Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent od teściowej dla synowej

Polecane posty

Gość gość

jak myślicie czy wypada w prezencie ślubnym kupić synowi i synowej zegarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he teraz prawie nikt nie nosi czegoś takiego jak zegarek jedynego, którego znam jest minister Nowak w rządzie Tusku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz ich gustu.kup coś neutralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś żart z tymi zegarkami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj im pieniadze , i niech robia z tym co chca! Dzisiaj rzeczywiscie nikt nie uzywa zegarkow, kazdy ma komorke, i w kazdej chwili mozna sprawdzic ktora godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge dać pieniedzy,tu chodzi o prezent który dam w dniu ślubu,matka synowej kupiła im takie same bransoletki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ani zegarek ani branzoletki to nie trafiony prezent i co mialabym udawac i sie cieszyc oooo jaki wspanialy prezent.....?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to komunia jest kup im jeszcze łańcuszki z medalikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj im pieniadze albo kup np.jakis serwis, zestaw sztuccow (jesli jeszcze nie maja wyposazonego mieszkania). Albo zapytaj co jest im potrzebne. Moja siostra dostala lodowke od mamy a pralke od tesciowej, bo tak sie umowily. Ale kasa zawsze najbardziej sie przyda, kupia sobie co chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup im wypad do spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś przesadna, nie powinnaś kupować zegarków, nawet jeśli miałby to być gucci za 2500, ani zegarków ani też butów nie powinno się kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że to bardzo miły gest, tylko radziłabym zapoznac sie z gustem synowej, żeby prezent jej się podobał. Rozumiem, że chcesz podarowac im coś na pamiątkę i jet to bardzo fajny pomysł- nie zamieniaj tego na gotówke czy lodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie powinno się kupowac zegarków czy butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zegarek odmierza czas do rozstania, a w butach dziewczyna odchodzi od chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, dobre- od mojego męża dostałam 2 zegarki i kilka par butów ( bo wie, że lubię) , jesteśmy ze sobą 13 lat i ani w głowie nam rozstanie- jak ktoś wierzy w takie bzdury, to gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zegarki to super pomysł, sprawdzanie godziny na telefonie jest dla ćwoków, ludzie z klasą noszą zegarki na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zegarek odmierza czas do rozstania, a w butach dziewczyna odchodzi od chłopaka." * Ja pierniczę, XXI wiek, a ludzie dalej wierzą w takie bzdury =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarek to świetny prezent, pod warunkiem, że jest firmowy i oryginalny, a nie jakaś bazarowa podróba, czy badziewie za stówę. Są takie jakby komplety - model ten sam w wersji damskiej i męskiej. Sama dostałam porządny zegarek z Atlantica, kosztował ponad 2,5tys. Noszę go nie na co dzień, bo mi trochę szkoda, ale mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie nosze zegarka i gdybym takowy dostala to bym sprzedala na allegro albo rzucila w kąt...wiec jesli chcesz sprawic prezent to najpierw podpytaj sie. Z tymi przesądami to az poszczalam sie ze smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKo
Co wy macie z ta kasa? tylko koperty ,koperty ...żałosne Fajny pomysł z tymi zegarkami. :) tez chciałbym taki prezent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, zegarki są nietrafionym pomysłem:) ja kupiłabym coś neutralnego i tylko synowej np. butelkę dobrego wina ( uwielbiam Tamaya Merlot) i ewentualnie jakieś kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, wino jako prezent pamiątkowy- rewelacyjny pomysł, nie ma to jak tania reklama, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi by dawac koperte,ale jesli faktycznie te zegarki beda jako nietrafione prezenty? Lepiej wczesniej podpytac sie i miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za rady,synowa i syn lubią zegarki i chętnie noszą,kupię im zegarki marki certina,chcę im dać coś w dniu slubu żeby mieli pamiątkę na lata,synowi już dałam kasę jak tylko się oświadczył swojej dziewczynie,dałam mu wtedy 20 tys ,na przyszłość albo na wesele zależy jak zdecydują .Zdecydowali ze będzie wesele no i fajnie będziemy sie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajna pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zegarek to bardzo ryzykowny prezent tyle styli gustow...i te zegarki rozne rozniste. o wiele lepiej jakis wlasnie piekny zestaw sztućcow bądz filizanek-to zawsze sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że bardzo dobry prezent, sama chętnie bym nosiła elegancki zegarek i do tej pory żałuję że w dzieciństwie zgubiłam pamiątkowy rodzinny który dostałam na komunię... To będzie coś co im przypomni o ślubie, a nie lodówka czy kasa, ja też bardziej sobie cenię wisiorek od męża niż bardziej banalne urodzinowe prezenty;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nikt nie używa zegarków? nie znam nikogo, poza dziećmi, kto by zegarka nie nosił. DOBRY zegarek jest jak biżuteria. Zarówno u faceta jak i u kobiety. Niektóre firmy mają kolekcje dla niej i dla niego. Można wygrawerować datę ślubu na kopercie. Elegancki zegarek przyda się każdemu, nawet jeśli na co dzień ubiera się sportowo - to "na wyjście" nie założy raczej Gshocka:P Boże broń od kupowania filiżanek i w ogóle szkła, co za beznadziejny pomysł (potem wszystko od sasa do lasa, bo ciocia kupiła ze złotym brzeżkiem, a babcia w różyczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Hates Jazz
Pewnie, że tak! Ja bym się ucieszyła.Chociaż zależy oczywiście jakie zegarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitti
ja bym tam chciala zegarki oryginalne , mimo ze jestem za nowoczesnoscia, a kasy mi nie brak.a taka tesciowa jak tu na forum to sama bym b.chciala poznac-super kobitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×