Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

OBSYPYWANIE MŁODYCH

Polecane posty

Jak w temacie, czym najlepiej jest obsypać Młodych gdy wychodzą z koscioła??? co wg was jest najlepsze?? pieniadze, ryż, płatki kwiatów, cukierki, nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
nic nie jest dobre... mnie obsypali drobniakami i ryżem, musiałam zbierać drobniaki w długiej sukni a ryż wiadomo - wszędzie powlatuje, we włosy, w dekold...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgsbn
proponuje ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierkami to Panna Młoda powinna sypać wychodząc z domu. Bardzo ładnie wygląda obsypywanie płatkami, chociaż tu się pojawia problem: naturalne są cięższe ale drogie, sztuczne są tańsze ale lekkie i zwiewa je wiatr. Miałam okazję obsypać Pannę Młodą sztucznymi płatkami i chociaż część rozwiało na boki to i tak wyglądało to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile mniej wiecej trzeba takich płatków róż?? u mnie nie było by z tym problemu, bo rośnie koło mnie dużo dzikiej różowej i czerwonej róży, nawet bym nie musiała kupować, no ale jak by sie nie rozkwitła to wtedy kupić, chyba sie zdecyduję na te płatki róż, za ziemniaki dziekuję, pewnie musiałeś takim ziemniakiem dostać w głowę, współczuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej okolicy robi się tzw. tutki, w których umieszcza się 1gr monety, cukierki te "mini" oraz trochę ryżu. Ryż jest o tyle kłopotliwy, że wchodzi "wszędzie". Tak to wygląda już pozbierane w tej tutce: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f924d79d0b6f929.html Płatków w akcji nie widziałam, ale jeśli ktoś się zdecyduje to proponuję tuby strzelające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka była obsypywana kwiatami, ślicznie to wygląda na zdjeciach, nawet ma jedno zdjecie gdzie płatki róż jej sie ułożyły z kształcie serca, coś pięknego, z tuby nie skorzystam, bo u mnie w iększosci do sypania są dzieci wiec to sie przy dzieciach nie sprawdzi, tyż odpada, monety raczej tez, właśnie sie zastanawiam nad tymi płatkami i cukierkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Ci określić ilość bo my kupowaliśmy sztuczne w woreczkach. Przesypaliśmy jest do torebek na prezenty i wypełniły, chociaż nie po brzegi, dwie średniej wielkości torebki prezentowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna40hhhhhhhhhhhhh
proponuję zdechnięte robaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgsbn
ty zapewne dostałaś w głowę penem swojego menża, skoro z każdym problemikiem idziesz na forum. Nie masz koleżanek albo rodziny by się radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgsbn
ale każdy zna jakiś umiar, a Ty ciągle tu ślęczysz i z każdym najmniejszym problemikiem piszesz tutaj.Co robi twoje dziecko, skoro matka ciagle na internecie siedzi? Nie możesz pójść do koleżanki czy kogoś, albo zaprosić kogoś do siebie i obgadać plany weselne? A tak to zaśmiecasz to forum swoim pisaniem. Ciagle tylko ślubniczka i ślubniczka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę pisać bo nikt mi nie zabroni, co robi moje dziecko teraz śpi, ja pracuję i dla tego mam możliwość bycia na internecie dość dużo, ja przynajmniej pytam się na temat, a ty?? no cóż to ty zaśmiecasz i zbaczasz z tematu, nie pasuje ci to nie czytaj i nie pisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubniczko, nie dyskutuj z nim, bo tylko sobie wątek zaśmiecasz. Nie wiem co tego forumowicza ciśnie. Tłumaczenie mu, że forum ślubne jest od dyskutowania o ślubach jest jak udowadnianie, że niebo jest niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubniczko, nie dyskutuj z nim, bo tylko sobie wątek zaśmiecasz. Nie wiem co tego forumowicza