Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okulary na ślubie tak czy nie

Polecane posty

Gość gość

Pytanko do dziewczyn okularnic, ktore planuja slub lub juz sa po - miałyscie okulary na slubie? Ja w lipcu biore ślub i chyba chciałabym zrezygnowac na ten dzien z okularow bo to psuje cały efekt.... Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym założyła soczewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, jaka duża wada. Ale jeśli znają cię jako kochaną i sympatyczną okularnicę, to niektórym będzie dziwne, że okularów nie masz. Okulary nie szpecą, a mogą czasem dodać uroku, ot taki specyficzny drobiazg, który może przecież być ładny, a jak soczewki plusy, to jeszcze powiększa oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę okulary, ale na ślub bym nie założyła. jeśli zdecydujesz się na soczewki, to potestuj dużo wczesniej, żeby jakies nieodpowiednie w oczy cie nie uwierały, bo nie ma nic gorszego! ja np. po paru latach wróciłam do soczewek i mam z tym straszny problem. po pierwsze - żaden lekarz nie potrafi dobrać mi właściwych (mam jeszcze astygmatyzm), po drugie - oczy mi sie zabiałczają i soczewki uwierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chtba zdejmę, mam wade na tyle słabą,że nie powinnam sie zabić założe po pierwszym tańcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tez miałam ten problem 6 lat temu. Ale jednak zostałam przy okularach. Wkoncu noszę je od 6 roku życia. Próbowałam bez w domu ale lepiej widziałam w okularach. I stwierdziłam ze to zbyt ważny dzień żeby się męczyć bez. Wkoncu trzeba wszystko mieć na oku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
Jestem okularnicą od małego :) ale biorąc własny ślub założyłabym soczewki. Nie przejmowałabym się, czy ktoś powie, że wyglądam dziwnie. Okulary po prostu nijak nie pasują mi do sukni ślubnej. Tylko jak ktoś wcześniej napisał, trzeba przetestować te soczewki wcześniej, najlepiej żeby ktoś doświadczony właściwie Ci je dobrał. Prawidłowo dopasowane soczewki są naprawdę wygodne w noszeniu. Oczywiście może się okazać, że ogólnie nie za bardzo dobrze Ci się je nosi (niektórzy chyba podobno tak mają), wtedy lepiej postawić na wygodę i komfort oczu i założyć okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do soczewek kont trzeba przyzwyczaić oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może korekcja oczu? Teraz nie jest to takie drogie. Do ślubu jeszcze troche zostało. Zdąższ nawet z rekonwalescencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnko
Chyba stronka nie działa, ale wiem ze dobrym zabiegiem nawet na ostatnią chwilę jest Lentivu - szybko się dochodzi po czymś takim i nie trzeba długo czekać aż przestanie boleć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu zainwestowałabym w soczewki. Tylko zrobiłabym to już. Sama wiem jak to jest nosić soczewki, najpierw trzeba je dobrać odpowiednio, nauczyć się je zakładać i zdejmować samodzielnie itd. Ja swoje przymierzałam w http://nyczoptyk.pl/, bo tam kupowałam kiedyś okulary i mam do nich zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym założyła soczewki na twoim miejscu. Wiadomo, ze odpowiednio wcześniej musisz opanować ich zakładanie, zdejmowanie, przyzwyczaić się do nich, do swojego wyglądu itd. Ale warto. Ja swoje zamawiam w salonie optycznym przy szpitalu http://www.drmichnowski.pl/. Poszukaj u siebie jakiegoś dobrego optyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, jak masz ładne oprawki, to czemu nie? :) Czasem okulary dodają uroku. Ja kupiłam sobie fajne oprawki w http://www.optycorp.waw.pl/ , ładnie dobrałam do twarzy i nie wstydzę się chodzić w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolainaa
wiesz jeżeli nie ma opcji żadnej innej to okulary nie są przecież złe. można bardzo ładne oprawki znaleźć. natomiast ja sama zrobiłam zabieg przed ślubem, Lentivu - bezbolesny i szybko doszłam po nim do siebie...także trafiłam na prawde bardzo dobrze:) no i nie musiałam występować w okularach na ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak piszą inni możesz skorzystać z soczewek, tylko radziłabym ci kupić je trochę wcześniej żeby sprawdzić czy na pewno jest to dobra opcja dla ciebie. Ja okulary i soczewki kupowałam u nas w Lublinie w www.c-you.pl, ale mają też sklep internetowy. Bardzo sympatyczna i kompetentna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że soczewki to fajny pomysł, ale jeśli nie jesteś przyzwyczajona i się boisz, to zawsze można pomyśleć o dobrych oprawkach. :) Jak dobrze dobierzesz, to wyglądają super. Ja swoje kupowałam w http://www.panhilary.lodz.pl/ i uważam, że fajnie podkreślają rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Metbud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszika
No a ja przed weselem zrobiłam sobie korekcję wzorku Lentivu i nie miałam problemu z okularami czy odpowiednim makijażem. Zawsze chciałam sobie zoperować wzrok ale dopiero takie wydarzenie w moim życiu pchęło mnie do wykonania tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammka
no i słusznie moim zdaniem. to jest na prawdę fajna metoda, szybka i prawie bezbolesna :) opłaca się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka2
to zależy jaką masz wadę, jak bez okularów nie widzisz przeszkód na drodze, to może lepiej z nich nie rezygnować ;D można wybrać soczewki, no ale komu by się chciało o nich myśleć w tym najważniejszym dniu w życiu :) w sumie dobrym sposobem może być ta korekcja wzroku, o której wspominają wyżej. jeśli to faktycznie bezbolesne i szybko wraca się do formy to wydaje się najlepszym wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iławka
no ja się w końcu zdecydowałam przed ślubem na Lentivu własnie. Co prawda ślub mam we wrześniu ale już o to zadbałam i nie żałuję. Zabieg mam pod koniec lipca - mam nadzieję ze do tego czasu wydobrzeję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulla
no wlaśnie chce zrobić sobie operację i rozgladam się nad różnymi opcjami. Lentivu przykuło moją uwagę bo raz ze zabieg jest szybki, że można w miarę sprawnie dojść do siebie. A jak się nie zakwalifikuję w Lexum do zabiegu to oddają kasę i moim zdaniem to opcja jest uczciwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym założyła soczewki..chociaż czasem okulary powodują, że oczy wydają się większe... wiec wtedy polecam makijaż powiększający oko...żeby goście nas poznali :) Ja do ślubu też założyłam soczewki dobrane w salonie optycznym w http://www.optometriaciborek.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładałam soczewki, też nie byłam zdecydowana ale kiedy robiłam makijaż próbny skonsultowałam się z wizażystką i doradziła soczewki :) polecam Ci skonsultować sie z taką osobą, wie co robi :P tutaj masz link : www.onaion.gdziewesele.pl/Fryzura-i-makeup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co dzień noszę okulary, ale na swój ślub kupiłam sobie szkła kontaktowe. Można kupić jednodniowe, tylko akurat u mojego optyka jednorazowa ilość do kupienia to pięć par. Noszę -1,75 dioptrii w oku lewym i -2 w prawym, optyk dobrał mi po prostu soczewki -,175 do każdego oka i było idealnie. Ja wcześniej poszłam jeszcze do okulisty, żeby mnie nauczył je zakładać, ale jak ktoś umie, to nie ma takiej potrzeby. W każdym razie widziałam idealnie i w tym wyjątkowym dniu czułam się o wiele ładniej bez okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×