Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madlenn30

Prezent dla Młodej Pary, jaki???

Polecane posty

Gość hmm czyja wiem
Ale jakie zdjęcia tam włożą? Album ten pasuje jedynie na ślubne zdjęcia, a te Młodzi dostaną w albumie od fotografa. Poza tym nie każdy lubi rzeczy w takim stylu, mogą im się np. bardziej podobać nowoczesne albumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila jak zawsze
Lepiej daj im bileciki ze znakiem wodnym;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz im dać coś naprawdę fajnego to daj im coś co jest związane z nimi. :) My np. gramy w RPG i kolega się ostatnio wygadał, że da nam miecz z naszymi imionami i datą ślubu, no ale oni mają dostęp do tego. Spróbuj znaleźć coś co będzie takie tylko ich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że dostaną album od fotografa, i nie ujmując niczego owym, ale z takimi albumami to szału nie ma...;) a pomyślałam, że taki będzie jedyny w swoim rodzaju i TYLKO ich... :) no jeszcze mam chwilę na zastanowienie... a ten pomysł z grami i mieczem, przyznaję z jajem;) pomyślę nad ich pasjami:) dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę...
a ja myślę, że pomysł z albumem jest ok, mój ślubny od fotografa to istny koszmar ;P chociaż taki to i na rocznicę świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze stawiam na książki :) "Rodzicielstwo dla bystrzaków" jest super i młodzi są często zadowoleni z fajnej i pomocnej lektury ;) Podobnych jest wiele :) Jeszcze zalezy ile pieniążków chciałabyś przeznaczyć na prezent... A więc moje propozycje: - książka - piekarnik chlebowy - komplet bawełnianej poscieli plus eleganckie winko z kieliszkami ekstra - pieniążki w kopercie z kartką z życzeniami (sami sobie kupią co chcą) - spora, nastrojowa lampa solna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxxx
ale czemu tylko na slubne zdjecia?? musle ze taki album moga zapełaniac w ciagu swojego małzenstwa:) przeciez na pewno beda miec wiele wspolnych zdjec ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guanina
ale książkę kupić to ciężko, trzeba dobrze znać młodych, ja gdybym dostała książkę o rodzicielstwie to w sumie nie wiem co bym z nią zrobiła, pewnie chciałabym wyrzucić, ale ostatecznie zostałaby pewnie w piwnicy u rodziców, w razie gdyby mi się przed 30 odmieniło... także naprawdę trzeba nad tym pomyśleć, bo to co wydaje się być uniwersalne czasem wcale takie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wszystko więc zalezy od tego, jak bardzo zna się Młodą Parę :) Jesli oboje lubią turystykę - można kupić coś ze sklepu turystycznego, jeśli jazdę konną - to coś w tym stylu, jeśli imprezowanie, teatr czy gotowanie... I zawsze można kupić totolotka za 50zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234567iuyhgt
A co myślicie o karykaturze państwa młodych ?????? Oczywiści oprócz kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
234567iuyhgt- jeżeli to Twoi przyjaciele i znacie się doskonale to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo mi się podoba ten pomysł z karykaturami:) teraz tylko dobrego rysownika muszę znaleźć ;) i myślę sobie, że będzie to świetny dodatek do tego albumu, o którym mówiłam na początku, no może się trochę uparłam ;) ale podoba mi się bardzo i chyba trafia w gust przyszłych właścicieli :D dzięki wielkie za propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki prezent
nie wiem czy już zdecydowałaś, ale ten album to świetny pomysł :) a jak wiesz na 100% że to w ich stylu to bez zastanowienia ;) sama chyba nad nim pomyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki nietypowy prezent fajnie jak jest związany z jakimiś wspólnymi zainteresowaniami młodych... ja na przykład nie obraziłabym się, jakbym dostała jakieś fajne, nowoczesne akcesoria kuchenne z wygrawerowanymi imionami, choćby takie jak te z myin. prezent praktyczny, nowoczesny, no i zawsze to jakaś pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może taki zestaw sztućców http://www.myin.pl/zestaw-sztuccow-dla-4-osob,1308.html to bardzo praktyczny i pożądany prezent. Widelców, noży, łyżeczek nigdy dość w domy. Przynajmniej u mnie cały czas ich brakuje i ciągle je dokupuje. Myślę,że młode małżeństwo będzie bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to dobry pomysł - jak dla mnie to lepsze są prezenty funkcjonalne, z oryginalnością to tak nie wiadomo, nie wiadomo czy im się spodoba - to jest konkretny styl i przeznaczenie. Może kupisz im coś neutralnego - pościel czy solniczkę/pieprzniczkę? Zajrzyj