Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yoohoo

Prezent dla RODZICÓW

Polecane posty

Gość yoohoo
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3latki
szczerze-ja bym nie kupiła, ale to moje zdanie, ogólnie sam pomysł z pozytywką fajny tylko akurat ta wersja wykonania ( chodzi o kulę) nie w moim typie zależy też czy rodzice lubią tego typu "gadżety",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskornikowaskora30latki
a ja mam pytanie czy trzeba koniecznie bawic sie w jakies wreczanie prezentow czy koszu kwiatow rodzicom???? ja bede brac slub cywilny, nie bedzie zadnego blogoslawienstwa" w imie ojca" w domu ( jestem ateistka, rodzice wierzący, ojciec wrecz fanatyk pisu), nie chce zadnego witania chlebem i solą, itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskornikowaskora30latki
weselniczka- na cholere wydawac tyle kasy na taki badziew??? po co to komu, tylko bedzie zawalac. tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
no w sumie macie racje,ta pozytywka to byle jaki pomysł:/ dzięki za opinie:) Kwiaty i tak będą ale coś do tego też trzeba wręczyć,nie wiem co.Może kwiaty dla mamy a tacie jakiś alkohol?aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
teraz tak na nią pacze i rzeczywiście tandeta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafroczek
Ja nie lubie takich rzeczy. Oczywiscie gusta sa rozne, wiec nie bede sie klocic co lepsze. :) Jednak nie przemawiaja do mnie zadne pozytywki, medale, puchary, jakies krysztalowe serca z grawerem. Ani to ladne ani praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
naprawde polecam Ci zrezygnowac z kwiatow, idz do herbaciarni, takie sa napewno w galeriach, i popros, zeby kobitka zrobila Ci ladny kosz z herbatkami smakowymi i kawami pachnacymi, ze az sie chce je zjesc, jakis dzemik, syrop, winko do srodka, cos slodkiegi i ladne przystrojenie-moi rodzice byli bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Ludzie opamiętajcie się, po co komu takie badziewiane rzeczy typu podświetlane podziękowania? Myślicie, że będą modlić się do tego? Dlaczego żadna z Was nie pomyślała o zaproszeniu rodziców np. tydzień czy dwa po ślubie na obiad/kolację do jakiejś eleganckiej restauracji? Albo o weekendowym wyjeździe dla rodziców czy choćby jakiś masażach? Po co im zestaw herbat? To jest dobre dla cioci na imieniny. Kawę chyba też mogą sami kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ple ple
Bananaaa, bo tych prezentów, o których piszesz nie da się wręczyć na weselu, a niektórzy rodzice chcą zostać docenieni przy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
A no tak, pokazówka ma być :D To przez mikrofon można powiedzieć że w ramach podziękowań zapraszacie rodziców na weekend gdzieś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafroczek
Bananaaa- zgadzam sie z Toba w kwestii tej podswietlanej figurki. Dla mnie jest to po prostu brzydkie i do niczego niepotrzebne. Jak kiedys kolezanka mi pokazala takie serce krysztalowe i powiedziala, ze chce dac rodzicom to myslalam, ze zwariowala. :) Co do tych koszty to juz kwestia gustu. Niektorzy rodzice chca podziekowania na weselu, wiec ok. Osobiscie mi to nie przeszkadza, ale na mojej imprezie takich podziekowan nie bedzie. Planujemy po odebraniu zdjec kupic 2 albumy, wlozyc kilka zdjec i tyle. Jednak ja nie jestem zbyt wylewna i raczej rodzicom dziekowac nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacyneczka
Moim zdaniem takie figurki nie są chyba zbyt atrakcyjne Moi znajomi wpadli na dobry pomysł na prezent w ramach podziękowania dla rodziców. Kupili im kilkudniowy wyjazd do Wrocławia, albo Poznania (nie pamiętam dokładnie). Z tego co wiem to rodzice bardzo się ucieszyli takiego podarunku. Fajny pomysł, bo rzecz orginalna i do tego sprawia dużo radości :). Dziś ostatni dzień promocji szalone ceny na accorhotels i tam na stronie można zarezerwować pokój sporo taniej. Spróbowałabym z czymś takim na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla mam chce dac szklany grawerowany wazon a dla ojcow karafki z grawerem, praktyczne i sentymentalne za razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem podarowaliśmy rodzicom ramkę z grubego szkła na nóżce. Na ramkach było wyryte nasze zdjęcie i słowa podziękowania. Do tego po bukiecie pięknych czerwonych róż. Rodzice byli bardzo wzruszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
Partyshow_pl o jakiego typu ramkę ci chodzi? podaj link prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawora
Fajnym pomysłem jest alkohol ale w ładnej karafce od razu. Mój brat i bratowa takie prezenty zrobili rodzicom - w skrzyneczce karafka taka http://www.vivaglas.pl/produkty/karafki-dekantery/karafki-do-whisky/karafka-bohemia-ohio-500-ml.html a w środku nalewka, którą robili sami. Do tego zestaw ramek na zdjęcia z wesela i z gruponu kupili takie zestawy spa z masażami, żeby się zrelaksowali po tym całym zamieszaniu weselnym. I bardzo zadowoleni byli. Mój ojciec pierwszy raz w spa był, a karafka przypomina o miłym zdarzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z moim ukochanym mamay zamiar dac kosz kwiatow ale planuje tam dac do kosza doniczkowe jeszcze nie mama pomyslu czy to wypali ale tesciowa uwielbia doniczkowe wiec musze nad tym sie zastanowic ii mamy zamiar dołaczyc do tego : http://allegro.pl/album-na-zdjecia-podziekowania-dla-rodzicow-grawer-i2969493306.html lub : http://allegro.pl/drewniany-album-z-grawerem-laserowym-chojnice-i3021492595.html wiem ze cokolwiek by sie im nie dało to sie uciesza ale to akurat im sie spodoba wiem byanajmniej mam juz problem z głowy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje się ciekawy, a prznajmniej na pewno będzie praktyczny. Jedni twierdzą, ze nie wypada, ale właśnie moim zdaniem to będzie zawsze strzał w dziesiątkę - http://www.dekoprint.pl/bohemia Co innego sprawdzi się lepiej w takiej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaannna
My daliśmy im piękną drewnianą skrzynię ze sztućcami gerlacha. Bardzo im taki prezent podpasował bo mają coś użytkowego ale i piękną pamiątkę do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoim rodzicom kupiłem spoko ramkę do zdjęć. Zamówiłem ją z www.fotosklep55.pl łącznie z wywołanymi zdjęciami. Polecam wszystkim jeśli ktoś poszukuje fajnego i szybkiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wprowadzałam 500 km dalej wiec zamowilam u fotografa wielkie zdjęcie na płótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może karykatury rodziców? Myślę, że to fajny pomysł, świetna pamiątka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×