Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANTONINKA_

PIĘKNE PIOSENKI NA PODKŁAD DO FILMU WESELNEGO

Polecane posty

Gość ANTONINKA_

Dajcie jakieś pomysły. Wiem napewno, że wezmę * Piotr Rubik "Psalm Dla Ciebie" *Farba "Chcę tu zostać" * De Mono "Zakochani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTONINKA_
a coś polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampa
No właśnie też się zastanawiam....;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na czołówce (film ze spaceru i zdjęcia) mam dwie piosenki KENNY G - The Moment i Forever In Love, potem przy błogosławieństwie, wyjściu z domu i drodze do kościoła piosenka DAMIANA HOLECKIEGO - Weselne dzwony a na życzenia po ślubie kilka piosenek, w tym Weselne preludium KRZYSZTOFA KRAWCZYKA, reszty nie pamiętam:) Na koniec będzie skrót ze ślubu i wesela w troszkę zwolnionym tempie, czarno-biały i wtedy ma być piosenka Zawsze będę kochał cię (TOMASZ GRELEWICZ) Poza tym ładna jest (moim zdaniem) piosenka KAROLINY KOZAK - Razem zestarzejmy się, szkoda że usłyszałam ą dopierom wczoraj... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenny G jest INSTRUMENTALISTĄ
zatem jego utwory NIE SĄ PIOSENKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myślisz o
KINDLA " Z kimś takim ja Ty " TOMASZ ŻÓŁTKO - "Kochaj mnie i dotykaj " MAGMA - "Wszystkie chwile"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzz777
Ja mam The power of love i ,to polecam- Stasiu Soyka super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonnie Tyler ,Island\' - piekna Sinatra 'Strangers in the night' - dobre na nocny plener Z polskich - Jedna na milion B. Wrona Zaczekam M. Szczesniak Bedziesz moja dama M. Grechuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwett23
Jateż cały czs szukam i wybrałam kilka mam nadzieje ze komuś pomoge:)) Kindla- z kimś takim jak Ty Celin Dion-Power of love Berlin-Take my breath away Roxette-It must have been love Kancelaria- Zabiore Cie własinie tam Michał Bajor- Taka miłość w sam raz Paula-Od dziś ZYCZE POWODZENIA :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa
05. Chris Isaak - Wicked Game nie polecam zobacz sobie tłumaczenie :( piekna jest ta piosenka ale chyba nie na podkład We were on fire No one could save me but you. Strange what desire make foolish people do I never dreamed that I'd meet somebody like you I never dreamed that I'd lose somebody like you No, I don't want to fall in love [This girl is only gonna break your heart] No, I don't want to fall in love [This girl is only gonna break your heart] With you With you What a wicked game to play To make me feel this way What a wicked thing to do To let me dream of you What a wicked thing to say You never felt this way What a wicked thing to do To make me dream of you And I wanna fall in love [This girl is only gonna break your heart] And I don't want to fall in love [This girl is only gonna break your heart] World was on fire No one could save me but you Strange what desire make foolish people do I never dreamed that I'd love somebody like you I never dreamed that I'd lose somebody like you And I wanna fall in love [This girl is only gonna break your heart] And I wanna fall in love [This girl is only gonna break your heart] With you With you Nobody loves no one Płonęliśmy Nikt nie mógł mnie uratować, tylko Ty Dziwne co głupi ludzie robią przez pożądanie Nigdy nie marzyłem że poznam kogoś takiego jak Ty Nigdy nie marzyłem ze stracę kogoś takiego jak Ty Nie, nie chce się zakochać [ta dziewczyna tylko złamie ci serce] Nie, nie chce się zakochiwać [ta dziewczyna tylko złamie ci serce] W Tobie… W Tobie… Cóż za nikczemna gra by w nią grać By sprawiać ze czuje się tak Cóż za nikczemna rzecz By pozwolić mi marzyć o Tobie Cóż za nikczemna rzecz do powiedzenia Nigdy nie czułaś się tak Cóż za nikczemna rzecz By sprawić że marze o Tobie I chcę się zakochać [ta dziewczyna tylko złamie ci serce] I nie chcę się zakochać [ta dziewczyna tylko złamie ci serce] Świat płonął Nikt nie mógł mnie uratować tylko Ty Dziwne co głupi ludzie robią przez pragnienie Nigdy nie marzyłem ze poznam kogoś takiego jak Ty Nigdy nie marzyłem ze stracę kogoś takiego jak Ty Nie, nie chce się zakochiwać [ta dziewczyna tylko złamie ci serce] Nie, nie chce się zakochiwać [ta dziewczyna tylko złamie ci serce] W Tobie… W Tobie… Nikt nie kocha nikogo…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pederasta
z tego żółtka. ja pierniczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfe
1) Chciałbym umrzeć z miłości 2) Niecierpliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już żona 33
Kasia Skrzynecka i Robet Janowski "Ten, którego kocham" Universe "Perły" Beata Bartelik "Sen na pogodne dni" Natalia Kukulska, Piasek "Jesteś blisko mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowości
Same tutaj starocie matko przerabiane po 5000 tysięcy razy. Wybierz Lost- Anouk, Sia Breath albo z Moulin Rouge Nicole Kidman&Ewan Mc Gregor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerterre
Gość AAAnetka
Witam, Oto utwory ktore ja wykorzystalam po dlugim czasie poszukiwan: - nasze wspolne zdjecia- Dana Glover - It is you; - wstep do filmu- Shania Twain- From this moment; - ubieranie pana mlodego- Right said Fred- I'm too sexy; - Ubieranie panny mlodej- Marek Grechuta - Bedziesz moja Pania; - przyjazd Pana Mlodego- Kasia Wilk- Pierwszy raz; - wyjazd do kosciola- Celine Dion - Prayer; - wejscie do kosciola- Alexandra Burke- Hallelujah; - zyczenia- Steve Jablonsky- My name is Lincoln; - sesja zdjeciowa dzienna- Savage Garden- I knew I loved you; - sesja zdjeciowa nocna- Celine Dion-The Colour of my love; - "wjazd" stolu wiejskiego- Pirates of the Caribbean -Theme Song; - smieszny filmik- Wierka Serdiuczka i Renia Pączkowska- Hop hop hop; - krojenie tortu- Bajm-Byc z Toba; - Podsumowanie- Hans Zimmer & Lisa Gerrard - Now We Are Free; Mam nadzieje ze to sie wam przyda. Powodzenia w poszukiwaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my mamy
lukasz targosz family theme i warsaw by night potem in grid i love coldplay paradise i clocks ronan keating when you saay nothing at all paula abdul rush rush

