Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezentowe_ubostwo:/

Prezent ślubny - tani a oryginalny?

Polecane posty

Gość prezentowe_ubostwo:/

Budżet gorzej niż kiepski, a ślub przyjaciółki wkrótce:( Mogę wydać max 300zł, wiec nie poszaleję w sklepach. Dodam, ze PM sa świetnie ustawieni finansowo, wiec nie zaimponuję im kubeczkami czy ręcznikami. Mam dwie opcje: 1. Kwiatki + ileś tam losów na duzy lotek 2. Kupić jednak prezent - tylko co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie looosyyyy
ja bym niekupywala losów, bo jakby mloda para wygrala 6 to chyba bym sie z taborka rzuciła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeććććkaaa
a myślałaś o jakimś mini spa dla dwojga? karnet dość ograniczony, ale pewnie na miejscu mogliby sobie dokupić jakieś dodatkowe zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfologicznie-niedostepna-zmi
Skoro wszystko mają, to rzeczywiście lipton. To moze jakieś niebanalne przeżycia zamiast przedmiotów codziennego użytku? np. lot szybowcem - frajda spora i wrażeń duzo http://prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=szybowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobby, zainteresowania?v
a ci znajomi mają jakieś hobby? może poszukaj w tym ierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kase daj
masz 300 zl to calkiem fajna suma wloz w koperte i tyle. Skoro wszstko maja to pewnie spodziewaja sie raczej kopert od gosci, a nie wydumanych prezentow, ktore i tak pewnie okaza sie nie trafione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscfthyrrt
kasa w sumie bezpieczna. lotek to raczej kasa wyrzucona w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmijka
tylko kasa,chyba ze chcesz aby twój prezent wylądował na stychu a z braku takiego na śmietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzzzzxcvbbnm
nie ma prezntów tanich i orginalnych jednoczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
"nie ma prezntów tanich i orginalnych jednoczesnie " SĄ! Jeżeli ma się zacięcie artystyczne to można samemu coś wykonać (i nie musi to być zaraz jakiś denny łapacz kurzu) - koszta nie takie znowu duże, a będzie oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie nie lubię
oryginalnych prezentów. Nie chciałabym dostać ręcznie malowanych kubków albo obrazu albo wyhaftowanego obrusa. Nie przepadam za takimi prezentami. Myślę że znajomych bardziej usatysfakcjonuje gotówka niż jakieś bzdury. Mam nadzieje że pisząc o 300 zł idziesz sama czyli bez osoby towarzyszącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowe_ubostwo:/
Hm, no jakby ci tu odpowiedziec: nie idę sama. Myślisz, że przy tej stawce prezentowej powinnam pójść bez mojego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie nie lubię
Myślę że zrobisz co uważasz. Bynajmniej ja byłam kiedyś sama na weselu i dałam 250 plus alkohol za ok 50 zł ponieważ państwo młodzi zażyczyli sobie trunek zamiast kwiatów. Nie byłam z partnerem bo wtedy był w delegacji. Jeżeli chodzimy razem suma 300 zł nie wchodzi nawet w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gościem
My też dostaliśmy zaproszenie na wesele. Dawno nie byliśmy na żadnym ale z tego co słyszeliśmy od znajomych mniej niż 500 nie wypada. Tego też będziemy się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli na wesele nalezy dac pra
wie pol pensji minimalnej? Kogo tu pogielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowa pensji???
nie kazdy ma pensje minimalna. Swoja droga jesli 500 zl to dla ciebie pol pensji to ciekawe jak ty zyjesz z mezem za taka kwote. Jakbym zyla w takim ubostwie to bym nawet nie myslala o imprezach. 1000 zl na dwoje, to znaczy, ze albo twoj maz sie leni albo ty. Idź ktores do pracy to bedzie juz 2000 na budzet domowy i 500 zl nie bedzie dla ciebie polowa pensji:o a jak jest to zapomnij o weselach tylko pracuj nad poprawieniem bytu bo wegetowac za takie grosze to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatola1
Ale jak ta para jest świetnie ustawiona finansowo to te 300 zł w kopercie to trochę słabo... Nie mam na myśli tego, że trzeba dać więcej, bo nie o to chodzi, ale uważam, że w tej sytuacji fajniej dać prezent na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam tyle
