Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Y-Me

Poprawki krawieckie - gdzie w okolicy Katowic?

Polecane posty

Gość Y-Me

Do zrobienia jest "sznurowadło" w gorsecie i nowy "modesty panel" - czyli ten dodatkowy materiał, który podkłada się pod wiązania na plecach. Przytyłam i muszę rozluźnić gorset - czyli potrzebuję dłuższe sznurowadło i większy "panel", żeby nic mi nie wystawało ;) Zależy mi na dobrym salonie krawieckim, aby mieć pewność, że krawiec/krawcowa będzie w stanie dobrać odpowieni materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salon sukien ślubnych w Imielinie na ulicy Imielińskiej nazywa się chyba Angelina. Panie w salonie są miłe i znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaKatowice
Ja zawsze chodzę do Pani Ewy i zawsze jestem zadowolona. Wszystkie informacje masz na stornie www pracowni krawieckiej www.ewa-krawiectwo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Krawieckie OVERLOCK Katowice ul. 3 maja 19 tel. 505 079 974 www.overlock.katowice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aass
W salonie poprawek krawieckich w Warszawie (Sowińskiego 53a) zajmują się profesjonalnym dopasowaniem oraz naprawą odzieży. Zawsze tam chodzę i wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Panie zawsze są miłe i nie trzeba sprawdzać, bo zawsze jest idealnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Pań krawcowych, które prowadzą swoją działalność. W firmie http://rozmaryn-tex.pl/ mozna zamowić najlepszej jakości przędzę bawełnianej w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam własnie dobrego dostawcy nici do overloka i może własnie w tej firmie znajdę coś dla siebie. Niestety overlok zjada nicy :) i trzeba mieć bardzo duże szpulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×