Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieudany fotograf i kamerzysta Toruń

Polecane posty

Gość gość

Wyszukanie odpowiedniego fotografa i kamerzysty to jedno z najważniejszych zadań ślubnych, gdyż wpływa to jak zostaną przedstawione najważniejsze chwile z Waszego życia. Ja z moim mężem nie trafiliśmy najlepiej. Nie polecamy firmy Majkowscy z Torunia. Wybraliśmy największy pakiet (czyli najdroższy), w którym mieliśmy mieć zapewnione: • Obsługę filmowania do 1. 30 • Zmontowany film na DVD i Blue Ray-u • Teledysk ślubny (skrót najważniejszych wydarzeń) • Życzenia od gości weselnych • Sesja narzeczeńska • Zdjęcia na płycie DVD (800-1200 zdjęć) graficzna obróbka wybranych zdjęć • Sesja zdjęciowa + film z pleneru • Sesja rodzinna • Zdjęcie grupowe • Płyta DVD z multimedialnym pokazem fotografii z podkładem muzycznym • Specjalnie zaprojektowana fotoksięga format 30 x 30 x 3 sztuki • Elegancki album w skórzanej okładce ze zdjęciami od 150 do 180 sztuk Niestety po odebraniu i przejrzeniu prac państwa Majkowskich mamy zastrzeżenia do wielu punktów. • Płyta DVD z multimedialnym pokazem fotografii z podkładem muzycznym – brak. Wykonujący stwierdził, że jest w szpitalu a możemy sami to zrobić bo będzie to dla nas „ogromna frajda i na pewno nie będzie stanowić to problemu dla takich komputerowców jak MY”. Nie po to płaci się większą kasę, żeby samemu to robić. Dostaliśmy w zamian więcej zdjęć ale co z tego, jeśli…: • Zdjęcia są niewykadrowane, wiele z nich nic nie przedstawia, bo osoby są odwrócone plecami do fotografa lub mają poucinane głowy • dużo zdjęć z sesji z gośćmi do śmieci z powodu zamknięcia oczu lub zrobienia niewłaściwej miny. Szkoda, że fotograf nie zwrócił na to uwagi, jeśli były to zdjęcia pozowane, • Jakość filmu pozostawia wiele do życzenia, niestabilny wręcz trzęsący się obraz w wielu momentach. Film z ceremonii ślubnej to przede wszystkim nakręcenie księdza i jego kazania (a nie gości i pary młodej). Dostaliśmy zniżkę za opóźnienie w oddaniu zlecenia, ale nie wiedzieliśmy, że dostaniemy nieobrobione zdjęcia i niedokończone zlecenie. Nie polecam, jeśli chcecie stracić dużo nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po oglądnięciu strony www niejakich Majkowskich z Torunia nasuwa mi się pytanie - jakiej jakości oczekiwaliście? Bo zdjęcia i filmy na tej stronie są naprawdę bardzo słabe. Który poważny fotograf oddaje ponad 1000 zdjęć... przecież to od razu czerwona lampka się powinna wam zapalić. No chyba że nie widzieliście wcześniej tych "wspaniałych" zdjęć i filmów, no ale to już wasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ich stronie od razu widać, ze to partacze pierwszej wody... bardzo mi Was szkoda, ale rzeczywiscie wykazaliście się ogromną naiwnością (i/lub totalnym brakiem obeznania w temacie) wybierając tę firmę i licząc na udane materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, szkoda strasznie! :( na szczęście u nas nie było takiej sytuacji, ale sporo czasu spędziliśmy na poszukiwaniach dobrego kamerzysty - trafiliśmy tutaj - http://www.jetmax.pl/ - obtyło sie bez problemów, ale też widzieliśmy wcześniejsze ich realizacje - dobre były więc wybraliśmy tego kamerzystę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na weselu bardzo dobrego kamerzystę, którego mogę polecić. Co prawda jest to firma lubelska, ale obsługuje też sąsiednie województwa. Firma nazywa się Wenafilm http://wenafilm.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
I właśnie dlatego uważam, że na ślub powinno się wybierać najlepszego fotografa, jakiego tylko się da. Przecież to najważniejsze wydarzenie w życiu! Zdecydowanie lepiej wybrać http://jasnykadr.pl/oferta/ i mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione dobrze i rzetelnie. Polecam każdemu właśnie tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Kamerzysta to tylko profesjonalista. Taki jest www.teledysk-slubny.pl z Krakowa . Nic sie nie trzesie obraz zawsze ostry z pieknymi kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina_P
Niestety zgodzę się z przedmówcą. Realizacja naszego zamówienia, również była opóźniona. Daleko im do samodzielnych profesjonalistów. Po przyjeździe do domu panny młodej wyglądali na zagubionych i nie wychodzili z inicjatywą, aby zrobić zdjęcia gościom, aby poprosić ich o ustawienie się w tym miejscu lub innym. W pewnym momencie czekali z młodymi na wyjazd do kościoła i nic nie robili. Mogli w tym czasie obejść posesję i wpaść na pomysł zrobienia pięknych zdjęć w ogrodzie, ale do tego trzeba inicjatywy, kreatywności i aktywności. Dla porównania fotograf na ślubie mojej siostry w tym samych czasie zgarnął pana młodego do auta i poprosił kierowcę o przejazd przez bramę. Było uwieczniony przyjazd pana młodego do domu i przywitanie z panną młodą. Ustawiał gości w różnych konfiguracjach, był kontaktowy i towarzyski. W przypadku Majkowskich komunikacja i podejście do klienta niemalże zerowe. Później tylko usłyszałam, że mogłam powiedzieć, że tego, albo tego chciałam. Trudno oczekiwać od Panny Młodej, aby w dniu swojego święta była reżyserem i scenarzystą w jednym. Zdjęcia są słabo wykadrowane i nawet są popsute te z sesji z gośćmi, gdzie ktoś ma dziwny grymas, przymknięte oczy itp. Dwa pstryknięcia i szybkie spojrzenie i gotowe, to zdecydowanie za mało. Podobnie wyszły zdjęcia z sesji plenerowej, większość koncepcji padała z naszej strony, niż ze strony "doświadczonych" realizatorów. W filmie zdarzyły się dwa ujęcia źle wycięte, trzęsący się obraz itp. Na początku nie miałam żadnych zastrzeżeń, jeśli chodziło o ilość zdjęć z tej uroczystości, bo jak mnie zapewniono "nie chodzi o ilość, a jakość". Potem ta jakość wyszła tak kiepsko, że nie miałam ładnego portretowego zdjęcia z małżonkiem, bo ręką ruszyłam, spojrzałam w lewo. Nie było czego w ramkę wstawić. Nie piszę, że wszystkie ujęcia były zepsute, ale na moje z 50% zdjęć nie nadaje się do publikacji. Nawet te, nad którymi mogliśmy w spokoju popracować. Dokonując podsumowania: jeśli jesteś osobą, która dokładnie rozpisze scenariusz na swoje wesele i wręczy realizatorom, to może zadziałać. W innym przypadku za dużo nie będzie się działo. Ja drugi raz nie zaufam w profesjonalizm tym ludziom i powiem, że żałuję, że akurat oni mieli ten zaszczyt uwieczniać najważniejszy dzień mojego życia. Mam nadzieję, że moje uwagi i wnioski skłonią potencjalnych klientów do poważnego rozważenia współpracy z w/w firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo

Mają bardzo dużą bazę usług i lokali związanych z weselem i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×