Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierścionek zaręczynowy Impressimo

Polecane posty

Gość gość
Tanie g***o, pognałabym gołodupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani wyżej - ideał materialistki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wydaje, że 972 złote to nie majątek jak za taki ładny pierścionek. A, że dla innych to g***o, be, zbyt tanie, to chyba coś z głową nie tak. Ja cieszyłabym się okropnie. Mój facet odkładał po 100 zł/mc i kupił mi pierścionek po roku. Akurat nie ten i nie tej firmy, ale jak widać - da się. Jeszcze bardziej się z niego cieszę, bo nie zdobył go lekką ręką, tylko kosztowało go to trochę wyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marketing szeptany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto szepta? :))) halo, nie słychać... :) a tak serio, to ładny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w ogole jestem zdania, że wydawanie 972 zł na pierścionek zaręczynowy, który ma być tylko symbolem to jest szaleństwo, za tą kasę to już para pojechałaby na jakąś super wycieczkę, albo odłożyła na obrączki... Zaręczyny są dla mnie symbolem i to wcale nie tak super jakoś istotnym - wolałabym prostszy, srebrny pierścionek np z biżutika - www.bizutik.pl/pierscionki - w granicach 200 zl max i nie więcej. A obrączki wtedy można wypasione:) W każdym razie 972 zł za pierścionek to kwota która mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem warto pokusić się o pierścionek dobrej jakości,który przetrwa przez lata z kamieniami szlachetnymi ,a dokładniej diamentami. Np włoska marka Staviori ma bardzo ciekawe kolekcje,myślę że warto poszukać wlaśnie czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka345
Pewnie tak, ale kogo stać na diament? Jeszcze brylant to z tego co sprawdzałam po lekturze artykułu z www.dlavipa.info/brylanty-jako-niezwykly-pomysl-na-prezent kosztuje do 1000 zł ,a le diament? Poszłabym z torbami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierścionek zaręczynowy ze srebra? W życiu. To jest wyraz szacunku do drugiej osoby. Pierścionek zarówno dziś, jak i kiedyś był również symbolem tego, że facet będzie w stanie utrzymać rodzinę. Wybaczcie, ale jak ktoś przez dwa lata nie może odłożyć 900 zł czy tam 800, no to jak sobie poradzi z utrzymaniem rodziny? Kolejna sprawa Panowie - na fajki, piwko, etc średnio wydajecie po 100 - 150 zł /mc x 12 mc = 1200 zł minimum... Błagam, nie wciskajcie kitu, że dobry pierścionek za 900 - 1000 zł to jest rzecz nieosiągalna. Rozumiem osoby bardzo ubogie, wydające na leczenie swoje czy bliskich.... ale nie zdrowych byków kupujących pierścionek z plastikową cyrkonią i ze srebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwalcie się za ile macie pierścionki zaręczynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, samochody na raty, telefony na raty, można trochę pomyśleć i podjąć jakiś wysiłek, a nie.. e tam kupie babie błyskotkę za 200 zł. Nie macie pojęcia o potrzebach kobiet - kobieta chce się wyróżniać i być doceniana, nic tak nie cieszy jak świadomość, że ktoś się postarał i ciężko pracował na coś co komuś ofiaruje. Nie chodzi tu o wydatki rzędu 5000 zł czy materializm, tylko fakt!, że komuś się chciało, a to miernik tego, jak komuś zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
symbol swojego samouwielbienia - smartfon za 1000 zł, symbol uwielbienia dla partnerki - 300 zł - trochę łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, 1000 zł można odłożyć, może nie w miesiąc, ale takie rzeczy da się zaplanować. Ja zarabiam 1300 zł na rękę i kupiłem pierścionek za 2000 zł, sam się utrzymuję i jakoś mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebro czy złoto to już rzecz gustu...nie każda kobieta lubi złoto... sam pierscionek jest bardzo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie preferuję pierścionki z białego złota, wzór ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie chodzi o cenę, ale o wagę, co to za