Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula987

obrączki od Kruka

Polecane posty

Gość Paula987

Witam, chciałabym zapytać czy któraś z Was ma obrączki od Kruka i czy przy odbiorze dostała prezent do otworzenia po slubie? Co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
nie oplac sie u nich,placi sie za firme, ich reklame itp.srednio na gr zl przebitka o stowe wiecej albo i lepiej.u zwyklego jubilera nawet o 40 % mniej sie zaplaci,a wzor zawsze ten sam mozna skopiowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupon promocyjny
na zakup kolejnych klejnotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
po mocno zawyzonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam obrączkę od Kruka i mam prezent, otworzyłam po ślubie. Nie powiem ci co to jest bo ci zepsuję niespodziankę:-D W każdym razie jest to fajna rzecz do wykorzystania we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula987
hmmm, Laura, dzięki za info. Może masz rację, niespodzianka to niespodzianka...ale z drugiej strony ciekawość babska nie zna granic :)) Choć powiem szczerze, że bardziej się necierpliwi mój przyszły niż ja... Pozdrawiam wszystkich, buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ja też nie byłabym sobą, gdybym się nie zastanawiała co tam jest, ciekawość mnie zżerała, i gdyby mąż nie schował tego pudełka u siebie w domu, zaraz bym to pazurkami rozdarła i sprawdziła co jest w środku:-D Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to kupon zniżkowy
na kolejne zakupy u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupon zniżkowy swoją drogą, mi za jakiś czas przyszła pocztą jakaś złota karta czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam ten prezent. Bardzo fajny i przydatny. Schowałam głęboko w szafie i otworzyliśmy w niedzielny poranek po ślubie. Bardzo miła niespodzianka i piękne słowa w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez dostalismy prezent :) i akurat od Kruka niektóre obrączki były tańsze niz w tej masówce Apart czy mało znanej (przynajmniej mnie ;) ) Yes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
pewnie wibrator daja szczeglnie laurze sie przydal,bo jak miala kiecke brzydka jak ze sredniowiecza,to juz sobie jej gacie na slubie wyobrazam:)lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakolaa
popsuje wam niespodzianke :P dostaniecie filizanki :P nenenene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakolaa
Paula987 Witam, chciałabym zapytać czy któraś z Was ma obrączki od Kruka i czy przy odbiorze dostała prezent do otworzenia po slubie? Co to jest?? przepraszam bardzo, odpowiedzialam na pytanie autorki? o co ci kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
no to juz niespodzianki nie ma.mogla sie nie pyt.ja tylko stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakolaa
widze ze ty tez nie czujesz, chcac na sile uszczesliwiac ludzi, tym bardziej ze ten prezent to zadne cudo, ja go w kazdym razie oddalam komus kto takich rzeczy potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla filiżanek niewarto
ja się cieszę, że napisała, bo wiem, że nie opłaca mi się kupować w Kruku. Ceny są wysokie, a niespodzianka sama w sobie kusi żeby się przekonać co jest w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula987
rany, kto idzie do Kruka po filiżanki?? Uważam, że obrączki są śliczne i w żadnym innym Aparcie czy Yesie nie widzieliśmy tak dopracowanych obrączek jak u Kruka! A cenowo spokojnie można je porównać z innnymi salonami jubilerskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Polska właśnie. Byle dowalić, zgnoić, zniszczyć, buhahahaha:-O Akola czy jak ci tam, zasługujesz na leczenie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla filiżanek nie warto
nie mówię dla samych filiżanek, ale wzór mogę ściągnąć i znajomy jubiler mi zrobi takie same jak u Kruka np. Jeszcze nie wiem jaki wzór wybierzemy. Chodziło o to, że ludzka ciekawość nie zna granic i skoro dają prezent to chciałabym się np przekonać co w środku jest. A parę setek w tę czy w tę nie sprawiłoby wielkiej różnicy. Jednak skoro to o filiżanki chodzi to nie warto i mogę wybrać sobie swój śliczny wzorek, sama go zaprojektować i robić po niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
akurat tam nie,ale u zwyklego jubilera nawet do 40 % taniej,bo w w/w firmach jest o 100 zl na gramie przebitka ,a to duzo,do tego wzor mozna skopiowac i zrobic taki sam gdzie indziej szczegolnie jak sie ma swoje zloto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdacadsc
ja u Kruka kupiłam sobie przepiękne kolczyki nie dość że były oryginalne, to precyzyjnie wykończone i ... względnie tanie, bo wg mnie ~150 zł za kolczyki z białego złota z topazem to nie jest dużo a pierścionek zaręczynowy kupił mi mój popędliwy skarb u jubilera marki "jubiler", no i niezbyt ciekawy on jest, i niestety krzywo wykonany (o czym mojemu skarbowi nie napomknęłam ani razu i obym nadal gryzła się w język przy tematach oscylujących wokół pierścionka) po obrączki pójdziemy do Kruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja płacić za firmę
czujecie się jakieś super wyjątkowe, że macie z Apartu, Kruka? Ta codzienność was przybija i pewnie dlatego musicie się dowartościować marką, co? Raz zaświecicie pierścionkiem czy obrączką za kupę kasy to wam wynagrodzi zdrady meżulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, czuję się super wyjątkowa, nie dlatego że mam obrączkę z Kruka, tylko dlatego że mam cywilną odwagę wypowiadać się na czarno, a nie bluzgać innych na pomarańczowo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula987
Nie dla firmy, bo przeciez nie mam wygrawerowane na obrączce KRUK, tylko dla porządnego wykonania. W końcu obrączki kupuje się raz w życiu. A to, że kiepsko wybrałaś i mąż Cię zdradza (to do :"beznadzieja płacić za firmę) to jeszcze nie oznacza, że wszyscy inni mężowie w koło robią tak jak Twój i jeśli Tobie firmowa obrączka rekompensowałaby zdradę męża to najzwyczajniej w świecie Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech kazdy sobie kupuje obraczki gdzie chce!!! Jesli jeden chce od Kruka to niech sobie kupi od Kruka jesli drugi chce od normalnego jubilera, to niech sobie kupi gdzie chce. Po co stwarzac problemy tam gdzie ich nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
Paula987 naiwniaro nie tlyko raz,czasami wieej,marzycielka.zejdz na ziemie.ja tam wole zrobic u zwyklego i powielic wzor niz bulic ponad stowe wiecej na gramie zlota,tym bardziej,ze mam duzo swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie maz nie zdradza
za to ciebie zacznie w niedlugim czasie po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula987
hahahaha...i to niby ja mam być naiwniarą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×