Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kingdomoflove

okropne biale rajstopy

Polecane posty

Gość kingdomoflove

witam dziewczyny mam do was pytanie czy na wlasny slub zakladalyscie te okropne biale rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtertertertert
dlaczego okropne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdomoflove
bo wlasnie mi sie nie podobaja biale rajstopy na nodze panny mlodej, wiem ze wiekszosc kobiet je zaklada ale czy sa takie ktore ida np. w bezowych rajstopach czy wcale bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdomoflove
wlasciwie nie na nodze a na nogach sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia mala
ja na swoim weselu bylam bez rajstop i uwazam to za sluszna decyzje poniewaz i tak bylo mi bardzo goraco nie wiem jak czulabym sie gdybym miala jeszcze rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja małam cieliste pończochy
brałam ślub w lecie i nie chciałam rajstop, a z gołymi nogami też jakoś nie bardzo... Za to nigdy nie widziałam panny młodej w białych rajstopach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie niby wszystko białe
suknia, welon, buty itp ale na dorosłej kobiecie to głupio to wygląda. już chyba lepsze takie jaśniutkie zwykłe cieliste niż te białe albo całkiem bez rajstop. poza tym to nie bardzo je widać spod kiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam przeciwniczką
białych do ślubu aż ktoś mi poradził kupić parę takich i takich i przymierzyć. okazało się, że białe pończochy, bardzo cieniutkie na prawdę bardzo ładnie wyglądały do białej sukni i białych butów. i nawet ktoś tu pisał zasadę: jakie buty, taki kolor rajstop/pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drupkasrupka
a ja widziałam kabaretki z mniejszym oczkiem na nodze panny młodej i bardzo mi sie podobało - a wogóle jak jeszcze zamiast rajstop ponczochy to rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulula
Jak rajstopy mają grubość 8 den, to jest naprawdę jeden uj, czy są białe, kremowe czy cieliste. Ja miałam kremowe 8 den na weselu, na zdjęciach białe też 8. Różnica żadna. A poza tym pod suknią i tak nie widać, chyba że podczas oczepin, jak zdejmują i zakładają buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubas_29
ja miałam cieliste pończochy - naprawdę nie polecam rajstop na taką okazję - chyba strasznie trzeba by było się umęczyć przy zdejmowaniu rajstop żeby się wysikać w takiej kiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie chcialam wlozyc bialych, uwazalam je za okropne itd kupilam biale, cieliste i jasne bezowe ponczochy, no i musze powiedziec że te beżowe okropnie wyglądały przy bialej sukni, biale i cieliste w sumie niczymi sie nie roznily (byly tak cieniutkie, że nie widac bylo roznicy) więc zalozylam biale a przed oczepinami zmienilam na cieliste i bylo ok, tych ponczoch i tak nie widac ;) no i ja sie obawialam ze w bialych nog grubo bedzie wyglądała, teraz dostalam zdjęcia i noga wygląda normalnie niewiem co ja sobie ubzdurałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda
ja miała cieniutkie (6den) pończochy w kolorze śmietanki i fajnie wyglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białym rajstopom mowie nie
tylko cieliste, beżowe ale nie biale!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoim wogolenie na mam zamiaru ubierac rajstop:) mam nadzieje, ze bede miala pieknie opalone nogi i to wystarczy;D bedzie tlyko podwiązka która bedzie: nowa, porzyczona i niebieska oczywiscie:D .. kupiła mi ja już moja najlepsza przyjaciółka i dzieki niej zachowam wszystko co potrzebne do zachowania wszelkich uroków itp. :D:D:D choc sama w to absoltunie nie wierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co zdejmować buty
przy oczepinach? To teraz rzuca się butami? Nie wyobrażam sobie iść do slubu z gołymi nogami... Miałam cieliste pończochy i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_30
Przeciez nie musza byc białe. MogA byc cieliste. ja takie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ponczoszka....
ja na slubie mialam biale ponczochy samonosne i to hcyba bylo najlepsze rozwiazanie, ani nie za goraco (mała mi sie nie zapocila) ani nie za zimno, no i buty golej stopy nieobtarly. ja tez nielubie bialych rajstop i ponczoch jakies takie fuj:)) ale mezusiowi sie podobaly:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze są pończochy koloru panna - to ani biały ani cielisty tylko taki śmietankowy. Polecam z Gatty 8 den - cieniutkie takie że nawet ich nie czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUSIA__B
Ja miałam białe b. cieniutkie i matowe zero połysku, cieliste też ładnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinnnn
Moja bratowa rowniez miala na sobie białe kabaretki i wygladała ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_8856
Ja się długo wahalam między białymi a cielistymi, jednak wybór padł na cieliste :) i bardzo dobrze, bo te białe to faktycznie trochę jak komunijne wyglądają ;) poza tym na ślubie nie miałam rajstop tylko pończochy. O wiele bardziej eleganckie. Długo szukałam idealnej pary, ale w końcu udało się - wybrałam pończochy z Knittex'u. Świetnie leżały, nie zsuwały się ani nic takiego - a to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co rajstopy?
Tylko ponczochy i to najlepiej na pasie. Rajstopy wygladaja okropnie. Ponczochy na pasie beda za to milym widokiem dla Pana mlodego na noc / poranek poslubny. a kolor najlepszy ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooooooooopa
mnie odrzucają białe rajstopy :O kojarzą się z 1 komunią. Dlatego wolę wszystko inne, kremowe, beżowe kabaretki ale nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooooooooopa
oczywiście miałam na myśli, że kojarzą się z małymi dziewczynkami która idzie do komunii albo wystrojona do przedszkola. Dlatego wolę te rajstopki pozostawić tym dziewczynkom niż sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjfvkedjf
ja na swoim ślubie miałam baaaardzo cieniutkie białe pończochy, buty miałam bez palców i w ogóle nie było widać, że mam pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam na slubie białe ponczochy bezpalcowe z fiore, bo brałam slub w szpilkach z 'dziurką', piekna koronka i są tak cieniutkie, ze na nodze wyglądają jak cieliste, a biała koronka prezentuje się rewelcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mislam biale rajstopy sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanka
Ja czasem nosze biale sa spoko tylko ja mam 17 lat i jak nie ma brata hehe bo kiedys jak w nich spalam to sie onanizowal i na nie patrzyl a ja udawalam ze spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×