Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość26

Remiza czy restauracja?

Polecane posty

Gość gość26

Witam. Jak myslicie- wesele w remizie czy w restauracji? Jakie jest porownanie kosztow? I czy kto kolwiek robi jeszcze wesela w remizie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, robi sie jeszcze sale w remizie, teraz takie sale bardzo często są wyremonotwane, bardzo ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez chwili zastanowienia restauracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
A jakie sa plusy restauracji? bo np minusem dla mnie jest to, ze to bedzie wesele miedzynarodowe I do konca nie bede wiedziala ile osob bedzie. Potrzebuje rad, poniewaz mieszkam za granica I nie bardzo sie w tym wszystkim orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie lepszym rozwiazaniem jest jednak remiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy ,bo jedna i druga opcja ma swoje plusy i minusy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja śpię i chuuj !!!!! a wy se piszcie póżniej przeczytam i odpyskuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest teraz tyle opcji na sale wiec uwazam ze remiza w ogole odpada. teraz duzo hoteli ma fajne sale. my np. robilismy wesele w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej, sala duża, prawie na 300 osób, ładnie przystrojona, elegancka, a remiza mi się kojarzy z tandetą od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
W dzisiejszych czasach to tylko dom weselny z rozsądnymi cenami,dobrą akustyką,pokojami noclegowymi itd..A rosną te weselne domy jak grzyby po deszczu:) Remiza restauracja zaczyna odchodzić w zapomnienie tak jak wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanett
Myśmy robili swoje wesele jakieś 20km od Łęcznej. DOkładnie ośrodek nazywa się Resort Piaseczno - www.resortpiaseczno.pl.pl. To jest między Łęczną a Włodawą mniej więcej. Do dyspozycji były noclegim wygodna, przestronna sala, wszystko na ogrodzonym terenie z jeziorem, tarasami, alejkami spacerowymi. Goście wspominają do dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dwór? My robiliśmy wesele w pięknej sali w starym dworku na Kaszubach http://lisewskidwor.pl/ Pięknie tam, a ja się czułam jak w bajce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od charakteru imprezy i liczby gości, ja robiłam wesele dość kameralne w gronie najbliższej rodziny w kwatera-niezgoda i świetnie to wypadło, klimatyczne miejsce, świetne regionalne produkty a dziczyzny takiej jeszcze dobrej nigdy nie jadłam, na drugi dzień zamiast poprawin zaplanowaliśmy spływ kajakowy- było świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Gdańska atu raczej takich imprez w remizie raczej się nie praktykuję … może gdzieś na obrzeżach. Wesela tez już powoli wychodzą z mody. My zdecydowaliśmy się na przyjęcie w restauracji Tawerna Lukulus. Bardzo fajne i klimatyczne miejsce zwłaszcza dla kogoś kto lubi greckie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
remiza może być, ale koniecznie z kucharką, nie z cateringiem, bo nie da się cateringiem obrobić wesela, żeby było elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się właśnie kucharka mało elegancko kojarzy. Zależy na czym komu najbardziej zależy na weselu. Jeśli chce je zrobić tanim kosztem, każdy element załatwiać samodzielnie to powinien wybrać remizę. Jeśli komuś zależy na wyższym standardzie, woli bardziej kompleksową obsługę to lepiej wybrać salę weselną czy restaurację. Ale jako osoba mająca za sobą ślub siostry i własne zamieszanie organizacyjne zdecydowanie bardziej polecam wziąć pełną obsługę przez salę weselną niż kombinować z remizą gdzie więcej elementów może pójść nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkasol
Najlepiej chyba wynająć jakąś salę i firmę, która przygotuje jedzenie. Wybór sal jest szeroki, więc na pewno coś znajdziesz :) Jeżeli chodzi o catering to w Poznaniu i okolicach mogę polecić firmę cateringową Powozownia. Zadbali o menu na wesele koleżanki i wypadło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem zwolenniczką domów weselnych - głównie dlatego, że byłam w przepięknej Orchidei pod Krakowem - www.domweselnyorchidea.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy w remisie ale teraz to już nie są takie remizy jak kiedyś. Teraz jest to wszystko zadbane. Wynajelismy Panią kucharkę i 3 dziwczyny do kelnerowania z pobliskiej szkoły gastronomicznej to sobie troszkę dorobiły. Pani kucharka zapisała nam co mamy kupić i doradziła żebyśmy wędliny wszelkie kupili poprostu w masarni. Jka by ktoś szukał dobrej masarni z dobrym mieskiem to wszystko co najlepsze znajdziecie tu http://czachorowskamasarnia.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę wszystko zależy od was. To wasze święto i będziecie je pamiętać do końca życia. Ostatnie wesele jakie pamiętam mojego brata, które zorganizowaliśmy http://www.hotelponiatowski.pl/ Bajkowe miejsce i super wystrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my robiliśmy w zabytkowym dworku Bobrza w Miedzianej Górze http://www.bobrza.pl/ Było cudnie. Piękne otocznie, wszystko dobrze zorganizowane, dopięte na ostatni guzik, pyszny catering, zdecydowanie dobre miejsce na wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz fajnego lokalu na wesele w przystępnych cenach, koniecznie zerknij sobie na www.gdziewesele.pl :) Tam znajdziesz obszerny spis lokali na wesele z Twojego województwa! Jestem pewna, że znajdziesz tam jakąś atrakcyjną ofertę weselną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście byłam i na takim i na takim weselu. Każdy ma swoje plusy i minusy. Wszystko zależy od organizacji. My byliśmy ostatnio na weselu w Sali Kryształowej w Zgierzu. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Goście zadowoleni bo jedzenie było pyszne, bawili się cudownie. Państwo młodzi również, nie musieli się o nic martwić. http://www.salakrysztalowa.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Lisewo to piękne miejsce, tez mieliśmy wesele w http://lisewskidwor.pl/ Romantycy na pewno docenią to otoczenie. Klimat z dawnych lat, pyszna kuchnia, no i przystępny cennik. Dla nas to był strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie restauracja !! Fajne i niedrogie znajdziesz na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda wanda
Restauracja. Dom weselny-TAK . Remiza Nie. Remiza to syf i smrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od ilości gości i od typu gości. Niektórzy lubią restauracje. Innym podoba się atmosfera remizy, tym bardziej, że często remizy są duże, jest gdzie się bawić. No i często w remizach są klimatyzacje, są dobrze urządzone kuchnie i jest dostęp do osób, które wesele przygotują i będą podawać. Moim zdaniem najgorszy wybór, to dom weselny, nastawiony tylko na zarobek z wesel. Na dole jedno wesele, na górze drugie. Jedni zagłuszają drugich. W remizie przynajmniej jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bichta psp v

Atmosfera remizy?:) czyli pic na full i spać pod stołem...faktycznie klimat...litości.  Często goście w remizie nie potrafią się zachować. Remiza, to nie obora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×