Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lui284895

poprawki krawieckie warszawa gdzie???

Polecane posty

Gość lui284895

Szukam na gwałt usług krawieckich do mojej sukni ślubnej, sukienka leżała przez rok w szafie a teraz okazało się ze gorset i dół za mały( przytył się sporo w ciąży) Czy możecie polecić jakiegoś dobrego krawca z Warszawy który się tym zajmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaaww
Jak najbardziej wybierz się do Eko-Top. Super pralnie chemiczne. Panie zawsze dbają o oddane ubrania i radzą sobie z każdą plamką. Do tego wszystko odbywa się ekologicznie. Masz dużo adresów do wyboru, np. Warszawa Pańska 67.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxd
Polecam Ci Eko-Top (Warszawa ul. Sarmacka 5 Miasteczko Wilanów obok Poczty Polskiej). Oferują swoim klientom usługi związane z praniem: zasłon, firan, narzut, koców, kołder, jak również kompleksowe usługi w dziedzinie czyszczenia: koszul, garniturów, bardzo delikatnych materiałów specjalistycznych, a nawet garderoby, która powinno się prać wyłącznie ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa Al. Jerozolimskie 134 – Biurowiec EUROCENTRUM Ja tam chodzę i jestem bardzo zadowolona. Sama też musisz się przekonać. Oddaj na próbę coś do pralni – na pewno się nie zawiedziesz. Wszystko czyściutkie, wyprasowane, bez najmniejszych plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×