Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tynka_86

potrzebuje orkiestre na wesele mazowieckie. jakies promozycje?

Polecane posty

Ale woj. mazowieckie jest duże może konkretnie okolice?.... ja polecam zespół Fakt ze Zwolenia ale czy to Twoje okolice to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio na weselu na ktorym bylam byl fantastyczny zespol.Grali do 7 rano!!!! swietnie zabawiali gosci, nie robili prawie wcale przerw.nad ranem jak bawila SIE JUZ SAMA MLODZIEZ TO grali bardziej mlodziezowe piosenki.Dla mnie rewelacja.To zespol z grójca. szukaj go na stronie http://www.agencja-weselna.pl/index.php?page=muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze fajny zespol z Bialobrzegow "Kazuar" grali na mojej studniowce, ale sa tak dobrzy ze maja zamowienia na dwa lata wstecz, wiec nie wiem jak z nimi.Ale wiem ze sa rewelacyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie moge sobie posciagac adresy, ale pytalam o sprawdzone przez Was kapele, ktore Wam sie podobały i ktore polecacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...słuchaj Aniele,opowiadasz ciekawe rzeczy...\"mają zamówienia na dwa lata wstecz..\"Ciekawe było to wesele,na którym zespół grał do 7 rano..I tak sobie myślę,...dziwny ten zespół,albo beznadziejne wesele.Fajne masz gusta he!,he!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynka... czerwiec 2010 to 4 soboty ...która Cie interesuje ? :) anioł ciemności - co Ty za bajki opowiadasz ? zespół grał bez przerw ? do 7 rano ? To moze cyborgi były ? :-p Aten drugi zespoł ma terminy zajete \"na dwa lata wstecz\" ...no ciekawe ...czyli odgrywaja teraz wesela z 2007 roku ? A teraz podpisuja umowy na 2006 czy 2005 rok ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 czerwca 2010. ale czy to wazne? pytam o zespoly a i tak bede musiala to ja ewentualnie dzownic i pytac o terminy itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamermann
www.rewersband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristalzespół
zajrzyj na stronę www.cristal.keep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divertimento
Zapraszamy www.divertimento.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellooa
Ja baaaardzo polecam zespół Lazar! Grają rewelacyjnie nie robią długich przerw i dużo grają za stołami oczywiście jak tego chcemy!!! A przede wszystkim nie kasują sobie ja tu piszecie inne zespoły po 5-6 tyś tylko za wesele z poprawinami 2800-3000tyś Grają do ostatniego gościa i nie kasują jak np.zespółn Kazuar 6tys i dodatkowo jak ktoś chce godzine dłuzej to trzeba dopłacic-chore!!! A co najwiecej to oni grają i śpiewają super i nie kasują nie wiadomo ile a nie którze kasują sami nie wiedzą ile i w sumie to tylko spiewają bo podkłady mają gotowce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwggi
Co myslicie o zespole Kazuar? Zastanawiam sie nad tym zespołem na moje wesele. Czy u kogos ostatnimi czasy grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silders
Wita Państwa zespół muzyczny SILDERS z Radomia www.zespolsilders.pl, 604519702, silders@wp.pl Oferujemy oprawę muzyczną: wesela, bankiety, sylwester, przyjęcia itp Skład zespołu: Ewelina - Wokalistka. Tomasz - Gitarzysta - wokalista. Marek - Instrumenty klawiszowe/Akordeon - wokalista. Krzysztof - Instrumenty klawiszowe / saksofon - wokalista. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na zadowolenie każdego gościa weselnego. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny. Prowadzimy konkursy i zabawy podczas oczepin. Zabawiamy gości za stołami przy dźwiękach akordeonu, saksofonu, gitary i tamburynu. Posiadamy własny transport, dzięki temu nie gramy tylko w mieście Radom, ale również w takich miastach jak: Warszawa, Kielce, Lublin, Dęblin, Kozienice i wiele innych miejscowości. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. 2 lata temu grał u mnie zespół Forte z Pruszkowa było super. w tym roku byłam u znajomych na weselu i grał ten sam zespół tylko w innym składzie. Grali zarąbiście. Jak chcesz go znaleźć w google to wpisz Forte zespół Pruszków to wyjdzie. Tu znalazłam stary link do nich http://www.zespol-muzyczny.com.pl/ No i są dość tani a to jednak ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×