sobie na myin.pl albo lepiej wejdź na ich facebook'a i tam zadaj to pytanie i na pewno doradzą Ci coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można kupić byle co, byle ze sklepu wymienionego w 3 (słownie trzech) powyższych postach. nie ma to jak kiepska reklama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się najbardziej podoba pomysł z karykaturami :D Trzeba tylko znajeźć jakiegoś zdolnego karykaturzystę :D Będą mogli sobie oprawić w ramę. Fajnie by było gdyby narysował ich już jako parę młodą (taka pamiątka ze ślubu do powieszenia na ścianę) Dla mnie super, ale nie wiem jak oni by na to zareagowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodej parze chyba kupuje się w prezencie coś czego sobie życzą, czego mają lub coś na co nie mogliby sobie pozwolić. Dlatego pomysł z pościelą z myin.pl jest świetny, bo to bardzo elegancka i rzecz. Jeśli są na nowej drodze życia, to pewnie pościel nie będzie na liście priorytetów w ich wydatkach a z pewnością się ucieszą z odrobiny szyku i elegancji w sypialni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie widziałam takiej żałosnej i pseudointeligentnej kampanii :o Ciekawe, czy ten sklep zdaje sobie sprawę, że czytając coś takiego forumowicze programowo nie wchodzą na taką stronę.. robicie komuś (sobie) niedźwiedzią przysługę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym dostala karykatury
to mialabym pieknie udekorowana piwnice albo strych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo żeby na coś takiego sobie pozwolić trzeba mieć dystans do siebie :P Moim zdaniem to lepsze niż standardowe sztućce lub roboty kuchenne, które wszyscy kupują, a potem nie wiadomo co z tym zrobić. Ale to też zależy od tego jaka znajomość nas łączy z młodą parą. Wtedy na pewno będziemy wiedzieć czego potrzebują i jak podeszliby do takiego prezentu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniejsze są moim zdaniem niestandardowe prezenty - kursy nurkowania, loty balonem, wyjazdy. Fajne są też np. wspólne wyjazdy. Bardzo ładne miejsce, które może być idealnym prezentem ślubnym jest Głęboczek - śliczny hotel na pojezierzu brodnickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vv_erka
A ja Wam powiem,ze jeszcze lepiej oprócz własnie bukietu kwiatków warto jest pójść w stronę takiego prezentu http://www.decomania.pl/pl/c/Wydruk-z-Twojego-zdjecia/23 mysle ze Młoda Para moze być zaskoczona,oczywiście pozytywnie jesli zobaczy swoje zdjęcie z pierwszych lat znajomści przeniesione na płótno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kupowanie kwiatów na ślub nie jest juz tak częste jak kiedyś. Kupujemy raczej coś, co może się przydać i nie "zwiędnąć" po kilku dniach ;) Dlatego wiele par decyduje się na wino, książki albo kupony lotto jak gdzieś wyczytałam ;) A jeśli prezent ma być oryginalny to rzeczywiście coś z rękodzieła na pewno takie będzie - zestaw kawowy czy ręcznie zdobiona skrzynia? Takie rzeczy są na wiano.eu. Natomiast jeśli młodzi nie gustują w takich artystycznych wyrobach to można się złożyć ze znajomymi i wykupić im jakiś pobyt w spa albo w romantycznym hotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nie ma co się za bardzo szarpać na supertradycyjne prezenty, albo na to, co WYPADA KUPIĆ. Często młoda para dostaje zdublowany sprzęt AGD, czy inne nietrafione rzeczy. Ja z moim mężem zrobiliśmy listę prezentów, bardzo fajnie czasem podsunąć taki pomysł młodej pzrze. I wilk syty, i owca cała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent chyba was pogrzało
Teraz to sie pieniadze daje, a nie prezent. na co komu jakieś kiczowate gowno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
nie każdy prezent to od razu kiczowate gówno. Jak brałam ślub to nie zdarzyło mi się, żeby ktoś dał mi jakiś nieprzydatny prezent. Ci którzy nas nie pytali co byśmy chcieli, dali nam pieniądze. Niektórzy goście szczerze pytali czy wolimy pieniądze czy prezent. A Ci, co chcieli dać prezent, zapytali z czego konkretnie byśmy się ucieszyli i na prośbę takich właśnie osób zrobiliśmy listę. Wszyscy byli zadowoleni a my nie mieliśmy żadnych durnowatych wierszyków. Ja cenię szczerość w dwie strony. Konkretne pytanie=konkretna odpowiedź. Jak idę do kogoś na wesele to też pytam z czego by się ucieszył, bo to nie mi ma się prezent podobać tylko obdarowanej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z oryginalnością to czasem można przesadzić :) większość par chyba jednak liczy na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×