Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olccia

Pierscionek zareczynowy

Polecane posty

nie wiem i nigdzie nie mogesie dowiedziec na ktorym palcu nosicie pierscionek zareczynowy?i czy co dzien? czy moze tylko czasami? bo ja w ogole bym sie z nim nie rozstawala a boje sie strasznie ze zgubie albo zniszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewa
no to po co go masz? żeby schować? a co to ma za znaczenie gdzie się nosi? ja nosze na tym palcu na który pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys trzeba bylo
nosic tradycyjnie na przedostatnim palcu u prawej reki.Rowniez na ten sam palec potem nachodzila obraczka. Teraz juz nikt sie nie trzyma tradycji i kazdy nosi gdzie mu sie podoba :) Zauwazylam jednak roznice mala pomiedzy krajami.Glownie w europie nosi sie ta bizuterie na prawej dloni,natomiast w anglii i czesto w US na lewej ....ale wybor gdzie chcesz nosic nalezy do ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RACHELA_7
Aby tradycji stalo sie za dosc..zareczynowy na serdecznym paluszku prawej dloni,obraczke na serdecznym paluszku lewej czyli odwrotnie.Ja tak nosze:)Wiele SeRdeCzNoScI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loara
wydaje mi sie, ze to wcale nie takie proste zgubic pierscionek, no chyba ze zdejmujesz i kladziesz gdzie popadnie... poza tym nie jest to rzecz, ktora sie nosi od swieta... a jak juz bedziesz mezatka to obraczke tez bedziesz nosic tylko czasem? Rozumiem, ze obawiasz sie, ze pierscionek sie zniszczy... moze tak byc owszem. Ale mysle, ze wystarczy odrobina uwagi i dbalosci (np zdejmowanie do jakichs prac w kuchni czy lazience - gdy uzywasz srodkow chemicznych) i bedzie ok :) tak wiec badz dumna ze swojego pierscionka i nos go ku radosci swojej i narzeczonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moj nosze na srodkowym palcu prawej reki bo nie chcialam go zmniejszac.i musze powiedziec, ze na tym palcu jest mniej narazony na otarcia itd. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaki makaron
w dupe sobie wloz, zeby zawsze byc gotowa na ofiare milosci wobec ukochanego milego lubego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze również na środkowym palcu prawej ręki. Obrączkę kupiliśmy również na ten palec. Po prostu nie umiem nosić pierścionków na palcu serdecznym - przeszkadzają mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawa reka - serdeczny palec ....tak jak powinno sie nosic i jak nakazuje tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×