Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja0

Ranking salonow slubnych - Białystok

Polecane posty

Gość alicja0

Wlasnie wybieram sie po suknie slubna. Czy mozecie polecic mi jakis salon i kategorycznie odradzic? Macie jakies doswiadczenia w tej dziediznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszzzzzek
ja swoją suknię kupiłam w kaprysie w cental parku. Slub niedługo czekają mnie dwie przymiarki bo suknia będzei szyta od podstaw na mój wymiar. Miła obsługa, fajne sukienki i przystępne cenowo. Ja zapłacę ok 1500 za nową sukienkę, wypożyczenie jeszcze taniej by wyszło. Podobną sukienkę mierzylam w Cymbeline, tyle że miała jakiś dziwny materiał i zbyt świecące ozdoby a kosztowała 4200. Moja tańsza i ładniejsza. Mogę polecić jeszcze grację a odradzam wiktorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja0
Ja ide w srode do Gracyj na wasilkowskiej, bezposrednio dos zefowej. Bylam w MOn cheri i poki cos przebakiwalm o suknii za 2 tys pani byla mila, jak zechcialm zobaczyc za 1200 to juz sie zrobila niemila a wrecz zaczela mnie ignorowac. Powiedziala,ze modl sukni tej za 2 tys est nowy, a nihgdzie nie moge go znalezc i jescze powiedziala,ze jak sie zdecyduje za 2 godizny to mi da rabat 200zl. Wszystko wydalo mi sie podejrzane, A moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszzzzzek
Po prostu chciała sprzedać sukienkę, znam już te wszystkie sztuczki. Przebrnełam już przez nie jedną. Jeszcze na rocha jest taki salon w rzemieślniku na dole. Kobieta mi mówiła ze jak sie dziś zdecyduje to welon i dodatki gratis. i że trzeba już zamawiać bo potem to już ktoś inny zamówi a ja bez sukienki zostanę. i tak strasznie nachalnie wciskała mi sukienkę. W gracji byłam koło białego kościoła, kobieta miła i raczej doradzała niż wciskała. Tak samo w kaprysie. Cieszę się ze mam juz to za sobą. A w Wiktorii jest dosyć drogo. W kaprysie chyba najtaniej. Zaszłam tam tylko tak żeby zaliczyć wszystkie salony. Sukienki wyglądały tak sobie na wieszakach, ale jak pomierzyłam to........wybrałam trzy, pani mi zapisała które mi się podobały. Potem odwiedzałam inne salony. Wachałam się jeszcze między gracją i kaprysem. Ostatecznie wyszło ze jednak suknia z kaprysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka29
ja wypożyczałam sukienkę w kaprysie,była śliczna z aplikacją czerwonych różyczek na gorsecie i spódnicy,do tego takie same rekawiczki.wyglądała jak nowiutka,czysta bialutka,po jednym użyciu. do tego mało za nią zapłaciłam.fakt że na wieszakach to wszystko nie wygląda zbyt efektownie,ale jak się przymierzy to jest super.moja siostra tez tam wypożycza,na kwiecień...POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszzzzzek
my tylko małe przjęcie robimy. Wynajeliśmy salę w restauracji. Będzie najbliższa rodzina i świadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka topiku
oo...prosze... Kupilam dzis sukienke w Gracji na Wasilkowskiej. POLECAM BARDZO GORACO. Pelen profesjonalizm, nie ma zadnego wcisknaia kitu. Obsluga barzdo mila, bardzo pomocna....mam nadzieje,ze tak bedzie dalej... Do tego ceny sa powiedzialabym konkurencyjne!!!Suknie wypozyczam - jako pierwsza :)jest szyta na mnie i place 1500 zl A wesele...w Akadmiku Uniwerku na Zeetomskiego. Termin: maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka topiku
A moze polecicie jakis samochod, w miare rozsadnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszzzzzek
przyłączam się do pytania o autko, też szukamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona klientka
Cześć,właśnie mam za sobą przymiarki sukien ślubnych w różnych salonach (Lisa Ferrera,Mon Cheri,Wiktoria i Sophie Mariage).Biorąc pod uwagę kompetencje pań pracujących w każdym z tych salonów oraz wybór sukien szczerze polecam salon Mon Cheri na ul.Lipowej.Bardzo się cieszę,że był to pierwszy salon do którego trafiłam.Dla dziewczyny tam pracującej nie było żadnego problemu aby przynieść buty,welon i inne dodatki do przymiarki czego nie można powiedzieć o innych salonach.Szczerze polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaa
