Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna młoda 13 . 10.

Polecam SUPER ZESPÓŁ na wesele !!!

Polecane posty

Gość panna młoda 13 . 10.

grali u nas w zeszłą sobote i było super, goscie mówili ze juz dawno sie tak nie ubawili, zagrają nawet za 3 000 za cale wesele i poprawiny, naprawde polecam, zespół nazywa sie REBOX - nr telefonów: 600927655 lub 600700123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łohoho
a z jakich okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 13 . 10.
z okolic dolnoślaskiego ale powiedzieli ze mogą tez zagrać w innych regionach, naprawde polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna autoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...poszukiwanie dobrej kapeli/w naszej ocenie i na nasze oczekiwania/wymaga czasu,wiedzy,zachodu...Chyba,że oprawa muzyczna wesela...\"nam wisi\",lub jest decyzją podjętą \"w biegu\"..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiaplus
nie ważne skąd ten zespół czy wsiowy czy miastowy-jeśli wsiowy lepiej gra niż miastowy to co za problem wziąść taki.albo na odwrót. miastowy zagra za 3000zeta to samo co wsiowy za 2000,a zawsze można sie dogadać z gośćmi z zespołu i posłuchać ich na żywo,ja zanim wziełam zespół poszłam posłuchać ich na wesele.wcześniej się tak umówiłam z nimi.wiedziałam jak grają ,spodobało mi sie i wziełam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jeszcze jedno...jedni mają łatwiej szukać inni trudniej/ci z dużych\"miasteczek\",szczególnie/.Ale pocieszający jest fakt:pierdykniesz kamyczkiem trafisz w kapelę...takie czasy nastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×