Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZERWONA FASOLA

Początki na Allegro-pomożecie ????

Polecane posty

Witam !!!! Od razu przepraszam ,że nie na temat,ale na "ogólnej" nikt mi za bardzo nie pomógł,na "zakupach" już wogóle cisza :( Siedzę i rozgryzam Allegro niby mogę zadać pytanie sprzedającemu ,ale myślę ,że wy odpowiecie mi szybciej. Otóż chciałabym kupić kila towarów od tego samego sprzedającego ,ale z innych aukcji.Sprzedający ma swoją siedzib w moim miście i chciałabym odebrać towar osobiście ,żeby rzecz jasna zaoszczędzić na przesyłace. I teraz nie wiem jak sie do tego zabrać ... ja to rozumiem tak - wybieram towar-wrzucam do koszyka-wybieram sposób dostarczenia( w tym przypadku osobisty)-płacę przez PayU-zgłaszam się do sprzedającego po odbiór...tak to ma wyglądać??? Jeżeli zgłaszam się osobiście po odiór to kto ustala kiedy-ja czy sprzedający??? Sprzedający w sposobie dostwy przy odbiorze osobitym pisze cyt.-pierwsza sztuka-0zł.,druga sztuka-0zł. , maksymalnie w paczce-1szt.-czy to oznacza ,że przy odbiorze osobistym mogę zakupić tylko 1 rzecz??? Pomożecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2takie rzeczy to ci odpowie tylko sprzedajacy, bo to on poniekad ustala warunki, ja jak kupuję to też patrzę żeby np. kupić kilka rzeczy do wysyłka jest jedna, musisz niestety jego sie pytać, bo sa sprzedajacy którzy nie uwzgledniają odbiorów osobistych czy płacenia przy odbiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale na co chcesz odpowiedź?? takie informacje może ci tylko sprzedajacy odpowiedzieć, jestem kupujacym i sprzedającym więc wiem, nikt ci takich info tutaj nie udzieli bo skąd ma kto wiedzieć jak działa twój sprzedajacy, jakie on ma warunki, poczytałaś stronę o mnie, jego regulamin?? nie wiem, co jeszcze chcesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wiesz jak robić, gdy kupisz już wszystko dzwonisz lub piszesz do neigo i sie ugadujecie na odbiór, czas musi odpowiadać tobie jak i jemu, bo np.jak on pracuje 8-15 a ty chcesz odebrac np.o 20 to raczej nie bedzie czekał na ciebie, wszytsko masz do uzgodnienia ze sprzedajacym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×