Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna młoda sierpień

panny młode podkarpacie 2014

Polecane posty

Gość panna młoda sierpień

mam nadzieję że znajdę tu jeszcze jakoś pannę młodą z podkarpackie. Dziewczyny co już macie. My mamy kościół, lokal, fotografa i kamerzystę zespół. zaproszenia w drodze, wódka w domu. teraz przeszukuję net w poszukiwaniach księgi gości i poduszek na obrączki. co z suknią ślubną, ja będę szyć tylko szukam jakiejś dobrej krawcowej :) zapraszam na pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem z podkarpacia i slub mam w sierpniu. Mamy juz sale, fotografa, kamerzyste, orkiestre, zaklepana godzine w kosciele, wodke, obraczke zamowione ciasta i jestesmy na etapie poszukiwan zaproszen, tzn mamy juz swoj typ ale jeszcze sie wstrzymujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z suknią ślubną masz już wymarzoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mam juz wymarzona ale niestety kosztuje 4 tys, wiem niektorzy powiedza ze to nie duzo ale ja chcialam przeznaczyc na wszystko (suknia, buty, bizuteria, kosmetyczka, fryzjer max 3 tys) wiec jeszcze pochodze po salonach ale tamta to jest to czego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenia ślubne
Witam Panny Młode z podkarpacia :) Jestem z t ego rejonu i wykonuję galanterię papierniczą zaproszenia ślubne itp.... zapraszam na moją stronę może zainteresuje kogoś moja oferta . Pozdrawiam www.agoart.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wymarzona w salonie kosztuje 6 tys a ja byłam pytać w innym za ile mi uszyją i pani mi powiedziała że max 2500 może warto popytać i akurat ci się uda :) ja teraz szukam księgi gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak ale to juz nie bedzie ta wymarzona, material na pewno inny, niekoniecznie tanszy ale inny. Mi wymarzyła sie koronka a jak wiadomo dobra koronka tania nie jest. A jak juz wiadomo w salonach sa drozsze ale czy te od krawcowej sa napewno lepsze? Czy maja tak dobry sprzet ja k te w salonach?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre salony też szyją suknie, wiadomo że może nie będzie taka sama, ale to nie musi oznaczać że będzie gorsza. ja się zdecydowałam na szycie bo chce mieć swoją własną a nie wypożyczaną, a zresztą nigdzie nie wypożyczę takiej jaką chce bo dół podoba mi się z innej sukni i góra z innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpatia
Pozdrawiamy wszystkie szczęśliwie zakochane :) Życzymy Wam, aby ten dzień był dokładnie taki, jaki sobie wymarzycie, albo nawet lepszy! Oby cała rodzina Was wspierała, obyście dla Wybranka były tak samo piękne przez całe życie, jak w tym dniu, oby pogoda była doskonała a jedzenie przepyszne :) Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Zespół Bieszczadzkiego Gościńca http://www.bieszczadzkigosciniec.pl/wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulaaaaaaaaaa
Witam!:) Mam pytanko czy znacie dobrego kamerzystę z okolic Dębicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem z okolic Debicy, słyszałam ze BEMA jest dobra, poszukaj tez na planujemywesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam krawcowej
a ja szukam dobrej krawcowej lub salonu żeby suknie uszyć z okolic Przeworska Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaer1
Witam, też planujemy wesele w tym roku;) mam pytanie czy ciężko Wam było znaleźć odpowiedni zespół? bo Ja ciągle szukam:( jak już takowy macie to za ile grają??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też szukaliśmy dobrego zespolu.. i z tym był największy problem.. ale chyba nam się udało... w piątek jedziemy podpisać umowę... Mam taką nadzieje... ale to było straszne.. ja nawet miałam doła przez to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda sierpień
my też mieliśmy problem z zespołem mamy wesele w sierpniu a zaczęliśmy szukać w październiku i same takie które nam się podobały zajęte ale na szczęście znaleźliśmy z Przemyśla który nam się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łoo to powiem Ci ze mieliscie szcezscie, my szukalismy w marcu zeszłego roku na sierpien 2014 i juz wtedy byl problem, ale udało nam sie znalezc podobno fajny zespol, mowie podobno bo nie slyszelismy go na zywo ale bardzo duzo dobrych opinii mial, mam nadzieje ze po naszym weselu powiem to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda sierpień
udało nam się ale już myślałam że nic nie znajdziemy, ja też mojego zespołu nie słyszałam na żywo mam nadzieję że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice dębicy
a na temat ubioru Koscioła ma ktoś kogoś dobrego zeby polecić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z okolic debicy jaka macie sale? I czy moglaby ktoras z Was polecic dobra kosmetyczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy wybrany dom "na wzgórzu" w Grudnej Górnej :) na 2015r:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pan z okolic Jaroławia
gdzie sa jakies fajne miejsca na wesele? tylko takie normalne, zadne barokowe albo godpody.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ADM Jarosław piękne miejsce i do tego hotel(apartament w cenie wesela) byłam też na weselu w leliwie w przeworsku w środku ładnie, ale okolica nie bardzo obok cpn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek34
Witam, ja polecam sale weselną Leśna Woja w Głogowie małopolskim 15km od Rzeszowa, wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej http://www.lesnawola.pl/wesela.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wie ktoś może gdzie w Rzeszowie robią obrączki ze wzoru z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek_345
Witam, jeżeli jeszcze szukacie sali na wesele i jesteście z okolic Rzeszowa to proponuje wam zajrzenie na stronę internetową ośrodka Siedlisko Janczar znajdującego się w Pstrągowej pod Rzeszowem, http://www.siedliskojanczar.pl/oferta/wesela.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy mozecie polecic mi jakas dobra kosmetyczke z Debicy? Co myslicie o salonie Laurel albo pracowni wdzieku i urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta2014
My mamy zarezerwowaną salę - Hotel Gold w Dębicy i kamerzyste z fotografem również z Dębicy RM Studio. A zespół Mamy z Rzeszowa - Madam. I na tę chwilę to tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy slub w sierpniu w debicy i juz nie moge sie doczekac. Czekam teraz na suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda sierpień
dziewczyny jak przygotowania do wielkiego dnia. my już mamy praktycznie wszystko gotowe. menu wybrane suknia się szyję jeszcze zostało ciasta wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiecie może gdzie w okolicy Rzeszowa, Jarosławia można limuzyną wynająć i za ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×