała szpilki, a jak szpilki to Wojas. Zawsze kupuję szpilki i obcasy u nich, bo mam pewność, że będą super wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam szpilki z firmy www.gamis.com.pl. Szukałam butów, które będą wygodne i takie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalaALA
Polecam Wojasa jeśli chodzi o wygodę. Nie mają sobie równych. Ja w 12 centymetrowych szpilkach od nich przetanczylam całą noc, bez zadnych obtarć i bolących stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×