Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

Propozycje na pierwszy taniec...

Polecane posty

Gość Lulu na moście
Hehe, oni (wy) to zerżnęli od weddingplannerki. I nie ma się czym podniecać, ona ma lepszy zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też to zauważyłam
ściągnęli od weddingplannerki. ona miała wcześniej na swoim blogu taką listę a oni ją spisali. nawet tę japońską piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo odwrotnie....
i tu bym się bardziej skłaniała. płocki portal od Wedinng? nie żartujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też to zauważyłam
Odwrotnie nie, wystarczy spojrzeć na datę. Weddingplannerka zamieściła wcześniej. Z tego, co pamiętam, pisała, że jedna z piosenek (chyba japońska) nie jest grana na weselach, bo nikt po japońsku na weselach nie śpiewa. A ona pracuje z takim zespołem, co gra. Ciekawa jestem, skąd portal o tym wiedział, hę? Poza tym co nieco dowiedziałam się na temat pracujących tam ludzi, że podbierają informacje z innych stron i blogów, by zapewnić sobie popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graacjaa
Płocki portal ściągnął od Wedding Plannera. Wystarczy sprawdzić daty. A w razie sprawy w sądzie administratorzy mają psi obowiązek udostępnić zasoby i wtedy wszystko wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byś
po prawdzie to prawo zezwala na kopiowanie baz danych, a ten spis to baza danych ale to nie zmienia faktu, że to banda kutasów i złamasów, jak to był łaskaw zaznaczyć Torsten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no nie qwiem
tam nie ma daty, kiedy tytuły zostały wklejone. Ja bym obstawała jednak przy tym że to raczej wedding...ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Xiontz
A ja właśnie jestem w trakcie aranżowania "Golden Brown" Stranglersów na walca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×