Odpowiedz na ten temat

Najgorsze wesele na jakim byliście?

• magda rr 2017.01.23 [09:36]
    gość 2015.09.19 [10:15] jesteś jakims niedorobem w pijackim mundurku osp, dla ciebie tylko remiza, bo brudasów nie wpuszczają nigdzie indzie. Jakimi trzeba być nieudacznikami, żeby twierdzić ze w remizach jest wyższy poziom niz w lokalu, to ja juz nie wiem. Nadal sracie na dworze lub ulicy? Do przygłupa gość 2016.07.06 20.40 tak cepie sie sklada, że swojskie jadlo mozna zamówić i do lokalu , szwedzki/wiejski stol, to norma. Ale jak jesteś takim glupim j..m leśnym, co żyje w szczerym polu lub lesie i większość życia gu..o przerzuca, na przemian skacząc po drzewach i ganiajac zające, to o tym nie wie! Tępy wsiok.
  • gość 2017.01.23 [20:23]
    oooo, Pani Miastowa się... wypowiedziała usmiech.gif
  • ostre wspomnienie kasi 2017.02.17 [08:06]
    Ostatnio w remizie wywalili chłodnię. Zanim załatwiono obwoźną, to już ciasto i lody potopily się, a mięsko....coz. Lato było gorące, ponad 30stopni. Była masakra, klimy nie było.
  • gość 2017.02.17 [13:16]
    Najgorsze jest to, że w remizach nie ma klimy. Jak to przetrzymać bez klimy. To jest najważniejsze. Gdyby byla klima weselisko udałoby się usmiech.gif
  • gość 2017.02.17 [13:38]
    W większości remiz są zamontowane klimatyzacje. To już nie te czasy, kiedy remiza była jedynie zadaszonym barakiem. I jest też kilka lodówek, tak że jeśli jedna wysiądzie, są kolejne sprawne. Często nawet agregat prądotwórczy mają strażacy, tak że w całej gminie światła nie ma, a remiza jedzie na swoim zasilaniu i goście się bawią.
    To czemu tak piszą niektórzy, że jest źle? A bo po co mają strażacy zarabiać, jak okoliczne domy weselne i knajpy bankrutują. Stąd wylewanie pomyj przez wcale nie lepszą konkurencję.
    A jak jest, sami wiecie, przecież te remizy są na waszym terenie i wiecie czego się po nich spodziewać.
  • elka beczek 2017.03.13 [20:43]
    Te klimatyzacje w remizach, to może u was są. Bo na pewno nie w moim powiecie, tu jest zacofanie i syf, w żadnej osp tego NIE ma. Co do agregatów prądotwórczych i dodatkowego zasilania, to każdy lokal je ma. A w mojej osp agregat "znikl", a juz o paliwie nie wspominając. To jest smutne, a ludzie zacofani.
  • 35788 holenderka 2017.03.13 [20:59]
    Gdyby nie wesela w remizach, to strazoki nie miały by za co chlaćoczko.gif na zbiorkach i zebraniach. A o suchym pysku nigdy nie siedzą.
  • gość 2017.03.13 [21:02]
    To czemu tak piszą niektórzy, że jest źle?-bo jest. A bo po co mają strażacy zarabiać, jak okoliczne domy weselne i knajpy bankrutują. Stąd wylewanie pomyj przez wcale nie lepszą konkurencję. - gdzie tak bankrutują te domy weselne? ? ?
  • pisiory 2017.03.17 [12:03]
    Ochotnicy podatek powinni płacić albo za darmo wynajmować. W końcu"ludziom na pożytek, Bogu na chwale" , a nie tylko wódkę pić.
  • gość 2017.03.19 [07:34]
    A ja miałam dwa niefajnie wesela - na obu byłam chora:- na obu grypa żołądkowa biegunka itp. :- masakra to była czekałam na te wesela że się pobawię i w ogóle a tu w dzień wesela takie jazdy. Oczywiście byłam na obu ale nie dotrwalam nawet do północy :-
  • gość 2017.03.20 [15:37]
    znam tosmutas.gif
  • eko wanda 2017.03.25 [07:50]
    Na wsi pomyje wylewają za płot, a śmieci z remiz wywożą do lasów.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...