Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czuwająca anielica

Przesądy ślubne- sprawdziły się jakieś....?

Polecane posty

Witaj moja przyjaciółeczko 🌼 U nas jest taki przesąd związany z zakładaniem koronkowej bielizny. Zlekceważyłam go, bo nie jestem przesądna (tzn. nie byłam) no i podczas przyjęcia weselnego zastałam mojego Misiaczka jak obłapiał sie przed remizą z jego kolegą z pracy. :-( Całowali sie i dotykali miejsc intymnych :-( Wybaczyłam mu, bo obiecał że to sie już nie powtórzy, że alkohol i takie tam :-( Ale od tamtej pory nie założe koronkowej bielizny :-( Pozdrawiam, Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Magda ale mnie przeraziłaś z tą sytuacją...mocno się zdziwiłam jak to przeczytałam....ja nie jestem przesądna ale dochodzę do wniosku że chyba w tych przesądach musi być odrobinka prawdy...i nie sądzę zeby ta Twoja przygoda miała zwiążek z koronkową bieliżną....jakoś w ten przesąd nie chce mi się wierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ines.ki
Taka jesteś niby nowoczesna, a piszesz: "...nie mozna koronkowej bielizny ubrac pod suknie...". W co chcesz ubrać tę bieliznę? Ech, oczy bolą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
znam z dekorowaniem samochodu nie stawia sie lalek bo s problemy z ciaza in tak 1 kuzynka poronila a 2 urodzila chore dziecko,perły łzy-tez sprawdzone,róże-droga usłana cierniami w przypadku mojej przyjaciolki byla to zdrada i wiele wiele cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniela ale te jesli chodzi o te roze to nie moga byc w buciekiku panny mlodej czy wogole nigdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt urodziwa
Magdusia czy Ty jesteś słonicą ? :D bo Twoja ciąża coś podejranie dłuuuugo trwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy ma się zepsuć nie zależy od tego jakie gacie założycie, i co wsadzicie sobie do bukietu. I to że założycie barchany albo wsadzicie inne kwiatki niż róże i założycie kolie z diamentów nie sprawi, że będziecie pewne, że nie poronicie, dziecko urodzi się zdrowe, mąż nie będzie pił i bił itd. Zlitujcie się ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to jest przesąd, ale ja odkupiłam suknię ślubną od kuzynki, która rozwiodła się 6 m-cy po ślubie. No i ja też juz jestem rozwiedziona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje przyjaciółeczki 🌼 Moja ciąża trwa tyle ile powinna trawać. Darujcie sobie uwagi na ten temat. To jest forum o ślubach, a nie o ciążach :-( Wystarczająco dużo bólu sprawił mi Misiaczek tamtego pamiętnego wieczoru :-( Pozdrawiam Was moje przyjaciółeczki i życze by was nigdy coś takiego nie spotkało :-) Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala
a czy jak sa sztuczne perły to tez jest nieszczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek obiecał że to sie już nie powtórzy :-( No i Mamcia nalegała żeby jednak puścić ten incydent w zapomnienie. Owszem, wybaczyłam mu, ale zapomnieć jak na razie nie moge :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zacznij od dziś z mamusia komisyjnie sprawdzać dziurkę swojemui misiaczkowi. Poważnie. A teraz zapytam, kto na tym ślubie miał koronkowe majtki ty czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzaczasta-ania
ta magdusia jest jakas głu...a jak by moj facet w dniu slubu obmacywałs sie przed remizą i to z FACETEM dawno bym mu na kopała do dupy to przecierz GEJ pedał i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie przyjaciółeczki,po co ta agresja? :-( Uwierzyłam Misiaczkowi że to był jednorazowy wyskok pod wpływem alkoholu. Czy wam nie zdarzyło sie zrobić czasem coś nieodpowiedzialnego? :-( Zresztą jak już pisałam, obiecał przede mną i przed Mamcią że to sie więcej nie powtórzy i ja mu wierze. Mamcia też mu wierzy. Chociaż Mamcia pewnie tak nie do końca, bo gdy tylko Misiaczek wróci z pracy to ona obwąchuje jego służbową koszule z wyszytym na lewej piersi logo PKP. I chyba Misiaczek dotrzymuje słowa, bo Mamcia jak dotąd nic nie wyczuła ;-) Jeszcze raz was prosze o powstrzymanie sie od agresywnego tonu w waszych wypowiedziach. Czyż nie lepiej współżyć na tym forum w przyjaźni? ;-) Pozdrawiam, Magda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
MAGDUSIA....... niezla prowokacja :D Usmialam sie do lez. Pozdrów Mamcię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co i rusz to czytam o jakiejś prowokacji z mojej strony. Jest to dla mnie przykre :-( Ciesze sie że macie dobry humor, ale z prawdziwych ludzkich dramatów takie naśmiewanie sie jest, myśle, nie na miejscu :-( Niemniej jednak pozdrawiam serdecznie ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
no wiesz jakos ciezko ci uwierzyc. Ja jak bym mojefo faceta przylapala to nawet Mamci bym nie posluchala i bym go olala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
róze w bukiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste :-( W końcu to kilka lat deptania razem, koszty poniesione na zorganizowanie wesela i w ogóle pewne sprawy już wcześniej poukładane. Uwierz mi że w pierwszym odruchu tak właśnie chciałam zrobić, ale gdy już emocje troche opadły popatrzyłam na wszystko bardziej trzeźwo. Teraz nie żałuje tej decyzji. Misiaczek bardzo sie stara żebyśmy razem z Mamcią miały pełne zufanie do niego. Ostatnio przywiózł Mamci z Koszalina taką fajną wełnianą kaszubską halke ;-) Mamcia tak sie ucieszyła że przez tydzień nie chciała jej ściągać :-) Kochany Misiaczek ;-) Mnie obiecał taką samą, ale na razie nie ma kursu do Koszalina :-( Mamcia zrobiła misiaczkowi za to albumik z fotkami elektrowozów serii ET :-) Tak przy okazji to Mamcia chciałaby za moim pośrednictwem pozdrowić wszystkie przyjaciółeczki z tego forum, bo właśnie siedzi obok mnie ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×