Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinkaWiot

robienie wesela to wiocha!

Polecane posty

Gość malinkaWiot

Nie rozumiem i nie zrozumiem jak mlode pokolenie jakmi jestesmy moze bawic taki rodzaj imprezy . Rozumiem ze slub jest czyms waznym w waszym zyciu ale nigdy nie zrozumiem robienia wesel .Patrzac na moich nzajomych zauwazylam ze coraz wiecej osbo robi wesela : -zeby sie pokazac ,zeby ich podziwano (no i ze zrobili wesele na 100 czy 200 osob) to musza byc bogaci ,a bogactwo wychodzi po weselu jak mlodzi gniota sie u tesciow albo u rodzicow pol zycia ,zeruja na starych,albo zapozyczaja sie zeby zrobic wesele a potem piszcza ze biedna i na nic ich nie stac -zeby ludzie nie gadali ,no tak bo najwazniejsza jest opinia ludzi ,co ludzie sobie pomysla ,jak tak mozna ,honor i dobra opinia ponad wszystko! - bo rodzice kaza robic wesele ,przepraszam bardzo kazać to mozna malemu dziecku idz spac ale nie doroslej osobie robic wesele bo wesele to impreza dla gosci a nie dla mlodych -na wiekszosci wesel to samo ,muzyka disco polo ,pelno pijanych ludzi ,atmosfera jak w jakiejs spelunie -ale tak trzeba! - mlodzi czesto mysla ze wesele im sie zwroci ,tak zwlaszcza w postaci 10 zelazek ,4 odkurzaczy i 10 zestaw naczyn (nawet w kasie wam sie nie zwroci co najwyzej polowa to i tak gowno) -na wesele mlodzi sa bardzo ograniczeni ,pani mloda musi cala nos grac usmiechnieta ,mordowac sie w sukni i nie moze za duzo wypic ,musza odpowiednio sie zachowywac i oczywiscie stres zwiazany z cala ta ceremonia -bo co ludzie powiedza jak bedzie inaczej? Nie zrozumiem tych ludzi co robia wesele (a naprawde nie maja potem gdzie mieszkac) takich najbardziej nie kumam -rozumiem ze kogos stac na mieszkanie /dom i wesele a tych co specjalnie zapierdlajaa na wesele kilka lat zeby zrobic wiejska impreze w dwa dni i potem znowu wrocic do angli na zlewozmywak nie pojme -jestescie tak glupi ze szkoda gadac ,wiesniaki ,bidota! chlew wiejski i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie rob wesela. my robimy bo chcemy miec wspomnienia i z takiej imprezy. bawic zamierzam sie przednio mimo ze niewiele sie napije.narzeczony jak go znam to t ak samo. a mieszkac gdzie mamy zaden problem. masz dziwne poglady..od razu ze wszyscy chca sie pokazac..:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli kogoś na prawdę stać to niech robi ale osób , które się serio zapożyczają i zapraszają pociotków i znajomych znajomych- też nie rozumiem tym bardziej, że po weselu zazwyczaj jest więcej żalu i zgrzytów niż radości skromne przyjęcia z bliską rodziną też mogą być fajne i niezapomniane- i na dodatek człowiek może się zrelaksować bo jest wśród swoich no ale każdy robi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
ike dokladnie jak stac niech robi ,ale jak nie stac i wypsztykac sie do zera to przerazajaca glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie musimy zadnych kredytow brac . w koncu wesela to nie taka znowu suma kosmiczna. ale jsli ktos specjalnie si zapozycza zeby sie pobawic to juz nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
princessa jedni robia wesele za 20 tys drudzy za 40-50 albo i wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
nie nam oceniać na co ktoś wydaje swoje pieniądze. nawet niech i się zapożyczają. być moze wesele to marzenie ich życia, a kwoty wcale nie są takie znów astronomiczne. do autorki jedno zdanie - nie podobają Ci sie wesela, nie rób swojego i nie chodz na cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg
Jezeli ktos chce robic wesele to niech sobie robi a co cie to obchodzi?! nie rozumiem Kazdy sobie postepuje tak jak chce, jesli ty uwazasz ze wesele to wiocha to go nie rób ale przyjmij do wiadomosci ze zdecydowana wiekszosc ludzi lubi takie imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg
Ja nie musze sie zapozyczac na wesele, ale jesli ktos chce wziąc pozyczke na wesele to ma do tego pełne prawo i nic nikomu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
no tak niech sie zapozyczaja robia te wiesjkie przedstawienie ,dla mnie to porażka .Marzenie zycia tak -zrobic wesele -widac jakie ktos musi miec wysokie aspiracja ,zrobic wesele a potem mieszkac u starych ,panie boze to jest zasciankowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nikt się nie zapożyczał. w dodatku mamy gdzie mieszkać i właśnie budujemy dom. wesele jakby nie patrząc zwróciło się.(mało ważne) nie robiliśmy po to by się pokazać, tylko dlatego, że bardzo chcieliśmy mieć super pamiątke na lata. nie uważam, żeby wesele było totalną wiochą, te czasy totalnych wioch już dawno minęły. mało mnie interesowało czy ktos będzie gadać, czy nie. muzyka disco polo na weselach jest ok, nie było pijanych ludzi, a atmosfera była super. wybawiłam się jak nigdy! nie byłam ograniczona, nie uśmiechałam się na siłe. byłam szczęśliwa więc uśmiech był cały czas na moich ustach. w sukni się nie mordowałam, bo była lekka i było mi w niej bardzo wygodnie. wcale nie pragnęłam, aby upić sie do nieprzytomności. zachowywałam się na luzie, mój mąż też. tym co napisałaś na samym końcu pokazałaś jaka Ty jesteś kulturalna i w ogóle. gratuluje słownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
