Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mercury

Prezent na ŚLUB, nie na WESELE

Polecane posty

Zostaliśmy zaproszeni przez znajomych na ślub do kościoła. Do zaproszenia była dołaczona karteczka, że w późniejszym czasie powiadomią nas gdzie odbywa się party na cześć Państwa Młodych - to ma być raczej impreza w zwykłej knajpce czy pubie dla dalszych znajomych. Zastanawiam się co z prezentem w takiej sytuacji? W sumie aż tak super dobrze ich nie znamy żeby wiedzieć co potrzebują. Dać kasę? Ale ile skoro nie idziemy na wesele? I w sumie też nawet nie wiem kiedy dawać ten ewentualny prezent - na ślubie czy na późniejszej imprezie. Bo głupio się tak ustawić do życzeń pod kościołem z pustymi rękami a później też jakoś tak dziwnie będzie przyjść bez niczego. Co byście radziły? Jak to rozegrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli idziesz na sam ślub
to tylko kwiaty, ale jeśli wybierasz się na przyjęcie to kopertę z gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myśle- Jeśli idziesz tylko do kościoła na ślub to kwiaty a ja na wesele to lepiej dać kase w kopercie niż kupowac prezent. Młodzi sami kupią co będą chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze kwiaty wystarczą. na jaka impreze, moze byc koperta, ale jesli np masz dac 100 zl tylko skro sie nie znacie, to mozesz kupic np ladna posciel, zegar scienny jakis drobiazg z galerii do domu cos, nie wiem, sama cos wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem
ja nie chodze do osob, ktorych nie znam na sluby i wesela ;) Jakos moze dlatego nigdy nie mialam problemu z tym co dac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli najpierw idziecie na ślub, to sądzę że dobre będą kwiaty. Jako prezent na ślubne przyjęcie, proponowałabym jakiś upominek, np. obraz. Współpracuję z artystą malarzem Dariuszem Twardochem, którego pastele są wyjątkowe i szczególnie chętnie są kupowane jako prezent na ślub i chrzest. Prace można obejrzeć na www.galeriatwardocha.pl i www.twardoch.art.pl Polecam serdecznie, Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzyłbym się
jakby mnie ciotki obdarowały obrazami i zegarami ściennymi. ludzie, takie rzeczy kupuje się samemu. kupcie coś, co bez urazy będą mogli schować do szafki jak się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat maluję sama i mogłabym dać im obrazek ale w życiu bym tego nie zrobiła ponieważ takich rzeczy się nie daje na prezenty!! Żeby dać obraz w prezencie trzeba wiedzieć co Młoda Para lubi, czy się interesują malarstwem chociaż. Co innego jest dawać obraz znanego artysty który ma jakąś wartość na rynku sztuki a co innego dawać jakieś malowidło które będzie leżeć na szafie do końca swoich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biumbyfvyt
Akurat, jeśli chodzi o Twardocha to naprawdę polecam chociaż obejrzeć jego galerie. Naprawdę niektóre obrazki są bardzo cudne http://www.twardoch.art.pl/gallery/532.html I to nie jest żadna kryptoreklama, znam tego artystę z internetu i bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa idealne do domu
w stylu kolonialnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrii
strasznie mi sie podobaja te pastele Twardocha :) Chcialabym taka do siebie do domu. Orientuje sie ktos jaki jest koszt mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyjcie na tą stronę www.alejajca.pl tam sa tez śmieszne prezenty na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
Do Kosciola kup jakies kwiaty i czekoladki badz wino a na impreze wloz ze 100-200zl, nie wiecej. nie ma co sie wyglupiac i szastac kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talena
Ja kupiłam kiedyś koleżance książkę kucharską, taką bardzo obszerną i pięknie wydaną z adnotacją aby Młodzi słodzili sobie nawzajem całe życie czy jakos tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Do koscioła tylko kwiaty a potem jak bedziecie na imprezie to 100 lub 150 zł w kopercie.Pościeli nie polecam bo nie znacie ich dobrze i nie wiesz jakie mają łóżka.A jeżeli koniecznie chcesz prezent to zrób kosz rozmaitości,coś w stylu jakieś przyprawy,herbata,kawa,takie rzeczy zawsze przydadzą się w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjaśnij jeszcze czy
ta impreza na cześć Państwa Młodych odbywająca się w pubie jest opłacana przez PM ? Czy to będzie na takiej zasadzie że przychodzicie i każdy kupuje sobie co chce ? Bo to też ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruznica
myślałam, że po obrazach na płótnie już mnie nic nie ruszy ale te metalizowane figurki są tak obrzydliwe, że aż oplułam monitor. dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaks
Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionymi odciskami liniami papilarnymi młodej pary. Każdy z nowozencow ma czastke swojej polowki na sercu. Zakupu dokonalam w sklepie internet. ARTESS gorąco polecam! http://www.artess.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia65x2
Polecam rewelacyjny sklep http://www.takapaka.pl/ są tu świetne prezenty z poczuciem humoru znajdziesz tu coś dla Młodych, sama często tu kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zapytac czego młodzi potrzebują. Dobre sa listy prezentów, teraz często takie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×