Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurde no

Pieśni podczas mszy na ślub kościelny

Polecane posty

Wlasnie, zaloze sie ze tego tematu nikt nie poruszal. Mam wymarzone 2 piesni, ktore chcialabym aby mi ogranista (lub skrzypek) zaśpiewali na mszy Swietej. Szukam ich w necie, ale nie moge nigdzie znalesc tego czego szukam ;( macie moze jakies linki? chodzi mi o: Hymn do milosci ( lub Przykazanie nowe daje Wam) - to to samo, ale z roznymi tutulami sie spotkalam Jeden chleb - na komunie Ave Maria - ne komunie a wy jakie piesni bedziecie miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scholistka
A ja śpiewałam w scholi i parę razy śpiewaliśmy na ślubach ;) polecam krótką i śliczną pieśn na uwielbienie bo jak śmierć potężna jest miłość a zazdrość jej nieprzejednana jak szeol żar jej to żar ognia płomień pański wody wielkie nie zdołają ugasić miłości nie zatopią, nie zatopią jej rzeki.. oraz Oblubieniec na wejście też bardzo pasuje lub na komunię jeśli kjtoś zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga Szlanda

...Y NIEWYJAEBANE DUPODAJKI!!!!!!KREPI SREPI MOP GNOJWOY ...ENKA ... NA PATYKU!!!!!MŁODZIEŻ FRANCISZKAŃSKA OAZA PEDZIE ...Y ZBOCZKI !!!!ŚLUB KOŚCIELNY CYWILNY CHRZEST LEŻAJSK KUPA ... GNÓJ!!!!!!!!!!!!!!ALIMENTY PIERDEL ZAWAŁ KIR 120X KOMORA ŚMIERCI!!!!!!Jadwiga Szlanda Pokój i DObro FZŚ LEŻAJSK!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×