Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antenka76

PYTANKO ORGANIZACYJNE!

Polecane posty

Gość antenka76

W przyszłym roku mamy ślub, a od roku mieszkamy razem. Chodzi mi o to całe przygotowanie panny młodej i pana młodego w domu, tzn. ja - makijaż, fryzjer, założenie sukni itp.; pan młody - garniak itp. Gdzie to ma się odbyć, bo przecież później młody przyjeżdża po młodą do jej (tak, czy nie?) domu rodzinnego, błogosławieństwo rodziców itd.? Czy z młodym przyjeżdżają jego rodzice na to błogosławieństwo do młodej? Dodam, że moi rodzice będą gościć i nocować ok. 10 osób przyjezdnych, a mieszkanie niewielkie (3 pok+k). I co, ja mam się tam przygotowywać, podczas gdy w domu dziki tłum gapiacych się gości?! A jeśli mamy się szykować u nas w domu, to potem co? Razem jedziemy po jego rodziców i z nimi do moich? Piszcie, jak Wy sobie z tym poradziłyście, pls!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziśka
Wg mnie ty przygotowujesz się u siebie w domu, a młody i świadek przychodzą do ciebie.Rodzice też oczywiście z nimi - na błogosławieństwo.Moja koleżanka miała identyczną sytuację jak twoja i właśnie zrobiła tak jak ci napisałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkaliśmy razem
przed ślubem i poprostu razem wyszliśmy i pojechaliśmy do Kościoła żadnych kombinowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
Ok, ale u moich rodziców będzie ok. 10 osób przyjezdnych, jak już pisałam, którzy z pewnością przyjadą dzień wcześniej. Dla mnie to będzie wkurzające, gdy w domu tyle ludzi! Żadnego skupienia, spokoju w przygotowaniach i w ogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×