Jak para jest świetnie ustawiona finansowo to tym bardziej 300 będzie dla nich śmieszne a prezent za 300 jeszcze gorszy bo zapewne gustują w dużo droższych rzeczach. Wiem co mówię bo mam taką koleżankę. Kupuje nawet buty za 700 zł to nie zadowoliłaby się kieliszkami za 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee tam
Pamiętaj nie każda PM patrzy tylko na kase .Kup ładny album na zdjęcia ,wino i bawcie sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsrod naszych prezentow slubnych znalazla sie zarowno kasa w ilosci roznej roznistej, praktyczne rzeczy do domu jak i prezenty z gatunku wariacko-indywidualnych typu samodzielnie malowany zegar scienny (ktory wisi teraz w salonie). Jako prezent zrzutkowy od grupki przyjaciol dostalismy karnet na lot szybowcem :) Jesli szukasz czegos oryginalnego i niedrenujacego kieszeni, popatrz na tych stronach: http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-slubne?order=price_from i https://www.superprezenty.pl/pl/prezenty_dla_dwojga.aspx?OrderBy=2 Nasz szybowiec byl, zeby nie sklamac, z tej pierwszej. Na obydwu jest sporo fajnych rzeczy do 300 zl. I nie przejmuj sie gadaniem - dla duzej czesci mlodych wazniejsza jest Twoja obecnosc jako taka i fajna atmosfera a nie zawartosc kopert, bo inaczej po cholere zapraszaliby osoby, ktore nie sraja kasa (to nie mial byc przytyk czy cos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak zarabiacie i za kogo się macie ale ile kto przeznacza na prezent to nie ma znaczenia ale liczy się gest. A mówienie że 500 zł minimum a z 300 się chowaj to jest żałosne bo każdy żyje inaczej I kogoś stać na drogie prezenty i się chwali że jest debilem a inny przywiązuje uwagę na gest i pamiątkę dla wartościowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym pomysłem - właśnie tanim i oryginalnym a zarazem dobrym na wszystko będzie elegancka zastawa z porcelany. :) Polecam Lubianę, mają śliczne komplety - sama kupowałam koleżance na ślub taki prezent i była zachwycona. Na stronie http://porcelana24.pl/ mają doskonały wybór takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz1991
Coś oryginalnego to tylko stąd http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny . I twój budżet Ci wystarczy, a prezent jest oryginalny jak np. lot paralotnią, motolotnią itd. Takiego prezentu na co dzien się nie dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszałam gości na wesele dlatego, że to rodzina, przyjaciele i nie wyobrażałam sobie tego dnia bez nich. Nie mam pojęcia kto ile dał, jeśli dał kopertę, bo nie było to dla mnie istotne. Z prezentów bardzo się cieszyłam, bo kiedy używam np. zestawu naczyń to sobie przypominam, że to prezent od kuzynki męża i mi miło. Zestaw nie był drogi, ale ładny. Prezent daje się taki na jaki można sobie pozwolić (bez szarpania się) a nie w zależności od majetnośc***ary młodej albo o zgrozo od kosztu "talerzyka". Wymaganie od gości często powtarzanego na kafaterii "zwrotu za talerzyk" jest według mnie bezczelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie im pieniadza, nie kazdy gustuje w ogringalnych prezentach, dla mnie to badziew i dla wielu ludzi tez. Tylko niepotrzebnie zagraca sobie mieszkaniie;/ Ale zrobisz jak uwazasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila098
Możesz kupić pościel z perkalu. To praktyczny i nietuzinkowy prezent. Znajdziesz taką pościel tutaj: http://bluecathome.pl/posciel-perkalowa,c92.html Nie jest droga, jest trwała i ładnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli to twoja kolezanka, to chyba powinnas ja znac i wiedziec co ja ucieszy? jak zapraszalam gosci, bo chcialam ich widziec na moim weselu, nie wazne bylo czy mi sie zwroci za talerzyk natomiast nie lubie ootrzymywac prezentow, szczegolnie "tych orginalnych", bo zazwyczaj sa badziewne, nie lubie recznie wykonanych p*****lek, durnostojek, kurzolapek i tak dalej.. nie wiem co mam zrobic wtedy? udawac ze sie ciesze? polozyc na polce i ze skwaszona mina przygladac sie jak ktos zepsul mi wystroj mieszkania:) Wolalabym juz nic nie otrzymac ewent, pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelka hfgetszn
a ja bym kupiła piękne ręczniki ze złotymi haftami.... bo kocham takie bogate zdobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×