Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukujeee

poszukuje sukienki skromniej nie rozkloszowanej

Polecane posty

Gość poszukujeee

dziwczyny czy znacie jakieś stronki ze takimi sukienkami? ja właśnie taką chce, prosta u dołu bez falbanek, bez koła i tiulu.... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
Kiedy bierzesz ślub i w jakim rozmiarze potzrebujesz sukienki? Ja właśnie kończe szyć taką skromną i prostą sukienkę i będe chciałą ją sprzedać po ślubie. Sukienka sklada sie z gorsetu i dolu w stylu rybka ( góra prosta u dołu lekko rozszerzona). A jeśli chodzi o strony to niestety szukanie przez gooogle Ci pozostaje, powodzenia życze bo takich kiecek strasznie mało :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeee
właśnie ja nie chce rybki - ja chce prostą, troche szukałam ale klops... może znacie jakieś stronki? najprawdopodobniej bede szyła ale musze mieć wzór. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
Co to właściwie znaczy rybka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka mądra głowa
a , dziękuję :) to w takim razie nie bardzo w moim guście , taka rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosott
lilea.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeee
lilea odpada - same bezy i pufi rybka reż odpada takie coś ciągnące się za mna też odpada kurcze - poprostu prosta, chyba będę musiała uszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeee
hehe ale coś z tyłu tej sukni się przyczepiło.... zaraz albo ja nadepne albo ktos podczas imprezy ale dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to dlatego napisalam, ze mozesz w trakcie szycia wprowadzic swoje zmiany ja tez szyjac zmienie troszke wzor, ktory wybralam- bo jest on wlasnie z malym trenem na stale, a ja chce podpinany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeee
no to co - a jak myslisz ile będzi kosztować uszycie takiej prościutkiej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaała
poszukuje ----------->podaj e-mail przesle Ci mojasuknie którą chce sprzedac własnie prosciutką i skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to co..
piękna sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do no to co..--> dzieki :) mnie tez urzekla od pierwszego wejrzenia ;) pozniej ogladalam setki modeli sukienek, ale juz ogladajac wiedzialam, ze wroce do tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem w końcowym etapie wybierania sukni...:)tzn mam 3 typy i muszę się zdecydować na jedną z nich...bardzomi zależało, by była ona skromna, w miarę prosta i jak najbardziej dziewczęca:)nagrzebałam się w necie, że hej...nie potrafię teraz niestety przytoczyć adresów, z jakich sciągałam zdjęcia..a szkoda moze wybrałabyś coś dla siebie...pozdrawiam i życzę powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeee
dzięki - kasztanowiec bez obrazy ale pskudna ta sukienka. abiba - ładna ale wiecie jak to jest sama niewiem co kupić, ta jest bbbaardzo prosta - ale chyba właśnie na taka się zdecydyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
hahaha, chyba ktos zlosliwy się skrywa pod nickiem, bo akurat jak dotąd oglądający są zachwyceni :). Ale rozumiem, że nie wszystko dla wszystkich. Tyle, że Twoja zlośliwość jest mocno podejrzana, bo rzadko kto jest zlosliwy bezinteresownie. Czyżbym nadepnęla kiedys na odcisk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobermanirottweiler --> w linku, ktory podalas nie wyswietla sie zdjecie sukienki, tylko jakies pierdoly- bynajmniej mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok, trzeba bylo pokombinowac, wykasowac te procenty juz sie wyswietlila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeeee
heheeh jakaś syrenka.... i te falbany? i to co wisi na ziemi hmmmm.... jak bym na nią nie patrzyła to jest brzydka. ale dzieki za chęci a kto niby się nią zachwyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
hahha, oj musialo kiedys zaboleć :D Falbanki? Nie ma ani jednej, chyba nie tę samą sukienkę ogladamy :D. A to coś co lezy na ziemi - wisi? :D to się nazywa tren kotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeeee
jest jeszcze gorzej bo są pióra ;) a tren wykluczny bo ja chce się bawić i nie stać, zresztą pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×