Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona w temacie

przyjecie weselne na świeżym powietrzu

Polecane posty

Gość zielona w temacie

Czy ktoś tak organizował? Chodzi o to że mamy prześliczną działkę na wsi, z dala od zgiełku, na dużej przestrzeni, niedaleko lasu. Po drugiej stronie lasu znajduje się dom weselny, ale po co mielibyśmy tam organizowac przyjęcie, jeżeli mamy takie same warunki u siebie. Przyjęcie byłoby na najwyżej 40 osób z młodzieża i dziećmi. nie chcemy dużego weselicha w restauracji tylko takie skromne przyjęcie. Ktoś wie czy taki nasz wymysł byłby droższy, czy firma cateringowa by policzyła sobie np. więcej, czym trzeba się zająć itp? jakieś rady, sugestie? I czy w razie np. brzydkiej pogody to przestrzeń 170m2 bez ścian itp.pomieściła by gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele firm, które oferują wynajem namiotów (wraz z parkietem do tańczenia). Catering też nie jest zbyt drogi - restauracje zawsze sobie więcej policzą (prąd, woda itp). Jeśli chcecie nieduże przyjęcie, to mniej Was wyniesie \"Wesele pod gwiazdami\", niż obiad w restauracji czy domu weselnym. Poza tym \"odpadną\" koszty za muzykę :) Chyba, że chcecie zespół lub DJ\'a :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z czynnikiem pogody
??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w temacie
Dziękuję. Muzyka we własnym zakresie:) W przypadku zlej pogody zostaje też tak jak pisałam te pomieszczenie o powierzchni 170m2, tylko nie mam kompletnie wyobrażenia czy pomieściliby się tam ludzie. Gdyby już pogoda była na prawde beznadziejna (lał deszcz i zimno) to nawet i namiot by nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w temacie
tak ja pisałam wyżej- góra 40 osób, w tym dzieci i młodzież liczona razem(ich około 10-11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem miejsca powinno wystarczyć :) Jeśli macie miejsce na taką uroczystość, to nawet się nie zastanawiajcie, tylko je organizujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w temacie
no i w 99,9% tak zrobimy:) ale to najwcześniej za rok. A czy w takim wypadku przygotowywania należy zacząć tak jak tradycyjnie w jakiejś restauracji? czy można trochę później? jak uważasz? bo widzę że jesteś bardzo zorientowana w temacie:) Dodam ze wszystko byłoby załatwiane w mieście niezbyt wielkim ok.65 tys mieszkańców i wydaje mi się że aż taki pośpiech jak np. w mieście kilkusettysięcznym nie byłby wymagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest tak, jak mówisz, możecie przejść się do kilku restauracji i podpytać, jak jest z terminami, kiedy jest największe zapotrzebowanie na sale weselne itp. Wiadomo, niektóre miesiące są bardziej "oblegane", inne mniej. Złapiecie nieco orientacji w temacie :) i z pewnością zyskacie i czas i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamierzam takowe przyjęcie zorganizować w przyszłym roku. Czy moglibyście polecić mi sklep internetowy, w którym mogłabym zaopatrzyć się w naczynia? Chcę z nich korzystać w przyszłości, dlatego powinny być dobrej jakości. Myślałam nad tym: https://dukapolska.com/ - czy kiedykolwiek mieliście z nim do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł dobry, jeśli nie mieszka się w polskim klimacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wesele na świeżym powietrzu to naprawdę świetny pomysł. Nie jesteście ograniczeni salą, a przy tym możecie nawet trochę zaoszczędzić... Jedynym problemem mogą być niektóre atrakcje, ale myślę, że te tradycyjne można z powodzeniem zastąpić (w razie niesprzyjającej pogody) takimi pokazami: https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×