a gdzie dokładnie jest ten salon Mon Cheri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja juz nie wiem gdzie isc pio suknie,slyszalam ze w gracji wlasnie jest niemila obsluga i ze jak nie wybiezesz sukni to trzeba placic za mierzenie,w mon cheri ponoc jest super ale drogie suknie,a ja nie chcem wydac wiecej niz 200 tys jejku pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, ul. Lipowa!!!!! Serdecznie i szczerze polecam...i kolekcje Sincerity :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecwzyny ja bym chciala wypozyczy suknie,nie chce kupowac,powiedzcie mi ile kosztuje wypozyczenie w mon cheri,jakie sa perzedzialy cenowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calego cennika nie znam, moja sukienka kosztowala ok.3000, tyle tez dalam za wypozyczenie z czego 1000 to byla kaucja zwrócona po weselu, czyli 2000zl, ale to byla najnowsza kolekcja.... starsze sa zapewne tansze wybór jest duzy wiec napewno i cenowo cos dopasujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezacz
odswiezamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka79
kupywalam w mon cheri 2 sukienki na wesele. taki sam model widzialam pozniej w blue city w warszawie,tyle,ze o 290 zl tansza ( ja zaplacilam za nia 790zl). mimo tego wrocilam do tego salonu przed slubem mojej siostry i udalo mi sie znalezc sukienke moich marzen.goraco polecam!!obsluga jest bardzo mila.dokupilam tam rowniez kokardki dla gosci weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona klientka
niestety jestem bardzo rozczarowana obsługą w salonie Cymbeline.Przez rok urocze panie nie nauczyły się dobrych manier wobec klienta.Rok temu miałam swój ślub i niestety nie znalazłam tam nic ciekawego(oprócz sukien w foliach-śmieszne)a w tym miesiącu szukałam sukni z koleżanką-sytuacja podobna,a obsługa bardzo kiepska...a Mon Cheri również odradzam.Panie pół godziny przed zamknięciem nie pokazały nam żadnej sukni-podobno mało czasu-brak pozytywów!aaa polecam salon Sophie Mirage -świetna obsługa i piękne suknie... a klimat i ceny są przyjazne!!!gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kd27
ja swoją suknię uszyłam na zamówienie z projektu włoskich sukni ślubnych w rozsądnej cenie i byłam bardzo zadowolona. Obawiam się oddać ją w komis do salonu ślubnego więc jesli ktoś jest zainteresowany mogę przeszłać zdjęcia lub umówić sie osobiście. Kontak pod adresem dabrus-1@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika100
Witam! ja kilka dni temu wbrałam suknie - zdecydowałam sie na suknie w salonie Markiza na Jurowieckiej, suknie gustowne, mają to cos w sobie, kobietki mające zdecydowany gust i poszukujące nietuzinkowej sukni mogą coś wybrac, ceny w granicach 2-3 tys. ale warto, równiez super jest salon Mon Cheri na Lipowej akurat w moim przypadku obsługa była ok a suknie tez mają piękne !!!!!!!!!!!! natomiast beznadziejna obsługa jest w salonie na ul Malmeda, sprzedawczyni jest niesympatyczna , gburowata i ogólnie jest jej za ciężko pokazać cokolwiek. Również w Gracya na ul .Wasilkowskiej jest kiepska obsługa, mają wielkie mniemanie o swoim salonie mówiąc ze maja 300 modeli sukien po czym dajac 3 do przymierzenia, poza tym chca aby kilient zdecydował sie na kupno w ciągu 15 min !!!!!!!! Na ul Wyszyńskiego tez obsuga zostawia wiele do życzenia. Poza tym reszta salonów jest ok, obsługa może być, z tanich sukien polecam kaprys ceny sa dosc niskie, obsluga ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota20
Ja polecam salon Gracja na ul.Św.Rocha przy kościele.sukienki szyte na miarę,duży wybór,ceny za wypożyczenie od500zł do1500zł,śliczne a do tego bardzo orginalne,obsługa rewelka szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata-ja
