Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna M L O D A 87

NASZE OBRACZKI

Polecane posty

Gość Panna M L O D A 87

Hej jestesmy 11 dni po slubie a nasze obraczki sa juz strasznie porysowane :-/ macie podobnie?? mamy zloto proby 750 a obraczki sa matowe cokolwiek nie dotkne zostawia slad :/ nawet otarcie sie o sciane :/ jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to zbyt wysoka próba jak na obrączki, są zbyt miękkie i bardzo podatne na zarysowania. Dlatego głównie zaleca się próbę 585 bardzo nawet 333 (nie rozumiem dlaczego ludzie się tak bardzo wzbraniaja od tej próby) zawsze możecie kupić drugie obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna ML O D A 87
mieszkamy za granica i tu nie robia z proby 585, kupilismy zapasowe srebrne ale to zawsze cos inego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie dlatego zdecydowaliśmy się na platynę 950,fakt nie są tanie ale po 2 latach nadal wyglądają jak nowe.Nie są powyginane i strasznie porysowane. Problem jest tylko znaleźć kogoś kto jest w stanie platynę obrobić.Mężowi trzeba było zwiększyć rozmiar i nie było łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna ML O D A 87
my dalismy za nasze 10 000 i mialam nadzieje ze jednak troche przetrwaja a tu praktycznie co nie chwyce albo nawet otre nia o sciane niechcacy i zostaja ryski i plamki na matowieniu :/ szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 000 tys. za obrączki? :O Dla mnie 2 tys. to dużo......... A co dopiero 10... No cóż :P Nie zawsze drogie oznacza dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złoto jest dosyć miękkim metalem i dlatego obrączki robi się ze stopów niższej próby. Ja bym poszła do jubilera i zapytała, czy można coś na to poradzić. Może znają jakieś magiczne sztuczki, jak można je wzmocnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna ML O D A 87
idziemy do jubilera w tym tygodniu, babka nam powiedziala ze zloto jest dobrej jakosci wiec moze to zina wysokiej proby, wczoraj jeszcze spadla mi na podloge i teraz mam kawalek jakby odciety lub wgnieciony, nie moge juz na nie patrzec , od dzis przestaje nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep selana.pl !!! Obrączki są bardzo solidne, posiadają dożywotnią gwarancje ! Co więcej grawer jest gratis. Mieliśmy problem z wyobrem obrączek w innych sklepach a tam udało nam się wybrać niemal odrazu. Ceny są wyśmienite, fantastyczna obsługa zawsze pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 000 zł za obrączki? hahaha, to trzeba mieć łeb :D My za nasze zapłaciliśmy 300 zł bo daliśmy swoje złoto , bez kamieni, próba 585, mają już 3,5 roku i się pięknie błyszczą. Ale tak to jest, jak się nie ma co robić z kasą :D dobrze ktoś powiedział- drogie nie znaczy lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jubiler mówił że jak będą miały większą wagę to będą niewygodne. Nie są jakieś cienkie, ale te 7 z przecinkiem jakoś mi nie pasuje dla oka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×