Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JennyP

Okolice Szczecina gdzie wesele pomocy

Polecane posty

Gość JennyP

Szukam dobrego miejsca na zorganizowanie imprezy weselnej, do 150 os. Dobrze, gdyby na miejscu była baza noclegowa. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj tutaj: gdziewesele.pl/Szczecin/ Znajdziesz najlepsze sale z okolicy razem z opiniami klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggg17
Jeśli chodzi o okolice tej pięknej miejscowości to miałem przyjemność być na weselu w Agroturystyce Żurawi Krzyk. Wesele jak najbardziej udane. Z resztą inaczej być nie mogło. Bardzo dobra organizacja i do tego fajna sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy w jakim klimacie chcesz mieć wesele. Ja polecam uŚnieżków piękne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żurawi Krzyk to we wsi Radowo Małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procesorek67
Tak dobrze prawisz gościu :) Dokładnie numer posesji 56 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po galerii widzę że obiecująco. chciałabym się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u sniezkow jest super, tylko ogrod i przestrzen sprawia ze goscie sie rozlaza. fajnie jest w nordzie na mierzynie i w dąbskiej na prawobrzezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super cena za to co oferuje Lila Park. Wybraliśmy z mężem nie najtańszą i nie najdroższą ofertę. http://www.lilapark.net/wesela/wesele-189-zl-os.html Wszystko wyszło super, goście również wyszli z Naszego wesela super zadowoleni :) Bardzo mili właściciele są otwarci na wszelkie propozycje czy też zmiany w menu. Jesteśmy pod wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żurawi krzyk faktycznie ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzeczka0
Nad weselem może nie, bo mam je za sobą, ale zastanawiam się nad spędzeniem urlopu wypoczynkowego. Mają w swojej ofercie ciekawe atrakcje, a właśnie potrzeba mi takiego odreagowania z naturą i sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Nie wiedziałam, że mają takie ciekawe opcje w ofercie. Sądziłam, że Żurawi Krzyk to dom weselny, coś w ten deseń. Zaskoczyłaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugenia z Podziemia
Wystarczy się zainteresować zurawikrzyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że ktoś wrzucił link stronki mogę wreszcie sobie obejrzeć co ta agroturystyka ma do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić dom weselny Aleksandrus we Frydmanie. Mają niedrogo, bo już od 120 zł za osobę i bardzo fajny wystrój. Goście bawili się przednio. Niedaleko i tanio a pięknie, każdy będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No spojrzałam na stronkę i muszę powiedzieć, że wygląda to fajnie i latem się tam z dziećmi wybiorę. Nie ma innej opcji. Na pewno im się to bardzo spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptasi Dwór w Steklnie k. Gryfina. Wesela zrobić tam się nie da, ale super miejsce na weekendowy wypad lub wakacje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Szczecin
Ja w tym Żurawim Krzyku grałam parokrotnie w paintball, na rybkach też byłam :) Ładna okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nad Regą w tym regionie ryby dobrze biorą. Nieopodal jest również niewielkie, ale dosyć zarybione jezioro Piaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny za organizację znacie? Od osoby, zależne od menu, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Enklawa
Piaski? Nie wiedziałam nawet. Na pewno jest kilka km do Głębokiego ;) Ale ryb nie łowię ;) Co do cen, nic nie wiem. Na stronie nie ma takich informacji. Chyba lepiej osobiście się skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele mieliśmy w Lila Park. I nie żałujemy, że wybraliśmy właśnie to miejsce. Była wspaniała atmosfera, pyszna kuchnia, profesjonalna obsługa. Cena jak wszędzie, ale warto było. Nasze wesele było bardzo udane i spędziliśmy z naszymi gośćmi wspaniały wieczór, którego z pewnością nie zapomnimy do końca życia. Podziękowanie należy się również właścicielom tego obiektu. Dla zainteresowanych podajemy linka do ich strony: www.lilapark.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ireki
Jak w okolicach Szczecina to najlepiej w Centrum Bankietowym Lila Park. Sala niezwykle przestronna i zawsze elegancko udekorowana. Jedzenie na najwyższym poziomie. Warto zajrzeć na stronę http://www.lilapark.net/ i zaznajomić się z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Hotel Dana, ale w Szczecinie? Ja miałam tam ślub i mogę polecić to miejsce w 100 % :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sangria56
Warto zorganizować wesele w sali Lila Park niedaleko Szczecina. http://www.lilapark.net/ Jest to niezwykle klimatyczne i pełne miłej atmosfery miejsce. Elegancki i nowoczesny wystrój, dobre jedzenie, przestronność. Można wymienić wiele atutów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, Hotel Dana jest super:) Również miałam organizowany tam ślub, gości byli mile zaskoczeni;) Polecam! Możesz zerknąć w szczegóły oferty na ich stronie www.hoteldana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przejrzeć lokale stąd http://bankietyikonferencje.pl/ niby inna tematyka ale mają mnóstwo lokali, które mogą jeszcze miec jakis termin. No bo wiadomo, jesli zależy nam na czasie to sale typowo weselne mogą juz byc zarezerwowane ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lord w Stargardzie.Piękna lokalizacja i dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest też wiedzieć gdzie można kupić piękną suknie ślubną w Szczecinie. Ja zamawiam swoją suknie w tym salonie www.lovecms.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×