Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaślubna

najpiękniejsze suknie ślubne jakie widziałyście!!

Polecane posty

Gość takaślubna

Dziewczyny wrzucajcie linki do najpiękniejszych sukni ślubnych jakie widziałyście,na jakie natrafilyscie, jakie chcialybyscie miec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo z sokiem malinowym savoi 716 boska :) moja wymarzona jest bardzo podobna do niej ale wiadomo inna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca@
Piwo z sokiem malinowym suknię nr dwa miała moja znajoma na swoim weselu. mi też sie podobała i stanowczo mi ją odradzała, powiedziała, że drugi raz by jej nie wzięła, bo to jest typ sukni na ślub, na wesele już nie, fatalnie się w niej czuła, nie mogła sie bawić, tańczyć, tylko uważała w kółko żeby bardziej jej się nie pruła koronka na dole, a o 3 nad ranem suknia była cała pospinana agrafkami z tyłu. generalnie kuperek miała cały metalowy od agrafek. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) cały kuperek w agrafkach powiadasz? :( kurczę te koronki muszą być chyba bardzo delikatne. Ja bardzo lubię takie subtelne sukieneczki jakie tu pokazałam ale właśnie ile one mają się do wytrzymałości to już chyba różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wszelkie tiule koraliki i koroneczki wyglądają pięknie. Ale tylko w kościele i na zdjęciach bo na weselach się nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki za opinię ;) będę wiedziała w razie czego się "wystrzegać" jeżel chodzi o ten dół, bo nie chciałabym po całonocnej zabawie wyglądać jak strach na wróble po wizycie tornado :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca@
Piwko, ale ja sama wybrałam sobie suknię z koronką na dole i koronkowym trenem, mimo wszystko;) strasznie mi się podobała, nic innego nie mogłam znaleźć i zdecydowałam się na taką. niedługo ślub, powiem ci jak się sprawdziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiurzyca
modaslubna.pl numer 1003 ale nie wiem vczy ten dekold nie za duzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam z suknie z koronki i nic a nic mi sie nie popruło, a bawiłam się na całego do rana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnaaaaaa
savoi 104 boskaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casey:)
a ja mam do was takie pytanie. marzy mi sie suknia z niebieskimi dodatkami, mam suknie uzywana i chcialam wlasnie dodac tam cos niebieskiego. ma ktoras moze pomysl albo moze ktoras widziala taka suknie. ratunku do slubu 2 miesiace a ja jestem w kompletnej rozsypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casey:)
efWVEWw nie wiem czy to bylo do mnie w kazdym razie link sie nie otwiera:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×