Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość -inka-

Poradźcie, jak uczcić 25 rocznicę ślubu rodziców

Polecane posty

Gość -inka-

Przede mną i rodzeństwem stanęło nie lada wyzwanie :) Jaki prezent, w jaki sposób dzieci mogą uczcić to jedyne takie święto w życiu swoich rodziców. Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuupup
Hej:) To faktycznie jest nie lada wyzwanie:). W przypadku moich rodzicow pomogl nam ( mam siostre) wyjtkowy zbieg okolicznosci. Moi rodzice brali slub 29 kwietnia, natomiast tak sie zlozylo, ze moja siostra swoj slub brala 26 kwietnia, trzy dni przed 25 rocznica slubu rodzicow. Slub i przyjecie odbylo sie 26 kwietnia, natomiast, jako ze wiekszosc gosci byla przyjezdnych, to byly zarezerwowane noclegi i jeszcze przyjemne wspolne sniadanie w restauracji dla wszystkich. No i wlasnie przy sniadaniu ( poznym) byla niespodzianka. Po posilku wjechal tort i kwiaty dla rodzicow. Rodzice byli niesamowicie zaskoczeni, poniewaz niczego sie nie spodziewali, ale bylo im bardzo milo:). Praktycznie nic wiecej nie wymyslilismy, tym bardziej, ze ogolnie rodzice wszystko maja, natomiast na takie prezenty, jak np wspolna wycieczka dla nich, nie bylo nas stac. POZDRAWIAM i zycze inwencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja mam ten sam problem - moi rodzice tez w tym roku maja 25-lecie i tez nie wiemy z siostrą jak to zrobić. Też myślałam, żeby zorganizowac jakąś niespodziankę na moim ślubie, ale mój ślub jest miesiąc po rocznicy rodziców i chyba to tak nie za bardzo. -inka- czekam razem z Tobą na jakies propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulab24
hmm... ja mam taki dylemat w tym roku... moi kochani rodzice obchodza 25 rocznice slubu w kwietniu... kiedy 25 lat temu sie pobierali 3 kwietania byla to wielka sobota.. jendym slowem siweta wielkanocne... moim planem byla wyslac ich na jakis romantyczny wieczor np w pradze. wsyztsko byla zalatwione kiedy okazalo sie ze mam nie odstanie urlopu w pracy... niesety przyjcie tez nie wchodzi w gre poniewaz ja mieszkam poza granicami poslki. siostra 300 km od domu a brat ma tylko 15 lat i on sam niestety nie jestw stanie nic zorganizowac... tk czy inaczej jedyna dla mnie pociecha zemoge sparwic rodzicom jakakowliek radosc jest power point i prezenstacjadla rodxzicow., odad sie poznali, przezslub,dzieci potem wakacje, rodzica, dzieciaki wszkole itd. ale oczywiscie ciagle pamietajac o glownym temacie jkaim sa rodzice, wiec ich zdjec jaknajwiecej, do tego ladny podklad muzyczny koniecznie po polsku. mysle nawetnad\"mam cudownych rodzicow\"piekny utwor w holdzie rodzicom... do tego piekny bukiet kwiatow koniecznie 25 dla obojga rodzicow... bo przecie znikt nie powiedzial ze mezczyzna nie moze otrzymac kwiatow zwlaszcza od wlasnych dzieci...ale to zalezy co kto czujei co chce przekazac... ja spiewalalm ta piosenke rodzicom podczas mojej osiemnastki... i bylo cudownie... pozdrawiam wsyztskich zdesperowanych, szukajacych pomyslow na 25 rocznicowe lamanie umyslow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję zamówić rodzicom wielki tort oraz karykaturę na allegro . Kupiłam już jedną dla swojego faceta na Walę-tynki ;) i jestem zachwycona. Oczywiście dla rodziców taką wersję full - wypas kolorową i dużą- oprawię w antyramę i niech wisi. Jako, że jestem studentką a młoj brat to jeszcze dzieciak nie stać nas na wysłanie rodziców na jakąś wycieczkę - a to bym najchętniej zrobiła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackCoffe
Moi rodzice też w tym roku obchodzą 25 -lecie we wrześniu..wiec mam sporo czasu..na zaplanowanie czegoś..na razie brak mi pomysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o jakiejś wycieczce tak na 7 dni..może Egipt..? ! Tylko ciekawe jaka cena, może ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 2 lata temu obchodziliśmy 50 rocznice ślubu moich dziadków :) Wnuczki zajeły się dekorowaniem domu,robieniem zaproszeń itd. Impreza była w domu więc sami gotowaliśmy.Zamówilismy msze za dziadków i była naprawda wspaniała taka tylko dla nich.Były kwaty i prezenty ale takie drobiazgi bo przecież wszystko mają np 2 pary kapci,2 filiżanki itd. Jako główny prezent to 50 róż,wspólna fotka w ramce z dziećmi i wnukami ,duży tort oraz szampan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipt to super sprawa ale...kosztowna.Buszowąłam kiedyś na necie i ceny wachają się powyżej 3 tysięcy na 1 osobe! No chyba ze ktoś ma kase lub zrobicie niezłą