Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michał_86

Pilne!!! Jaka restauracja najlepsza na zaręczyny?

Polecane posty

Dziewczyny, potrzebna mi wasza pomoc! Znacie jakąś dobrą restaurację w Warszawie, gdzie mógłbym zaręczyć się swojej dziewczynie? Wiecie coś takiego, że opadła by jej szczęka :) Od niedawna tutaj mieszkam, a chciałbym to zrobić w przyszły weekend. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie poszukasz w google? jest sporo ofert fajnych restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) ta wygląda super, a jak stoją z jedzeniem? Bo to też dosyć istotne ;] Może i powie tak, ale jesli danie jej nie spasuje... wolę nie ryzykowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje typy to: -"Staroświecka" na Ursynowie -"Biały domek" na Mokotowie a jeśli możesz sobie pozwolić na duży wydatek, to restauracja w Pomarańczarni, w Łazienkach. Nazywa się "Belvedere".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, nie no spoko, o to się nie musisz martwić, jedzenie mają pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Gigantami w Al Ujazdowskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał_86
dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh... ciągle te restauracje jakby mało było możliwości.. A może zorganizuj kolację w domu? Przy świecach? Ja zauważyłam że dziewczyny w takich mega eleganckich restauracjach są zestresowane i wszystko jest takie.. sztywne. A gdzie się podziali faceci którzy oświadczają się na koncertach?? To dopiero jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, teraz wszystko się robi na jedno kopyto, a gdzie trochę inwencji twórczej.. ale dobre i to że ją chce do restauracji zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Też uważam, że sztywna restauracja to bezsens, znacznie lepiej zrobić to podczas wspólnie spędzonego czasu, tak z zaskoczenia. Jak ją weźmiesz do restauracji jakiejś super eleganckiej to od razu wyczuje, że coś się świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie gadajcie mnie facet zabrał do restauracji Senses przy Bielańskiej. Może i wyczułam, że coś się święci, ale i tak to był niezapomniany wieczór, zawsze będę miło wspominać ten wieczór nie tylko z powodu zaręczyn ale również przepysznego menu degustacyjnego. Uważam że taką chwilę powinno się celebrować, ale oczywiście każdy może mieć inne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz cały artykuł o pomysłach na oświadczyny: http://www.palacykotrebusy.pl/news/pomysly-na-oswiadczyny-strefaweselna-16155 Obiekt na którego blogu znajduje się artykuł tez mogę ci polecić. Palacyk Otrębusy jest niezwykle romantycznym miejscem, restauracja jest bardzo ładna i, co chyba ważniejsze, podaje smaczne jedzenie:) Jeśli Twoja wybranka jest romatyczką - to miejsce sprawdzi się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidooo
Ja osiwadczyłem się swojej dziewczynie w Tawernie Lukulus w Gdańsku. Byliśmy tam na wycieczce w wakację nadmienię , że jestesmy z Warszawy. Nigdy nie widziałem, żeby się tak cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i Senses byłoby super, ale ceny nie dla każdego: http://sensesrestaurant.pl. Wiem, że jedna z najlepszych restauracji w kraju i pewnie też ta gwiazdka michelin swoje robi :P ale może znacie coś równie wykwintnego ale żeby tak portfela nie obciążyło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dla tego co szukał, już nie pilne ;) Ale jak ktoś chce być naprawdę oryginalny to polecam zaręczyny na jachcie pływajacym po Odrze- razem z kolacją i grajkiem to naprawdę super sprawa! No i piękny WrocLove! http://glamour-wroclaw.pl/kolacja-na-jachcie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj brat sie oswiadczal dziewczynie w Salto (Warszawa) bardzo klimatyczne miejsce, przy okazji pysznie zjedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ulicy Zwycięzców 4 jest druga jednostka www.sushiwesola.pl. Jest oczywiście ta sama karta menu, gdzie bardzo dobre są zupy, romery i inne. Mogą oczywiście polecić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikiOne
no to rezerwuj miejsce w http://www.saltorestauracja.pl/ Klimatyczne miejsce co nakarmi oczy. Pyszne jedzenie nakarmi ciało. A szczękę opuści to że właścicielem jest zdobywca pierwszego miejsca top chef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawą miejscówką jest Ganesh. Jestem tam kilka razy w miesiącu na obiedzie. Zawsze świeżo, zawsze smacznie. Sam tam planuje zaręczyny :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj dań z Rozdroża w Warszawie. Jest to świetna restauracja, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ostatnio mieliśmy ten sam problem, my wybraliśmy swoją. Nie będę podawać bo inne miasto, ale tutaj jest na prawdę masa świetnych lokali. http://www.gdziewesele.pl/Warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny wystrój oraz jedzenie można znaleźć w Wesołej oraz centrum Warszawy. sushiwesola.pl to bardzo fajna restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić restaurację z woj. warmińsko-mazurskiego, a konkretnie z Olsztyna. Jak tam Restauracja Kolorowa - bardzo przytulny lokal, z bardzo fajnym klimatem i dobrym jedzeniem. Dla mnie idealne miejsce na to, aby się zaręczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Grodzisku Mazowieckim jest restauracja Piknik - moim zdaniem jedna z najlepszych, najczystszych, z pysznym jedzeniem. Wiem, że z właścicielami można się dogadać i ustalić wiele rzeczy - zorganizowanie niezapomnianych zaręczyn nie powinno być dla nich problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa12
We Wrocławiu polecam Ok WineBar, mój chłopak mi się tam oświadczył :) Ładna restauracja, eleganckie wnętrza, wśrodku panuje ciekawy klimat. Nastrojowo oświetlony taras i blask świec zrobił cudowny klimat. Do tego w Ok WineBar mają dobre jedzenie, autorską kuchnię i bardzo smaczna kuchnie francuską jak dla mnie. Super klimat i dziewczyna na pewno będzie oczarowana tak jak ja byłam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×