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączy nas noccccccccccccc
Dobry kamerzysta sam wybierze podkład muzyczny, który pasuje do montażu. Zrobi fajne teledyski, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan młody
a ja będe miał: Beyonce - Halo Piasek/Kukulska - Jesteś blisko mnie Bruno Mars - Marry You Ich Troje - Tobą oddychać chcę The Pretenders - Stand by you i najważniejsze ERIC CLAPTON - WONDERFUL TONIGHT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, cudo, szczególnie wersja na pianie Seal - Kiss from a Rose Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkaaaa
Show me heaven nie licze godzin i lat felicita chce kochac niebieska piosenka biala suknia badz zawsze blisko mnie can't take my eyes of you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz film jest pełen pozytywnej energii więc muzyka jest dość "młoda": piosenki użyte na filmie i prezentacji ze zdjęć, plus coś co sam kamerzysta dorzucił. Adele - make you feel me love U2 Beautiful Day Coldplay - Clocks Beyonce Hallo Bryno Mars- When I was your man Enej - tak smakuje zycie - na teledysku z picia wódki :) Good Life - One republic - na teledysku z podziękowań dla rodziców Jason Mraz- Im yours Bruno Mars -Just the way you are Parachute-kiss me slowly- na "przeżyjmy to jeszcze raz) + "dyskoteka gra" na szybkiej wersji Lifehouse- You and me Bruno Mars- Marry you- na wyjściu z kościoła :) Mietek Szcześniak - całe życie czekam na ciebie Passenger- Let her go - cudowna...ajj Power Play - bez ciebie ...tak się kocha tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renata Dądbrowska "tylko ja" Volver " na dobre i na złe" 4you" jesteś moim niebem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×