ciśnie. Tłumaczenie mu, że forum ślubne jest od dyskutowania o ślubach jest jak udowadnianie, że niebo jest niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę się radzić tutaj, ponieważ mam porównanie wielu osób, do ślubu już coraz mniej czasu, wszystko już prawie pozałatwiane, tylko ksiądz musi wydać dokumenty i mój kochany mężuś musi kupić garnitur i dodatki, i będzie już wszystko, liczyłam już tylko 8tys zł wydatków, ale się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie spotkałam by goście PM obsypywali cukierkami :D Jak już to młodzi rzucali cukierki dzieciom które robiły bramy.Tak w każdym razie u mnie jest ;) Ja nie chciałam żadnego sypania.Jak już to 1 groszówki. A wyszło tak że tylko brat rzucał kasę a reszta przyniosła wory z ryżem :o Głupi zwyczaj :o jest on wszędzie we włosach,bieliźnie,na sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, nie chcę ryżu, groszówki też jakoś mi nie pasuje. pamiętam jak siostra miała ślub, gdy wychodzili z kościoła i stneli wtedy wszyscy zaczęli rzucać groszówkami, nie było co zbierać bo staneli na takim podeście przed kościołem gdzie pod nimi była jakby piwniczka, nie wiem jak to się nazywa, stali na żelaznych prętach, i wszystko wpadło do środka, przepraszam za taki opis ale nie wiem jak się takie coś nazywa, dlatego wybiorę albo płatki tylko tutaj nie będzie co zbierać albo cukierki dzieciaki z chęcią pozbierają, nie wiem co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wolala platki
ja bym chciala platkami, ale z zywych kwiatow. Sztuczne to jednak materialowe i zostawiac smieci to nie bardzo ktos by to musial sprzatnac przeciez, bo samoistnie by sie nie rozlozylo jak prawdziwe platki. Chociaz z drugiej strony nie wiem jak ksadz sie bedzie zapatrywal tez na te prawdziwe, bo jakby nie patrzec tez zostana pod kosciolem i przez jakis czas by tam zalegaly. Groszowek bym nie chciala, bo niewygodnie jest sie schylac, kucac i wygrzebywac paznokciami te groszowki z ziemi. Obawiam sie, ze ktos z ryzem wyskoczy a tez bym nie chciala tego miec we wlosach. Platki wygladaja efektownie. Tylko nie wiem jak z pozostalosciami pod kosciolem i jak sie na to ksiadz zapatruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księdza mamy naprawdę super, więc o to się nie martwię, płatki kwiatów oczywiście tylko żywe, zastanawiam się nad tym aby było to i to, żeby dzieciaki miały co zbierać, droga z kościoła do domu weselnego jest dość daleka, więc miały by tą drogę osłodzoną, chyba tak zrobię, niech mi ktoś wyskoczy z ryżem to chyba udusze hehe osób będzie stosunkowo nie wiele (80)więc uprzedzę żeby nie rzucał nikt groszówkami czy ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatki róż to zawsze dobry pomysł, i pachnie, i pięknie wygląda :) A drobniaki to porażka, przynajmniej na weselu mojego brata. Zbieranie tych drobnych było... żałosne :O Ludzie nie wiedzieli co robić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, płatki róż wyglądają przepięknie i wychodzą cudnie na fotkach! :) moja koleżanka miała też fajny pomysł, a mianowicie białe i czerwone płatki róż, pomieszane były z białymi i czerwonymi piórkami - bajecznie to wyglądało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dzieci są równie ważne jak dorośli, bo chcę aby moja córka też była szczęśliwa w tym dniu, płatki żywych róż, postanowione i trochę cukierków dla dzieciaków, super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam na weselu u kuzynki
i u niej obsypywali groszowkami, kiedy mlodzi te groszowki zbierali jakas "madra" kobietka rzucila na nich jeszcze garsc i efekt byl taki ze panna mloda dostala tym w glowe jej maz rowniez, ona az sie biedna poplakala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×