Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Haniaaaa

Rectime - opinie

Polecane posty

Gość Haniaaaa

Czy ktoś miał z nimi styczność? do swojej oferty dołączają sceny z filmów w których grają panstwo młodzi czy jakies inne firmy tez to robią?? Widzieliście ich pełny film?? Proszę o Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.gruchala
hej, chyba dobrze trafiłam bo mogę pomóc :) Jestem już po swoim ślubie, wziełam wyżej wymienioną firmę i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Przed swoim ślubem widzieliśmy ich pełny reportaż i nie mieliśmy żadnych wątpliwości - nie dośc,że ceny mają niższe od konkurencji to i o wiele ciekawsze filmy. Byliśmy jeszcze u firmy Weding studios z Warszawy i szczerze wygrało własnie rectime ponieważ ich fimy bardziej przykuwają uwagę! rectime robi filmy od 1h do 1h30min, pięknie i z pomysłem montują całą ceremonię kościelną, sala weselna - super, włączają teledyski, a co do filmów fabularnych to chyba najbardziej mi się to podobało - z pomysłem i naprawdę warto! dużo szukałam w internecie firmy która robiła by coś podobnego i trafiłam na parę firm które zaproponowało mi taki film ale za cenę 8000zł i jak ta firma pokazała mi swoje demo to zobaczyłam "pamiętniki z wakacji" :D - zero jakośći i gustu! jak coś będziesz potrzebowała to napisz - m.gruchala@vp.pl (chętnie pomogę) Pozdrawiam, Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucha82
też podoba mi sie ta firma ale niestety tyle kasy na film nie wydam wiec chyba zrezygnuje z kamerzysty. choć rzeczywiści rectime robi cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżę temat ponieważ zastanawiam się właśnie nad nimi ? czy ktoś widział ich pełny film z ostatniego roku? jaka jest współpraca z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RECTIME , tydzień przed weselem zrywalismy umowę , bo trafiła im sie lepsza oferta i chcieli nam dać podwykonawce . Nie mili !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałem z nimi na weselu- profesjonalnie i dobrze wykonana robota. Bez zbędnego chwalenia, Młodzi z tego co wiem też zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli myślicie o Rectime to nie ma nad czym się zastanawiać. Chłopaki to profesjonaliści ! Pracuje się z nimi świetnie, a efekty mówią same za siebie. Jeżeli chodzi o cenę to jest adekwatna do tego co robią i jak najbardziej warto . Nasza płyta ze studniówki i czołówka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Pamiątka na całe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA ODPOWIADA Z REGUŁY JEDNA I TA SAMA OSOBA!!!!! cwana kryptoreklama pod płaszczykiem tutejszego tematu! jesteście żałośni...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluchaaaaa
Z Rectime współpracowałam przy tworzeniu filmu studniówkowego. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich profesjonalizmu. Efekt był naprawdę powalający, a atmosfera pracy jeszcze lepsza :) Świetni ludzie, którzy znają się na tym co robią. Polecam gorąco :) Z pewnością nikt się nie rozczaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena24inna
Moja opinia - Jak najbardziej Godni Polecenia, Profesjonalni i tutaj piszę z dużą odpowiedzialnością - NIE DRODZY!!! Bardzo fachowo podchodzą do pracy, są zwarci, gotowi, mili. I z tego co mi wiadomo te opinie to nie krypto-reklama bo RecTime zorganizował akcję, gdzie prosił swoich klientów o napisanie opinii o swojej firmie i współpracy z nimi. Podsumowując - Rewelacyjny Film, Extra Wspólpraca! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi robili film 100-dniówkowy, co prawda film w jakosci chyba najlepszej, ładnie nagrane i sklejone, współpraca z chłopakami w porządku, usunięte jest tylko kilka momentów które chcieliśmy mieć zawarte w filmie, gdy zwróciliśmy sie z prośbą o udostępnienie całego materiału była odmowa ze strony firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaP1989
Polecam chłopaków w 100% Jakość filmu jest extra, ogląda się z przyjemnością, cały czas na wdechu, bo ciągle coś zaskakuje. To prawdziwy FILM, a nie kolejna zwykła płyta z kolejnego wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaaaa
Jestem zadowolona z Rectime w zeszłym roku miałam przyjemność z nimi współpracować, ponieważ nagrywali studniówkę mojej klasy wraz z czołówką. Pomimo utrudnień jakie wystąpiły podczas kręcenia filmu, gdyż ciężko było się zorganizować naszej klasie to doszliśmy do porozumienia i udało się nam nakręcić naprawdę świetną czołówkę :) i choć niektórzy mogą twierdzić, że cena za wysoka to jednak uważam że było warto :) więc jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena0000
Polecamy.!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu, nasi goście też bardzo chwalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_B
Korzystaliśmy z usług rectime w zeszłym roku. Film dostaliśmy bardzo szybko ale nie spełnił naszych oczekiwań. Został zmontowany niestarannie z powtarzającymi się ujęciami. Montaż tylko do początku wesela, potem pod rząd wrzucone kilka tańców i koniec. Duzo ważnych dla nas momentów zostało pominiętych i tylko dzięki fotografowi mamy je chociaż na zdjęciach. Prosiliśmy o ponowne przejrzenie materiału czy te sceny zostały nagrane ale dowiedzieliśmy się że już został skasowany, W trakcie oczepin ekipa była już przygotowana do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil_B
na facebooku kasują niekorzystne komentarze, same pozytywne tylko zostawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie kamerzysty lub fotografa na wesele, bardzo dużo aktualnych ofert znajdziecie na www.foto-video.gdziewesele.pl :) Spis jest przejrzysty, a ceny przyzwoite! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RecTime Pictures
Widzieliśmy siedem cudów świata... Kiedy spotkaliśmy ósmy, zorientowaliśmy się szybko, że tylko siedem poprzednich było dla nas osiągalne. Aż do teraz!!! Dla nas Wy jesteście ósmym cudem świata, który trzeba uwiecznić w idealnym nagraniu! Nasze PORTFOLIO: www.rectime.pl Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy, RecTime Pictures :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę długo nad tym mysleliscie? Brał bym was jak komornik meblościankę jak to mawiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan młody
POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidai
Skład i miejscowość się u nich zmieniła. Jutro podpisuję z nimi umowę na FOTO-VIDEO, Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia m
Ekipa robi świetną robotę. Byłam na weselu., widziałam jak pracują, złapałam wianek potem zobaczyłam film i podpisałam umowę. Film który dla nas stworzyli miał 1,5godz I kosztował połowę warszawskich cen. Opakowania do płyt robi im grafik i są Wow! Aż chce się je pokazać znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×