rzute.Jsak dla mnie fajnym pomysłem jest wysłać rodziców do Łeby czy Mikołajek,moze Kazimierz na takie SPA basen,sauna,masaż itd.A przy okazji coś zobaczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam coś wyjątkowego...rodzice dawno nie byli na urlopie..zawsze tylko pomagają mi i siostrze...sami nigdzie nie jeżdżą..dlatego chciałabym im coś zafundować..może być i w Polsce fajne miejsce..bo to 10 września więc pewnie ciepło będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przeglądam..oferty do Egiptu i rzeczywiście ceny są przerażające..w sumie to dobry pomysł ..wysłać ich do Łeby..tam jest pięknie...tylko ciekawe czy we wrześniu będzie pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunia.mmm
a moze fundnij rodzicom weekend w SPA :D Jest taki super hotelik BRYZA :)na Helu :)W tym masz rozne zabiegi itd...Nie dosc, ze odpoczna to jeszcze przy tym same przyjemnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunia.mmm
ja mysle,ze moze to byc fajny prezent a wogole to ci proponuje sie rozejrzec w internecie jesli juz by cie zainteresowal hotel spa :D bo czasem niektore miejsca maja rozne pakiety i promocje :P Ja zeszlym roku zrobilam taki prezent mamie na dzien mamy :D Byla zachwycona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z siostra
wykupilam rodzicom objazdowa wycieczke do Francji!! nie bylo drogo bo na 10 dni kolo 1000na osobe a zadowoleni na maxa! objazdowe wycieczki sa tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą objazdową wycieczką to super pomysł:) zwiedzą sobie, odpoczną...ale nad spa tez pomyślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tata podróżuje zawodowo, a mama jest osobą słabego zdrowia, więc wycieczka objazdowa nie ma sensu. Tak się zastanawiam może spróbuję uskładać forsy na weekend w spa? Ile taka przyjemność może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sporo...ale właśnie nigdzie nie znalazłam cennika...hm..pewnie tyle co taka wycieczka objazdowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link do SPA który podałam (ŁEba) jest cennik.Można u nich zamówić sobie weekendowy turnus,tygodniuowy itd. A co wycieczek objazdowych jeśli rodzice mają końskie zdrowie to czemu nie? he he he Moja kuzynka była w Rzymie na obiazdowej wyciece,ona lubi dużo ruchu ale po tym maratonie to miała dosyć :D :P Mówiła że chwili odpoczynku,nogi bolą,że nie było spokojnie nawet siusiu zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda=
witam! moi rodzice obchodzą 25 rocznicę za ponad tydzień!! i razem z rodzeństwem nie mamy jeszcze pomysłu:( a tu tak mało czasu!! proszę pomóżcie!! moja siostra proponuje powiększenie zdj ze ślubu na płótnie, ale moim zdaniem nie będzie to wygladało zbyt fajnie ponieważ zdj jest małych rozmiarów i w dodatku czarno-białe. nie stać nas również na wysłanie rodziców gdzieś, a po za tym to już za mało czasu...:( nie mam pomysłu na główny prezent ale tak dodatkowo to myślę że można kupić 25 czerwonych róż... proszę jeszcze raz POMÓŻCIE!! czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnjgujhgjb
ja w 25 rocznice ślubu rodziców wzielam ..swój śłub to jest prezent co???? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenicha
fmze album tylko z ich zdjeciami poukladany chronologicznie, podpisany datami, na pewno znajdziecie jakies stare zdjecia rodzicow, slubne, z wakacji i z innych imprez. przez tyle lat sie pewnie troche tego uzbieralo Niech to bdzie takie podsumowanie ich 25letniego malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
moze jakies wczasy w jakims spa lub uzdrowisku wykupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzian
moi rodzice mieli 25 lecie wczoraj :) ale wyprawiamy je w domu w sobote czyli 26.07... kwiaty zamowione... tort mam w planach zamowic ale nie mam pomyslu na napis.. moze ktos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanDrusiaaa
Niewiem Co zrobic ? jaka niespodzianke dLa moich rodzicow pOmOrZcIe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbb
To trochę dziwne, że szykujecie niespodziankę z okazji rocznicy ślubu rodziców. To chyba oni nawzajem sobie powinni niespodzianki robić. A jak Wy będziecie mieli rocznicę to spodziewacie się prezentów i niespodzianek od rodziców? To nie urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flowercio
ja rodzicom sprezentowałam 2-tyg pobyt w Bułgarii - co prawda rocznica w kwietniu a wyjazd we wrześniu le byli wniebowzięci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×