Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Przyszły młody

Pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość Przyszły młody

Dziewczyny co sądzicie o tym pierścionku zaręczynowym?Wczoraj kupowałem i jako jedyny wpadł mi w oko...moja przyszła narzeczona lubi żółte złoto i gustuje w bardzo delikatnych dodatkach.Jak coś to mam jeszcze czas żeby wymienić:) Wypowiedzcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już narzeczona
całkiem ładny ;) ale mój uważam że ładniejszy :D wszystko zależy od gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekgrze
Szkoda kasy na brylant. Lepiej zainwestować w większą próbę złota i jakiś ładny kolorowy kamień. Cena diamentów jest sztucznie wygórowana przez firmę mającą monopol (DeBeers) i która pierze mózgi biednym Paniom, bo płaci za wciskanie do każdego amerykańskiego filmu bredni o tym, że należy dać kobiecie pierścionek zaręczynowy z diamentem. Postaw się temu trendowi i kup inny ładny kamień. A będzie co nosić, jeśli zostaniesz na tym samym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki zwykly tradycyjny
jeden z tysiaca tych samych ktore sa pokazywane na tym forum...ogolnie jest ok,ale mnie nie rzuca na kolana,ja od narzeczonego nie wymagalam zadnych brylantow,szafirow czy nie wiadomo co a dostalam z pieknym kamieniem w innym kolorze i jestem bardzo zadowolona i bardzo mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdsgssdf
ile on waży? Solidny pierścionek powinien ważyć ok. 3 gram minimum, dobrze, że jest z żółtego złota, bo to przynajmniej widać, że to złoto, a te wyroby ze złota białego są rodowane i same problemy z tym są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny, klasyczny, bedzie do wszytskiego pasowal. na pewno sie spodoba a mam pytanie w jaki sposob zamierzasz sie oswiadczyc? masz jakies "scenariusz" :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Ładny, ale przepłaciłeś, bo w sumie firma nie znana a zapłaciłeś jak za pierścionek z Apartu czy z W.Kruka. Za tą cenę powinieneś mieć dużo większy kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny ale rzeczywiscie troche drogi, mam podobny od meza tyle ze z bialego zlota i placil jakies 850zł...ale ladny:)powodenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od z do a
sliczny, tez bym taki chciala, ale mojego nie stac na taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od z do a
ja bym chciala z aparta cos podobnego do tego , ktory wkleiles. moze moj chlopak to przeczyta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Jeżeli narzeczona lubi delikatną biżuterię to jest naprawdę okej. Myślę, że będzie zachwycona, no i duży plus, że wybrałeś sam, bo mnie osobiście bawi, jak dziewczyna sobie wybiera pierścionek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się. Lubię klasykę, ale kamień jest zbyt mały, nie wygląda to dobrze. Jeśli chodzi o cenę, to w tej cenie wolałabym inny kamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msegzotical
Wg mnie jest bardzo gustowny,klaysyczny i poprostu ładny. Ogolnie pomijając markę,ktora tez jest prestizowa,jesli masz madra kobiete to nie bedzie sie dla niej liczylo czy to APART czy YES czy jakis wielki prestiż tu chodzi o sam akt zareczyn a nie o pierscionek,zobaczysz niewazne co kupisz i tak bedzie zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zerknąć też na propozycje www.rzeszowski-jubiler.pl maja wiele fajnych modeli pierścionków zaręczynowych. Ja kupilem tam pierścionek dla swojej już obecej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu chłopakowi sugeruje już jakie pierścionki mnie interesują tym bardziej, że planujemy razem razem przyszłość :) znalazłam kilka fajnych modeli na Abgold, z brylantem, ale niedrogie także licze, że załapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierścionek zaręczynowy powinien wyrażać styl wybranki, w końcu to dzień wyjątkowy w życiu każdej z nas. Warto postawić na klasyczne brylanty. Jestem pewna, że taki pierścionek spodoba się każdej kobiecie  https://sklep.diamor.pl/pierscionki-zareczynowe/pierscionek-z-zoltego-zlota-z-brylantami-022-ct-#/82-rozmiar_brylanty-8 . Ma ponadczasowy styl, więc taki wybór będzie bezpieczny. Plusem też jest ładne, eleganckie wykończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Fanaberia33 napisał:

Pierścionek zaręczynowy powinien wyrażać styl wybranki, w końcu to dzień wyjątkowy w życiu każdej z nas. Warto postawić na klasyczne brylanty. Jestem pewna, że taki pierścionek spodoba 

Mnie się nie podoba 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2022 o 08:54, Sylwia1991 napisał:

Szkoda że ci ludzie nie zaglądają na forum. Gostek może już się rozwiódł xD

Otóż to 😛 Ja w przeciągu 10 lat mojego małżeństwa już się tyle razy rozwodziłam 😄 że ho ho. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2022 o 09:00, Puchaсz_emigrant napisał:

Ten gostek który zapoczątkował temat, i większość pozostałych to postacie wykreowane przez "marketingowców" różnych sklepów z biżuterią 😁

Wiadomo - swoją drogą to trochę słabo wygląda. Firma robi januszerke z reklamą i losowa osoba pisze na forum pewnie za marne grosze. A wystarczy trochę zainwestować w reklame

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×