Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ela lat 25

Pilnie poszukuje ładnych zaproszeń ślubnych - Kraków

Polecane posty

Witam!Znacie moze jakas krakowska drukarnie, ktora oferuje ladne zaproszenia slubne?? Nie chodzi mi o zwykle białe ani o te ze zdjeciami. Chce kupic naprawde ladne, eleganckie zaproszenia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze najladniejsze sa wlasnorecznie robione!:-) Ale jesli ktos nie ma na to czasu ani odpowiedniego sprzetu?? Myslalam tez by kupic na internecie - ale wolalabym kupic w drukarni - bede miala pewnosc,ze nikt mnie nie oszuka. Dziewczyny - slub juz za niespelna 2 miesiace..pomozcie..:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na perłach
na Mikołajskiej(niedaleko Cyklopa) i na Karmelickiej(punkt fotograficzny, blisko skrzyżowania z Alejami), więcej nie polecę, bo nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Mikolajska
maja duzy wybor i sa rzetelni - jak ma byc na jutro to bedzie. mysmy tam kupili zaproszenia i tam je drukowali - tekst szedl mailem, potem dodrukowywalismy jeszcze wkladke, wszystko na mail i telefon i nie bylo absolutnie zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na krakowskiej w zakładzie foto LABA. Za komputerem mają mnóstwo segregatorów. I w każdym są podane adresy drukarni itd. Ale większośc netowych zaproszen możesz oglądnąć właśnie tam. Jak z zakupem to nie wiem. Ale ja poglądałam tam i pewnie będe zamawiać już przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Na allegro nie ma się co łasić, niby ręcznie robione, niby wyjątkowe, ale wszystkie na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro juz dawno sie nie lasze ;-D poszukuje czegos naprawde ładnego, eleganckiego i orginalnego..choc wiadomo wszystko to kwestia gustu! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyj te z linka, który wysłałam. Niektóre są śliczne. Kwestia gustu, jak piszesz, ja wybierałam z kolekcji śmieszne, Tobie może spodobają się laserowe czy inne. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antt1
Ja w tym względzie polecam drukarnię SMYK s.c. Zajmują się tworzeniem projektów, a także drukiem. Z tego, co wiem to drukują ulotki, foldery, wizytówki, plakaty, gazetki i inne tego typu rzeczy. Wydaje mi się, że zaproszenia również. Ich adres http://smyksc.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica.....
Ja widziałam duzy wybór ładnych i nieoklepanych zaproszeń w pasażu weneckim na długiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znajomi osttanio wyslali nam zaproszenia-piekne!spytalam gdzie drukowali wiec mi kumpela powiedziala ze wpisala zaproszenia slubne w google i kliknela pierwszy link.jakas firma z Wawa to jest co prawda ale maja ceny podobne jak na allegro z tym ze sa szybski.oni czekali 4 dni na gotowe zaproszenia.Sama zaluje ze tam nie zamawialam...a tez mialam malo czasu bo slub organizowalam w 2,5mca.na allegro czeka sie nawet do 3 tyg.W koncu kupilismy zwykle do wypisywania-tak wyszlo.szkoda ze nie wiedzialam o nich wczesniej.wiec moze ty sprobujesz?powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany stary topic...nie zauwazylam...znowu jkais reklamodawca odkopal ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahkurzawa
Orginalne i recznie robione zaproszenia mozna znalesc na www.preciousinvitations.com Sama od nich zamawialam ( rozmawiaja tez po polsku) i musze wam dziewczyny powiedziec ze zaproszenia wyszly niesamowite. Dostalam mnostwo pochwal od gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na necie
"galeria metier" Ja zamawiałam - śliczne są pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoctorQ
Jeżeli pilnie poszukujesz zaproszeń w Krakowie do zrobienia od już to polecam www.jum.pl - nie wiem jedynie czy przedział cenowy będzie dla Ciebie odpowiedni, ale projekty są naprawdę unikatowe. Generalnie wykonanie ściśle górna półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zaproszenia w Jum są naprawde piękne, ale cena też jest równie piękna :( Ja zamawiałam na www.kamiart.pl i jestem bardzo zadowolona. Projekt wykonano w 100% zgodnie z moimi zachciankami, a przyznaję ,że jestem straszną marudą :). Zaproszenia sliczne i bardzo starannie wykonane. Pełen profesjonalizm. Daję 20 punktów na 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasis89
Ja zamawiałam w dgraf mają sklep w pasażu Weneckim na długiej wszystkim sie podobały i były orginalne także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhngfmnjfhm
j terobilam w tam,tym roku w Dgraf na dlugiej w pasazu weneckim, maja bardzo duzy wybor i mozliwosci zmian wedlug wlasnych upodoban. polecam naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablop76
Przedstawiamy Państwu oryginalne Zaproszenia Ślubne, które na Państwa życzenie możemy również wykonać w formie Zawiadomień Podziękowań Zaproszeń na inne uroczystości (Chrzest, Komunia, Rocznica Ślubu, Roczek, itp.) Oferujemy Zaproszenia w pełni personalizowane, personalia Państwa Młodych, czas i miejsce uroczystości, inne adnotacje (np. potwierdzenie przybycia), w tym również personalizację zaproszonych gości lub pozostawione wykropkowane miejsce do ręcznego wpisania. Bezpłatny projekt wnętrza zaproszenia dostosowany do Państwa potrzeb, który można dowolnie modyfikować, tak aby ostatecznie spełnić Państwa oczekiwania. Możliwość wyboru czcionki, tekstów oraz ornamentów do ozdobienia wnętrza zaproszenia. Możliwość wyboru kolorystyki zaproszeń (max. 2 kolory do jednego zamówienia) [zaproszenia ślubne] Zaproszenia wykonane są z najwyższą starannością. Aby osiągnąć jak najlepszą jakość stosujemy technikę bigowania, która pozwala na równe i estetyczne zaginanie zaproszeń. Do wykonania zaproszeń używamy materiałów tylko najwyższej jakości. Nad realizacją projektu oraz wydrukiem i składem pracuje zawodowy plastyk. Galeria zaproszeń www.zaproszenia-sorrento.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitika
ja kilka lat temu tez zamawialam w Pasazu Wenecki na dlugiej, segregatorow z zaproszeniami mieli taki wybor ze oczoplasu mozna bylo dostac:)) chyab kilka godzin tam siedzielismy nad wyborem ale zrobilismy z kilku jeden i wyszly suuper nie typowo i orginalnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-ADHD
Chemical podał świetną stonę! zaproszenia-slubne.com!! wczoraj przyszły nasze zaproszenia!! śliczne jak w opisie tekst tak jak miało być POLECAM SERDECZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamma16
A ja zdecydowałam się na zaproszenia ślubne z tej strony http://www.decorisus.pl/index.php i myślę że to była bardzo dobra decyzja. Wszystko szybko i sprawnie załatwione,a sam wzór zaproszeń bardzo ładny. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masę tego jest wystarczy wpisać odpowiednią frazę na google... szczerze mówiąc allegro nie polecałabym. Fajne widziałam na jum, www.jakacards.pl, czy mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×