Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna Dziewczynka 5

Oświadczyny - nietypowe?

Polecane posty

Gość Smutna Dziewczynka 5

Czy miałyście jakieś nietypowe oświadczyny albo słyszałyście o takich? Mój facet oświadczył się w sumie banalnie: były kwiatki, pierścionek i miłosne wyznanie. I trochę mi przykro, bo co chwilę słyszę, jak moi koledzy oświadczają się niesztampowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee..........
No obyś nie miała większych problemów...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie raczej standart..jedynie co to wczesniej zapytal rodzicow o zgode,wypili po kielichu,a mi pytanie napisal na balonie w ksztalcie serca.koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5wrer
Ja miałam bardzo nietypowe: mój facet chciał się oświadczyć i już było mega romantycznie... aż nagle mój tata wpadł do pokoju i zaczął szukać jakiejś książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Dziewczynka 5
Moja koleżanka miała oświadczyny w zeszłym tygodniu. Jej ukochany zabrał ją do super eleganckiej restauracji. Stolik był specjalnie udekorowany. Kelner - jak na amerykańskim filmie - przyniósł pierścionek na tacy pod srebrną kopułką. I jeszcze jakby tego było mało, to goście dookoła bili im brawo i życzyli wszytskiego dobrego. No kurcze, widać, że się chłopak postarał. Mój niby też chciał, żeby było romantycznie, ale jednak czegoś mi zabrakło... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska czy ty już do cna się
utelewizorniłaś i zbigbraderyzowałaś, że oświadczyny bez gapiów, kamer, brawek i publicznej szopki są dla ciebie "niestaranne"???? no bez jaj... gdyby mi facet wyskoczył z publicznymi oświadczynami, a jacyś obcy ludzie zaczęli klaskać - posłałabym gościa na pierwsze przysłowiowe drzewo... a ślub mógłby sobie wybvić z głowy ;) miej w sobie troszkę godności i nie rób z jednej z najintymniejszych chwil, która może zaistnieć między mężczyzną a kobietą!!!!!!!! doceń to, że chłopak zadbał o intymność tej pięknej chwili, a nie marudzisz i foszysz, że było mało karashianowsko ;) przynajmniej uniknęliście kiczu i ludzkiego śmichu nad waszą głupotą - powinnas chłopakowi podziękować, że wykazał się klasą, a nie się dąsać, laleczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcyfszyk
moj chlopak rowniez oswiadczyl mi sie w domu i za nic w swiecie nie zamienilabym tego na inne oswiadczyny. lezelismy w lozku przytuleni i wtedy po prostu mi sie oswiadczyl. Bylam tak zaskoczona i szczesliwa! Moglam sie do niego przytulic i lezez tak cala noc i to byla tylko nasza chwila. Nie chcialabym sie nia dzielic z kims innym. Lozko, my, ciemnosc, cisza, bez wina, bez kwiatow- po prostu nasza chwila. Zrozumialam wtedy, ze mnie kocha, bo oswiadczyl sie po prostu spontanicznie, bez 3miesiecznych przygotowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletta82
Mój chłopak oświadczył się na Rysach :) dokładnie w pierwszą rocznicę naszej pierwszej randki. Byłam totalnie zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicki-cicki-ckicj
moja znajoma zaliczyła oświadczyny w samolocie. nie swoje - lecz była świadkiem, jak młody chłopak oświadczał się swojej ukochanej :) ponoć bardzo wzruszające to było wydarzenie. nawet jacyś starsi państwo się popłakali ze wzruszenia, bo sobie przypomnięli, jak on się babci oświadczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1977mlawa
u nas oświadczyny były dość banalne. mój ówczesny narzeczony kupił jedną różę i dał pierścionek :) i UWAGA: pierścionek był srebrny. Nie wiem, jak to przeżyją inne tutejsze panienki, skoro niektóre płaczą, że dostały niezbyt wypasiony pierściuonek, bo np. był za mały diamencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakilo
niestety nie rozumiem ostatniego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1977mlawa
no chodzi mi o to, że co rusz trafiam na teksty, że się chłopak nie postarał, albo że przyskąpił na pierścionku itp. co tu więcej rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meena
Kiedyś powiedziałam mojemu narzeczonemu, wtedy chłopakowi, że nie podobają mi się "publiczne oświadzczyny". Wziął sobie to do serca i zaplanował, żeby było intymnie i romantycznie. Oświadczył mi się na pustej plaży nad Bałtykiem, w słoneczne jesienne popołudnie. I pierścionek też jest śliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dobrze że jeszcze nie
