Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sparkles

pomocy !! szukam miejsca na polsko-czeskie wesele okolice warszawy...

Polecane posty

Gość sparkles

witam od kilku miesiecy sledze posty roznych osob na tym forum, jednak nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie ktore nie daje mi spokojnie spac. oboje z narzeczonym mieszkamy na co dzien w Anglii, na odleglosc szukamy miejsca na wesele dla 60 osob w okolicach warszawy. Okres letni, najlepiej z tarasem lub ogrodem. Obiekt musi miec miejsca noclegowe dla wszystkich osob. no i kwestia poprawin...otrzymalam rozne oferty, a najbardziej razi mnie fakt, iz niektore hotele, obiekty wyznaczaja maxymalna liczbe godzin w przypadku poprawin np 4 h !! koszt ok 100 zl. Im mniejsze wesele tym drozej wychodzi....niektore lokale nie biora nawet pod uwagi faktu iz bedziemy im placic za 2 noclegi- wesele w sobote, ale Czesi i Anglicy przyleca w piatek. No i czasu coraz mniej a ja zaczynam sie martwic naprawde :( Moze wszystko przez to iz oboje pracujemy w znanym 5* hotelu i przez to szukamy w Polsce niewiadomo czego.... Nie wiemy na jaki styl sali weselnej sie zdeccydowac. Negocjowalam z hotelem windsor w jachrance (240zl za osobe plus240 zl pokoj 2 osobowy) al denerwuje mnie fakt kilku wesel na raz..hotel royal modlin 190 za osobe i 345 zl pokoj dwu os. Hotel Narvil - drogo i przyjecie w stylu angielskim ( czego nie chcemy), Palac Zegrzynski - jak narazie ok, Hotel Lamberton? okolica nieciekawa.... Hotel Lord....blisko lotniska duzy plus, ale blisko ulicy i brak ogrodu.... pomocyyyyyy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek m
byłem na irlandzkim weselu w Dworze Złotopolska dolina niedaleko Zakroczymia. Magiczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwerj
Polecam hotel/restauracja/spa Revita w Józefowie. Idealne na mniejsze wesela, jest ogród, przepięna okolica. Jedzenie najlepsze jakie jadłam w warszawie i okolicach przy okazji wesel i tego typu imprez. Obsługa dyskretna i bardzo dobra. Nie wiem ile jest miejsc noclegowych w hotelu (obawiam się że mniej niż 60). My kwestie noclegu rozwiązaliśmy w prosty sposób - nocleg w innym hotelu i wynajęty autobus, który najpierw zawiózł wszystkich do kościoła, potem z kościoła do restauracji, a potem w nocy kursował kilka razy do hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.B
Zachęcam do organizacji wesela w Pałacu w Kurozwękach! Mamy duże doświadczenie w międzynarodowych weselach! Koszt ok 160-180 zł/os + 150,00 zł koszt pokoju za dobę. Duży piękny park, taras, zieleń, piękne sale! Pomożemy we wszystkich kwestiach organizacyjnych typu transport itd. Zachęcam do kontaktu: kasiab@kurozweki.com www.kurozweki.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka organizowała swoje wesele w Jastrzębiu, dość blisko Warszawy, za Piasecznem. W Weselnej Biesiadzie. Z tym że sala tam jest dość spora, więc 60 gości może być trochę mało. Ale miejsce naprawdę urocze, i jest taras, duży plac. Mają tam też miejsca noclegowe, ale nie sądze, że aż 60 się znajdzie… Ale warto zobaczyć tą ofertę, ja bawiłam się tam świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś na weselu na sali weselnej w Morach w Hotelu Rest, piekny wystrój, super obsługa, robi wrażenie, zdjęcia sali są tutaj jak coś http://www.wesele-hotelrest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam http://palaczakow.pl/ . To piękny dworek pod Warszawą. Moja przyjaciółka organizowała tam wesele - było wspaniale, bardzo mi się podobało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze oczko.gif noclegu w miejscowości Warszawa, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-warszawa z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź Dedek Park w Parku Skaryszewskim. Duża sala konferencyjna/weselna, hotel, obok pub. No i park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś nadal szuka dobrej sali weselnej w rozsądnej cenie to polecam hotel Groman. Ma aż 3 sale nadające się na zorganizowanie wesela, ja widziałem tylko tę największą. Jest połączona z wejściem do ogrodu (trzeba przyznać, że pięknego), bardzo duża (myślę, że pomieści nawet 300 osób), klimatyzowana. Obsługa jest praktycznie niewidoczna. Dania palce lizać no i pokoje dla gości wyjątkowo wygodne (i w atrakcyjnej cenie). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z Was rozglądałby się jeszcze za salą weselną to spokojnie można pomyśleć o Pałacyku Otrębusy. Piękne pałacowe wnętrza, duży ogród, genialna kuchnia, duże zaplecze hotelowe, spa.. u nas wszystko to się super sprawdziło i zachwyciło naszych gości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij na oferte hotelu solec www.hotelsolec.pl - naprawde maja korzystne warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić http://hoteltrylogia.pl bo akurat ostatnio byłam tam na weselu i bardzo mi się spodobało. Przestronna sala, miła obsługa i co najbardziej mnie urzekło, zielona okolica pełna drzew i stawów. Magiczne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Solec www.hotelsolec.pl to swietne miejsce na takie rzeczy! Serio, maja sale konferencyjna, wiec mialabys mega komfort! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w okolicach warszawy można dość tanio zorganizować wesele, ja mogę polecić hotel w Jankach http://www.hotel-janki.pl/ bardzo dobrzy organizatorzy wesel tam pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre sale mają w hotelu Groman. Sale są klimatyzowane, ustawienie krzeseł i stołów zależy od wymagań klienta. Zapewniają potrzebny sprzęt i materiały biurowe, można dokupić catering i wynająć pokój w razie przeciągnięcia się konferencji. Obsługa jest bardzo pomocna a organizacja sprawna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele odbyło się w Hotelu Gorzelanny tutaj gorzelanny.pl, zobacz tutaj, fantastyczne miejsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyłaś w Hotelu nad Wisłą w Jordanowie? Moim zdaniem będzie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×