Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubująca 2012

Różowe buty do ślubu

Polecane posty

Gość ślubująca 2012

Mam pytanie, szukam butów ślubnych, a z racji tego, że białe buty są w większości brzydkie i staromodne, postanowiłam zdecydować się na jakiś kolor. Nie chcę, żeby strój wyglądał zbyt ekstrawagancko, więc pomyślałam o pudrowym różu. Mam śnieżnobiałą sukienkę z srebrnymi elementami, do tego chciałabym dobrać buty w stylu: http://www.snobka.pl/artykul/buty-kazar-10722 i np. kwiaty takie jak:http://heartaccessories.files.wordpress.com/2012/02/pale-pink-bouquet-l1.jpg . Mogłabym mieć paznokcie w takim kolorze i kwiat we włosach. Co myślicie o moim pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze Majka ? :)
mi się ten pomysł podoba, delikatny kolor butków będzie ładnie wyglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca 2012
Też mi się tak wydaje, jednak wolałabym się upewnić. Myślałam o beżu albo ecri, ale wydaje mi się, że do białej sukienki nie będzie pasować, a taki pudrowy róż jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
mnie się podoba. i fajnie i praktycznie, bo takie buty jeszcze gdzieś później założysz. jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty super, bukiet - tragedia. Lepsze byłyby jednolite gatunkowo a nie "łąkowy wiecheć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze Majka ? :)
tak więc kochana nie ma się co zastanawiać ino brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca 2012
Cieszę się, że podzielacie moje opinie... :) Teraz tylko trzeba wybrać się na poszukiwanie butów w tym kolorze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca 2012
Fuksja też mi się podoba, ale chyba jednak chciałabym, żeby było bardziej stonowanie. W każdym razie dziękuję za pomysły...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwieziuniaaa
ja też zastanawiam się nad tym kolorem, albo kolor nude:) Kurcze bo niby dlaczego każda panna młoda ma iść w nudnych bialych pantofelkach za min 200 zł, których już nigdy nie zaloży? a ja kocham różowy, oczywiście bez przegięć, ale myślę, ze butki w takim delikatnym różu, bukiet, kwiat we wlosach, to skromne aczkolwiek oryginalne dodatki:) autorko znac jak znajdziesz gdzies fajne butki, będę wdzięczna za linki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca 2012
Dam znać, jeśli Ty coś znajdziesz, to też się podziel informacjami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwieziuniaaa
ok, aczkolwiek wolałabym przymierzyć przed zakupem niż zamawiać np. przez internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy raz słyszę o
nudnych białych pantofelkach. Nudni są ludzie a nie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikjuuhh
te buty kazar sliczne, delikatne, bukiet taki sobie, a te biale osobiscie mi sie nie podobaja, fajna stylizacja panny mlodej z rozowa kokarda, butami i bukiet tez super, wszytko bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwieziuniaaa
Buty z twojego linka są strasznie, ale to strasznie tandetne. Zwłaszcza ten kwiatek. Jeszcze pawie pióro w tyłek i jazda na odpust. Gustu nie macie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamkaŚląska
buty moga byc ale ktora madra panna mloda bierze taki byczy obcas ? potem bedziesz jekac na nogi lepiej mnijeszy i bedziesz miec komfortowiej a bukiet ubogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwieziuniaaa
E tam. Buty z tym kfiotkiem są tandetne. Wieś tańczy, wieś śpiewa. A obcas - słuszna uwaga. Za wysoki i mało stabilny, jak na obcas buta panny młodej mającej długą suknię. Jedno potknięcie i dziura w kiecce gotowa. Nie mówiąc o złamanej czy skręconej nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fason bucika poprostu piekny,chyba musze je dolaczyc do mojej kolekcji :) ekstra buty i jak najbardziej pasuja do slubu tylko zalezy do jakiej sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwieziuniaaa
o gustach się nie dyskutuje :P ciekawa jestem jakie buty by założyła osoba, która mnie skrytykowała. Pewnie białe satynowe kaczuszki ze szpicem. Sory, ale już wolę moje odpustowe:) co do sukni ja mam taką: http://www.we-dwoje.pl/piekna;suknia;slubna;ksiezniczka,ogloszenie,92254.html?foto_id=2 pewnie zaraz się dowiem, ze też strasznie tandetna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca 2012
Piękną masz sukienkę! Ja też mam księżniczkę, zawsze mi się takie najbardziej podobały...;) A buty są ładne, ale chyba trochę za wysokie. Na co dzień zakładam szpilki, ale boję się, że ponad 24 godzin moje nogi mogą nie wytrzymać. Myślałam o dziesięciocentymetrowej szpilce z platformą, więc sam obcas jakieś 7-8 cm. Mam nadzieję, że gdzieś znajdę... :) Jeżeli chodzi o białe buty, to znasz jakieś marki, które produkują ładne? Menbur robi śliczne, ale wszystkie w kolorze ivory, a ja mam śnieżnobiałą suknię. Całkiem ładne są też buty ślubne od Baldowskiego. Więcej nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana_panna Ostrożnie z dietą Dukana. Niszczy nerki. Polecam Herbalife - schudłam w 9 miesięcy... e, nie powiem :) I tak nie uwierzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko te buty sa
bardzo ladne, na pewno beda sie super prezentowac z suknia slubna. to co sufgeruje a mzoe to majka? czy cos takeigo -to komp0eltna tragedia, kicz i tandeta! o boze siwety- dziewczyno nie masz za grosz wyczucia klasy i gustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwieziuniaaa
julitek a tak z czystej ciekawosci to jak zrobiłaś te świecidelka? ja tez myślałam o butkach z ok. 8 cm obcasem, bo te które pokazałam, to tylko inspiracja, wiadomo, ze stopa by nie podołała tyle godzin na takim obcasie. a takie klasyczne ślubne, w miarę ładne są na fleq.pl no i tańsze niż ma menbur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×