Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia19g

Po czym poznac czy jestem gotowa do malzenstwa?

Polecane posty

Chodzi mi o to ze moj chlopak czesto wspomina o slubie a ja z jednej strony chce a z drugiej sie boje. Prosze napiszcie co swiadczy o tym ze juz doroslam do tego i czy tez mieliscie jakies obawy? Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dorosłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki ale my mamy ci powiedziec czy dorosłas do małżenstwa i czy masz wyjsc za mąz ???? Jezeli tak to nie dorosłas... ty to masz wiedziec , nie my...nic na sile, nie chcesz to nie wychodz za maz, chcez to wyjdz za maz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nettaa
to się chyba czuje... przychodzi czas że się czuje... ja jestem z facetem od 6 lat, kilka lat temu byłam zupełnie nastawiona anty do małżeństwa i przekonana że nigdy się nie dam wrobić w takie coś, z rok temu w powolnym procesie moje "anty" zostało uleczone ale jeszcze decyzji takiej bym nie podjęła, a dziś już wiem, czuję, pragnę, potrzebuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jakies namiary
na twojego faceta. trzeba go czym predzej ostrzec, że jego panna za bardzo czuje ,pragnie i co gorsza potrzebuje.:-P jednym słowem ma facet przechlapane.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WINNY
JESLI SIE KOGOS NAPRAWDE KOCHA TO SIE TO WIE. POPROSTU CHCE SIE Z TA OSOBA SPEDZIC CALE ZYCIE. JA Z MOIM MEZEM CHODZILAM 6 LAT, PO SLUBIE JESTEM PONAD ROK I NAWET TERAZ, GDY ZNAM JEGO WADY NIE WYOBRAZAM SOBIE ZYCIA BEZ NIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z jednej strony chcesz a z drugiej nie to gotowa nei jestes. Czasem my kobiety mamy watpliwosci ale je zagluszamy, odtracamy jak natretna muche, nie chcemy myslec... Musisz sie zastanowic czemu myslisz ze tak albo nie... Ty to wiesz na pewno i nie nikt inny musisz tylko siebie sluchac. Tego nei czytalam ale moze tobie do czegos sie przyda: 🌻\"1001 PYTAN KTORE WARTO ZADAC PRZED SLUBEM\" Monica Mendez Leahy Świetnie napisany, pełen trafnych, choć nie pozbawionych humoru obserwacji obyczajowych poradnik, który powinna przeczytać każda para planująca związać się węzłem małżeńskim. Być może w porę zmieni zdanie... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze masz watpliwosci - te, ktore ich nie maja albo bagatelizuja budza sie za kilka lat z reka w nocniku... i wcale nie wystarczy twierdzic, ze sie bardzo kocha, trzeba przyjrzec sie tej drugiej osobie... co pisze np. w ksiazkach, ktore sa zamieszczone na linku w mojej stopce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się czuje,ze chcesz byc wlasnie z ta osoba!!! ja jestem z chlopakiem 3 lata i wiem ze on jest tym jedynym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajurwedyczna
a ta infantylna laska też tu otoz juz wiadomo ze nie dorosłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prawo byc tam gdzie chce, a ty jak nie masz ochoty to nie musisz odpowiadac. A calej reszcie BARDZO dziekuje za odpowiedzi:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×