pierścionek 1 gram ? Kiedyś to faceci by się wstydzili takie coś kobiecie dać, prawdziwy pierścionek zaręczynowy z 3 gramy musi ważyć, ja kiedyś dostałam 4 gramowy, kosztował mniej niż ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki pierścionek to jest po prostu jeden wielki badziew. Skoro raz sie go daje to chyba powinien być porządny. Przecież całe życie mam w nim chodzić. Na 18 urodziny dostałam lepszy w prezencie od cioc****ełno teraz tego g***a na wzór pierścionka księżnej Kate. Ale sory dziewczyny nie łudźcie się ze przypomina jej pierścionek. Nie przypomina, nawet w 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki 87
taaa, od razu 10 gram musi mieć wagi :) no może dostałaś paniusiu pierścionek 4 gramy :) ale za mniejsze pieniądze to chyba z cyrkonią - czyli sztucznym g...em, którego można naprodukować tony - praktycznie bez końca. Kolejna rzecz, nie każdy pierścionek musi mieć dużo złota, ważna jest próba - 333 czy wyższa? Tak to jest, jak ktoś ocenia i ma pewnie 16 lat i nawet nie chciało mu się zgłębić tematu - czyli co wpływa na cenę pierścionka. Jeżeli już coś porównujesz, to zrób to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu, że mam 16 lat, dzięki, mam 30 dostałam z szafirami i diamentami, w próbie 585, 7 lat temu taki pierścionek kosztował 900 zł piękne są pierścionki z szafirami, rubinami, ametystami czy szmaragdami nie musi ważyć 10 gram, ale serio 1 gramowy to żenada, to jakiś odpad a nie pierścionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę cena pierścionka jest dla was taka ważna? Mój kosztował w aparcie niecałe 300 zł i nie zamieniłabym go na żaden inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierścionek 10 gram? Chyba w rozmiarze 30 :) Obrączka ślubna tyle rzadko kiedy ma taką masę :) coś chyba Ci się pomyliło :) No chyba, że ten zaręczynowy to sikora- jak wielki zegarek i liczysz wagę całkowitą z kamieniami, a nie same złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 10 gram, z apartu, coś takiego: szafa.pl/c11583955-ogromny-zloty-pierscionek-apart-10-gram.html ale to nie na zaręczyny, jest olbrzymi, kosztował ponad 1000 zł i niestety jest z cyrkonią, więc nie można tego porównywać. Złota tam też jest może nieco około 2 gram, reszta to waga szkła. A tu: yes.pl/pierscionki/52060-zloty-pierscionek-ZW-Z-Z20-N00-ZEA9625 samo złoto i waga 2,20 g czyli w pierścionkach z kamieniami szlachetnymi cenę robią kamienie, a nie złoto. Oto cała filozofia i proszę nie wprowadzać w błąd ludzi porównując cyrkonie - z brylantami, lub inne kolorowe szklane badziewia za parę złotych i o masie kastetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny, ale wiadomo, rzecz gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pierścionek zaręczynowy to pamiątka rodzinna męża. Jedyną cenę jaką poniósł to koszt renowacji i zmniejszenia pierścionka. Szczerze powiem, że nawet nie wiem jaki kamień jest na nim umieszczony. Najważniejsze, że symbolizuje miłość i jest przepiękny. Nawet gdyby był to pierścionek z bazaru z podobizną Myszki Miki ale towarzyszyłoby mu szczere pytanie "wyjdziesz za mnie?" to nic więcej nie miałoby znaczenia. Swoją droga bardzo miło mieć świadomość, że na palcu noszę biżuterię mającą prawie 200 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tej firmy co w tytule wątku nie znam i też się zgodzę że każdy ma inny gust, ważne że pierścionek podoba się autorce tematu:) Ja jestem mało romantyczna, poszliśmy z moim R. do Apartu i sama wybrałam sobie pierścionek na zaręczyny, myślę że to dobry sposób bo potem nie trzeba pytać na forum czy ma się ładny pierścionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłem z dostawą do Irlandii. Trzeba trochę poczekać bo pierścionki robią ręcznie. Generalnie jeztem zadowolony. Trafiłem na ten sklep dzięki Waszym wpisom. Za co dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
wszystkie ładne, ale mnie się mój zaręczynowy najbardziej podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×