wredniak czytaj ze zrozumieniem apel skierowany do tych ktorych nie stac nawet potem na mieszkanie czy dom a nie do tych co maja na wszystko ,swoja droga musisz byc niezla wiesniara...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niepojmuje czy ty masz
jakis problem ze sobą?! Jak ktos chce to niech sie zapozycza, robi wesele nawet na 300 osób a potem mieszka u rodziców. To jest jego sprawa nie twoja!!! Ludzie są rozni. Jezeli ty uwazasz ze to głupota itd to tego nie rób i tyle, ale po jaka cholere zakładasz taki topic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
zeby wam usiwadomoic wasza ograniczana glupote ,ktora jest dosyc zaawansowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha:) a co cię tak to boli, przecież nie z Twojej kieszeni ciągną pieniądze? oh aleś mi ubliżyła hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz ci los
A co cie to obchodzi co kto robi??? Zajmij sie lepiej swoim super niewiesniackim zyciem i nie marnuj go na zakładanie takich beznadziejnych tematów. Najwieksza wiocha to wychodzi z ciebie bo obrazasz ludzi, a twoje słownictwo juz mowi samo za siebie. Zero w tobie toleracji. Wbij sobie do tej pustej główki ze kazdy zyje i postepuje tak jak chce i nic ci do tego kto za jakie pieniądze robi wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak powaznie
mnie bawi co innego. czesto tak jest, ze im wieksze wesle tym szybciej rozwod. zadko sie zdraza aby ludzie, ktorzy hajtaja sie z prawdziwej i begranicznej milosci zajmowaly sie organizacja wielkiej imprezy. jesli ktos jest powierzchowny to skupia sie tylko na weselu, jesli ktomus zalezy na samym malzenstwie to go nie interesuje zbytnio oprawa. ale ida czasy gdzie z wesel bedzie sie robic coraz wieksza szopke aby sie pokazac i zarobic. moze nie byloby to takie straszne gdyby nie sklonnosc Polakow do tandety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
nie z mojej bo fajnie jest sie posmiac z takich ludzi potem ,kuzynka robila wesele w kwietniu za 50 tys i na ostatniej imprezie placz ze ona juz nie moze mieszkac z tesciowa w jednym domu bo nerwow nie wytrzymuje ,trzeba bylo robic wielkie wesele tak jej powiedzialam to boraza- bo prawda w oczy kole ;) takich desperatow jest wiecej na tym swiecie...znam takich co zrobili wesele za 70 tys ttzn wszystko na kredyt urodzilo im sie dziecko i nie maja na mleko dla dziecko sa tak zadluzeni to jest porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheepek
W sumie powinnam sie czuć urażona - mieszkama na wsi - co złe to wieśniactwo - wyrażenie uzywane przez osoby mieszkające w mieście - nie majace o wsi zielonego pojęcia. Ale jednak nie czuje urazy - autorka nie dorasta do piet niejednemu "wieśniakowi". Ja właśnie za dwa miesiace będę mieć wesele. 60 osób - chyba niewiele Wesele wyprawione gustownie i z klasą. Pomijając to, tak sobie myślę, jak mnie cos nie interesuje, czyjaś głupota np, nie komentuje tego. Skoro autorka taki ma z tym problem, ze az postanowiła załozyc ten temat to cos jej chyba lezy na sercu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheepek
nie wierze w to ze ktos robi wesele za 70 tys a później nie ma na mleko. No chyba, że "mieszczuchy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto najbardziej
ograniczona osobą jestes ty. Myslisz ze ktokolwiek zmieni swoje nastawienie bo jakas wariatka napisała cos na forum? hahahah:D Jezeli ktos podejmuje decyzje o robieniu wesela itd to jest jego wybór i ma głeboko w dupie takie wypowiedzi jak twoje. Wredniak ma racje ta kasa nie idzie z twojej kieszeni wiec o co ci chodzi??? Nudzi ci sie i postanowiłas załozyc durnowaty topic. Zajmij sie lepiej swoim zyciem a nie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
kobieto najbardziej smieszy mnie tylko wasze ograniczenie wiesniaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
mleńki zolty kwaitek hahahah chwala bogu ze nie jestem taka glupia zeby 50 tys przeznaczyc na ta wiesniacka calonocna spelune ,woel te pieniadze zainwestowac w cos co przyniesie m izysk i wieksza radosc ,ale bawmy sie majteczki w kropeczki lohhohoh ,niebieskie wstazeczki lohohoh heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheepek
a to może jest tak, że malinka postanowiła byc trendy - postawić sie i nie wyprawiać wesele - o ile oczywiście ma kogo pociągnąć do ołatarza :DD ale jakoś kłóci sie to z jej osobowością i nie może tego przezyć ! Pomyślcie, co taka osoba robi na weselnym forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
no dalej wiesniary spiewac ...czerwone gitary lalalalal ;) przeciez to was bawi najbardziej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaWiot
Mlkenki zolty kwiatek skoro stac i na to zeby potem mieszkac na swoim to bardzo prosze hcodz watpie ze inteligentnych ludzi bawi takie łubudubu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×