Witam przyszłe panny młode. Widzę sporo komentarzy salonów ślubnych. Chcę przestrzec Was przed zakupami w GRACJI. Brałam ślub rok temu i do tej pory mam ogromny żal do tego salonu, gdyż suknia okazała się jedyną klapą mojego wymarzonego dnia.Odbiór sukni miałam dwa dni przed ślubem. Zapewniano mnie, że nawet, jak coś będzie nie tak, to szybko to poprawią. Niestety. Suknia, którą zobaczyłam w niczym nie przypominała tej, która wybrałam. Krawcowa stwierdziła,że w katalogu to był \"retusz\" i każda suknia będzie wyglądała inaczej po uszyciu. Było niestety za późno na szycie nowej, więc uparłam się, by mi ja poprawiono. Wyszło źle. Suknia zupełnie inna, a poza tym: 1. Koło ciągle mi wypadało z łączeń, co deformowało suknię. 2. Rzep w halce był tak słaby, że ciągle mi spadała. Gdy go jakoś przymocowałam, obtarł mi skórę w pasie do krwi. 3. Aplikacje, hafty z koralikami, były tylko przyklejone do sukni i autentycznie odpadały mi w czasie wesela. Goście mi je przynosili-wstyd. Uważajcie więc na ten salon. Zdaje się, że chodzi im już o ilość nie o jakość. Do tej pory nie mogę o tym zapomnieć. Suknia kosztowała prawie 2000, ale teraz nie dałabym za nią złotówki. I mimo, że później właścicielka przepraszała,już nic nie było w stanie cofnąć czasu i zmarnowanego samopoczucia. Jeśli zdecydujecie się na kupno sukni w tym salonie, dopilnujcie wszystkiego, byście później dobrze wspominały tę noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JPmagdaJP
Witam was wszystkie serdecznie a ja polecam wam nowo otwarty salon Jasmine style na ulicy legionowej rynek sienny 1 pietro na dole jest Cymbeline a na gorze Jasmine Maja bardzo piekne suknie slubne jak i wieczorowe jest mozliwosc kupna i wyporzyczenia a obsluga jest na najwyzszym poziomie i sa tam bardzo mile panie one napewno wam doradza co i jak najlepiej bedzie wziac . W tym salonie suknie musicie zamawiac 4 miesiace wczesniej poniewaz sa one sprowadzane z USA. Goraco Polecam i zapraszam !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
a ja mogę polecić salon cymberline.Byłam tam na przymiarce w zeszłym roku (ok rok przed ślubem bo wyjeżdżałam za granicę i chciałam się rozejrzeć wcześniej).Poszłam tam teraz (pani mnie pamiętała!! nie mówiłam że byłam wcześniej!) była bardzo miła i pomocna.Upięła mi włosy,założyła biżuterię i dała nawet jakieś kwiaty do ręki :) żeby zobaczyć końcowy efekt.Mimo to powiedziałam że muszę się przejść po innych salonach.Wróciłam o 17.20! dziewczyny były zajęte,ktoś mierzył suknie.A ja powiedziałam że chciałabym jeszcze raz przymierzyć żeby się upewnić.Pani bez mrugnięcia okiem "zrobiła" mi dodatkową przymierzalnie,zasłoniła mnie i mogłam suknie przymierzyć.I w końcu się zdecydowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfb0
Wszystkich, którzy chcą pogadac na ciekawe tematy, wymienic się doświadczeniami lub po prostu o coś zapytac zapraszam na nowe Forum Ślubne - przejrzyste, czytelne, tylko kulturalne rozmowy. www.weselne-forum.bialystok.pl Forum Ślubne Białystok i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-bride
ja odwiedziłam następujące salony: Lisa Ferrara (Krakowska), salon na Branickiego (przy Gołębiewskim), Markiza (Jurowiecka) oraz La Sposa (Piłsudskiego). Moje spostrzeżenie: Lisa Ferrara - beznadzieja- chaos, sukienki w opłakanym stanie a paniuśki z obsługi wyniosłe i mało pomocne Branickiego - całkiem przyjemnie Markiza - duży wybór sukni w przystępnych cenach, obsługa miła a nawet aż za miła - panie cukrują ile wlezie i nie są szczere mam wrażenie La Sposa - tu wybrałam sukienkę, bardzo przyjemna i pomocna obsługa Miałam jeszcze odwiedzić Kaprys ale ostatecznie zaszłam tam i sukienki na wieszakach nie przemówiły do mnie - w mojej ocenie były dość tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode! Chciałabym Was przestrzec przed salonem ślubnym Gloria na Rocha. Na początku wszystko było pięknie -ładnie. Suknia śliczna aczkolwiek nie najtańsza bo 2.900. Zapewniono mnie, że po weselu na pewno się sprzeda bo to nowy model i nie będzie długo wisieć w ich komisie. Końcowe saldo- suknia miała mnie kosztować 900zł. Po weselu zaszłam do salonu i okazało się,że suknia nie jest w najlepszym stanie(w moim przekonaniu była w bdb. bo jedynie brudna) i zostałam na lodzie, szefowa zaproponowała mi 600zł w tym odjąć pralnię ponoć najtańszą w mieście za 160zł. W efekcie z 2.900 wyszło 450 zł. uwierzycie?to nie koniec historii.zrezygnowałam z usług glorii i na własną rękę uprałam (za100 zł) w pralni Auchan i wystawiłam na allegro i już mam kilka ofert sprzedaży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×