wszystkie dziewczyny chcą oświadczyn w "rozmowach w toku", w towarzystwie dyskomułków czy pseudocelebrytów (w stylu rodziców małej Madzi) i doceniają intymność, prywatność... znam dziewczynę, która nie chciała pierścionka!! bo nie nosi :-p oświadczyny były, jak najbardziej (bez gapiów ofkors), a zamiast pierścionka dziewczyna dostała piękny, jubilerski srebrny zegarek z wygrawerowaną wewnątrz bransoletki dedykacją - nosi go po dziś dzień z dumą :) do tego obrączkę ślubną - i żadnego pierścionka ;) chłopak rzeczywiście się postarał - nie wciskał dziewczynie tego, czego ona nie chciała (gapiów, klaskaczy i pierścionka), wymyślił coś, co stanowi pamiątkę i niespodziankę jednocześnie; a więc da się!!! ale autorka wątku pewnie zalałaby się krokodylimi łzami pustaczki ;) cóż, jak ktoś pusty i płytki, będzie chciał brylantów (koniecznie w żółtym złocie, bo białe to za tanio wygląda, "jak srebro") i oświadczyn w czasie koncertu Dody czy innej takiej... żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko, dziecko
obyś tylko takie problemy miała w zyciu. Choć Twoje podejście świadczy o tym, że będziesz miała ich mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswiadczyny z gapiami
sa straszne... jakies na meczu, w knajpie, na lodowisku, mam wrazenie ze to jest postawienie kobiety w takiej okropnej sytuacji, ze szkoda gadac... zupełnie bez wyboru, bo jacys inni debile w knajpie patrza czy powiesz "tak", bo inaczej bedziesz złą suką... az sie wzdrygam na mysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bumcyfszyk masz rację:) Dla mnie to tez intymna chwila i nie chcialabym za nic w swiecie dzielic sie nią z jakimis obcymi ludzmi :/ tez kiedys mojemu facetowi powiedziałam,ze chcialabym oswiadczyny gdy będziemy tylko we dwoje i tak tez się stalo:) Były róze, droga z płatkow kwiatów, winko, pierscionek, nawet upiekł mi babeczki sam, ozdobił je i napisał na nich czy za niego wyjdę i to byly dla mnie cudowne chwile!!! Bylam mega zaskoczona i szczęsliwa ale dla Ciebie to pewnie banalne :) Za duzo filmow sie naoglądałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten pierścionek w jabłku to po to, żeby się udławić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miałam właśnie fajerwerki,w Sylwestra po domówce rodzinnej pojechaliśmy wszyscy pooglądać pokaz sztucznych ogni w takie miejsce gdzie fajnie miasto widać no i bach,zaczęli strzelać a ten mój chłopina rzucił się na kolana(w błoto pośniegowe) i też srebrny pierścionek dostałam,bo tylko srebro noszę.Oczywiście wszyscy wiedzieli,nawet tata pomagał wybierać,bo rzecz wiadoma ,że tata najwięcej kupował mi pierścionków i zawsze jakieś śliczne cudeńko wybrał i tu też piękny dostałam. Czy to były oświadczyny nietypowe, nie,ale na pewno śmieszne, tak klęczał w tym błocie, ja się śmiałam udając niezdecydowanie , a brat stwierdził :szybciej się decyduj,bo zaraz trzeba mu będzie petardę miedzy nogami odpalić żeby odmarzł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys byłam na prezentacji nowego składu drużyny piłkarskiej. Akurat były walentynki, jeden chłopak oświadczał się na forum swojej wybrance na oczach setek ludzi. Była bardzo zakłopotana i zażenowana. Chyba zabiłabym takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misinkaa
mój wtedy jeszcze narzeczony też oświadczył mi się w sylwestra. Wynajął ekipę która zorganizowała przepiękny pokaz fajerwerków w rytm naszej ulubionej muzyki. Następnie tę samą firmę wynajął na nasze wesele i zrobił dokładnie ten sam pokaz P to strasznie romantyczne nie uważacie? Zobaczcie jakie tam piękne mają te fajerwerki: http://www.fajerwerkigorzow.pl/. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasandraNow
ooo, jak fajnie, ja właśnie planuję apropo wesela także pokaz fajerwerków :) znalazłam taką firmę: http://www.pol-expance.pl/ - może któraś z Was kojarzy, coś powie więcej? a co do oswiadczyn, to było zimą na kuligu. Seba mnie przytulił i pocałował, kiedy otworzyłam oczy, w ręku miał pierścionek. no i go założyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam pierścionek w parku na polance, na kocyku, z winem, pod gwiazdami, o 2:30 w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocabyla
Ja nie miałam oświadczyn, ale mogę podpowiedzieć komuś, jak mógłby je zorganizować. Bo najważniejsze jest miejsce. Można kupić bilety lotnicze i wyskoczyć na romantyczny weekend do Londynu http://dolondynu.pl/ A następnie wieczorem, w pięknej scenerii paść na kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona twierdzi, że nasze były wyjątkowe, ponieważ zabrałem ją nad morze, tam gdzie uwielbia przebywać co rok tam dzie jezdzila na wakacje do dziadkow i tam gdzie siedziala na frag,mencie pustej plazy jako mala dziewczynka. Miałem fajerwerki od www.pol-expance.pl/ zrob ilem pokaz, a zona wciąż opowiada, że to najpiękniejszy dzień w jej życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×