Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mritta28

Pan Tadeusz czy Sobieski-wódka na wesele

Polecane posty

Gość mritta28

Słyszałam że "Pan Tadeusz" to bardzo dobra wódka ale zle się z niej leje do kieliszków bo butelki i szyjki kształt nietypowy, a co z "Sobieskim" troche tańsza ale chtba ma największy popyt na przyjęcia weselne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na weselu był \"Pan Tadeusz\" i nie słyszałam żeby którys z gości sie narzekał na jakość wódeczki bądź na sposób jej nalewania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marunia
ja mialam na weselu Finlandie i bylo ok,jeste moze troche droga,ale mysmy trafili akurat na promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błekitach
a jednak mysmy zmienili z maximusa na absolut nie ma jak sprawdzony alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwent jest ok
rozsądna cena i nie szkodzi co sprawdzone zostało na dwudniowym weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _seniorita_
u nas był MAXIMUS , u większości moich znajomych na weselach też pojawił się MAXIMUS oraz Smirnoff, i BOLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sir_Psycho
Soebieski jak najbardziej gites, cena w porządku, a nie ma bata, żeby zaszkodziła. Według mnie Bols i Smirnoff są bardzo zdradliwe, pijesz, pijesz, a tu nagle bania piszczy, żołądek wtóruje. Sobieski łagodnie uderza w czerep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Sobieski
jest bardzo ostrą wódką, niedobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaWWD
ja pije tylko Sobieskiego, cena jest dobra i smak zajebisty - polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na weselui na ktorym byl sobieski a na drugim weselu byl bols ja zdecydowanie wybiore bolsa, lagodnijeszy ,nie czuc tak bardzo alkoholu z ust jak w przypadku sobieskiego i po za tym cena, zrestza zlbiozona do sobieskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Z
Absolut i Finlandia :-) Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb112
U szwagra byl Pan Tadeusz i nie narzekam specjalnie. Wczoraj np juz po weselu wypilismy poloweczke z kumplem i bardzo lagodnie to przezylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bedziemy mieć spirytus rozrabiany - sparawdził się bardzo dobrze na 4 weselach w rodzinie mojego narzeczonego, jego tato umie go bardzo dobrze zrobić (zreszta wiele róznych alkoholi rozprawia-smacznych) . Jest to normalny nasz polski spirytus. Nikt nigdy sie nie zatruł, nie bolała nas głowa - w święta i imieninki t=rózne już nie raz degustowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna lisica
ręce opadają , jak się czyta , że ktoś połóweczke z kumplem wypił za jednym posiedzeniem; Alkohol jest dla ludzi , ale w jakichś przytomnych ilościach , jak dla mnie to osoba , która chleje dla samego chlania , jest absolutnie żałosna. Co do wódki , pan tadeusz rzeczywiście trochę dziwnie się nalewa , butelka piękna , ale jakoś wylew niedobrze wyprofilowany. Zresztą mi tam byłoby wszystko jedno , wódka to wódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik25
My mieliśmy Luksusową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda1974
Ja byłam na weselu co była Biała Dama - nie polecam Ale ostatnio bardzo dobrze sie pije WYBOROWA i to jeszcze z nowym napojem z cytryny i limonki:),tylko nie wiem czy pasuje na wesele. Absolut sie zepsuł,sobieski tez ,nie mowiąc juz o finlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupiliśmy Pana Tadeusza, ale to nie ja decydowałam tylko narzeczony ze swoim tatą i moim, ja będę wybierać wino i szampana zgodzę się z jagodą1974 też słyszałam o Wyborowej dobre opinie Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja tez słyszałam, że wyborowa bardzo sie poprawiła. I ma wiele promocji, typu 1 l soku gratis, do butelki.Przy 100 butelkach byłoby to całkiem niezłe...tylko ja nigdy nie piłam wyborowej, i nie wiem, ile jest w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu ja25
my właśnie kupiliśmy wyborową, w cenie 19 zł za 0,5 l w macro. Wódka bardzo dobra, doceniana przedewszystkim na zachodzie;) a no i bardzo ładna butelka (nowa edycja). jakbym miała wybierać pomiędzy p. tadeuszem, a sobieskim to zdecydowanie to pierwsze właśnie ze wzgl. na butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupiliśmy miesiąc temu wódkę Polonese, w naszym środowisku \"bardzo wypróbowana\", kupujemy ją na różne imprezy od długiego czasu i wszystkim smakuje w sklepach kosztuje około 17,99, my trafiliśmy na wielką promocję w znanej hurtowni i nabyliśmy ją za 13,50, jesteśmy zadowoleni tym bardziej, że potrzebowaliśmy 200 połówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowaliśmy się na Soplicę, chociaż jeszcze nie zaopatrzyliśmy się w nią. Słyszałam, że w hurtownii kosztuje ok 16 zł., chyba nawet 16,20. Mamy ją wypróbowaną wśród znajomych i rodziny. Wszystkim pijącym smakuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli miałabym wybierać między Panem Tadeuszem a Sobieskim, to wybrałabym tą drugą. Smakuje bardzo podobnie jak Soplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaa
my wlasnie zastanawiamy sie nad wodka na wesele i mam prosbe, czy ma ktos jakies namiary gdzie mozna wychaczyc taniej wodke? zastanawialismy sie rowniez nad finlandia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącze sie do pytania koleżanki, macie jakies namiary na hurtownie lub inne sklepy czy coś podobnego gdzie mozna tanio kupić wódkę. I co myślicie o wyborowej, czy wogóle wypada postawić ja na stole. Tak sie pytam bo nie spotkałam sie na żadnym weselu z Wyborową. A gdzie obecnie są te promocje ze do wodki dodają jakiś napój. Słyszałam ze własnie na początku maja to w Macro mają taką promocje ale musze to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, bardzo tania wódka jest w Biedronce, my porównywaliśmy ceny we wszystkich sklepach, hurtowniachi tylko w MAKRO bylo taniej, ale tam nie każdy może kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pito Absoluta, ma piękna butelkę. Na każdek kokardka w kolorze sukni i jest pieknie:) Wybrałabym z tych dwóch Pana Tadeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana jestem troche
hmm kurcze a znacie wodke "pałacową"? czyjakos tak? za 2 tyg mam wesele. ustalilismy, ze na weselu bedzie BOLs ,a moj ojciec dzis przyjechal z jakas wodka palacową. Nigdy tego czegos nie pilam. Nie wiem co mu odbilo.Mowi,ze to dobra wodka, ladna butelka itp. Cholera. I za jedna butelke zaplacil 19 zł-a to chyba duzo, bo bolsa mielismy miec po 17 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×