Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaręczona

Rysa na pierścionku

Polecane posty

Gość Zaręczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest juz koniec
Moze posmaruj pasta do zebow...dziala na rysy na zegarkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁYSZAŁAM JUŻ O PAŚCIE DO ZĘBÓW WIĘC CHYBA SPRÓBUJĘ!JEŚLI CHODZI O JUBILERA TO PYTAŁAM ALE POWIEDZIELI MI, ŻE TO ZNISZCZY PIERŚCIONEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak to jest?czy to jakis zabobon dostałam od narzyczonego pierscionek zareczynowy po 2 tyg wypadł jeden cekinek i trzeba go wstawic czy to cos oznacza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna zaręczona
hej. też mam pierścionek z białego złota. i też na początku trochę mi się porysował. Potem zmniejszaliśmy o rozmiar u jubilera i on przy okazji wypolerował go i jest jak nowy. Wcałe się nie zniszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta do zębów nie podziałała więc chyba jednak wybiorę się do tego jubilera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej idź do jubilera,nie ryzykój domowymi sposobami bo jeszcze bardziej poprawisz te całe rysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe sposoby malo inwazyjne napewno nie zniszcza pierscionka ze zlota!!!nie realne by zniszczyla zloto pasta do zebow!!!!To co by bylo z naszym szkilwem!!?? Jesli chodzi o jubilera to on poprostu wyszlifuje pierscionek,tu trzeba sie liczyc ze zmiejszeniem wagi pierscionka,jubiler napewno go nie uszkodzi! Jeszcze cale zycie przed toba i nie jedna ryska na pierscionku moze lepiej poczekaj i za 5 lat idz do zlotnika by sie zajal pierscionkiem,bo jak bedziesz chodzic z kazda ryska to zostanie ci zloty proszek!!! Nie panikuj jak to mala ryska to przekrec pierscionek by byla nie widoczna....mysle ze malo kto ja w ogole zauwazy!!! Wszytskiego dobrego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna zaręczona
Nie zgadzam się z Supergirl. Ja pierścionek dostałam w czerwcu, pierwszy miesiąc i 3 ryski. Potem zmniejszyliśmy pierścionek i wypolerowaliśmy i od tej pory żadnej poważniejszej rysy. Ręka się przyzwyczaiła do pierścionka i już nim o nic nie zaczepiam jak to było na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do jubilera! Pierścionek zaręczynowy zapewne na Twoim palcu jest cały czas i weź pod uwagę że bedzie całe życie. No chyba że go zdejmiesz. Nie baw się domowymi sposobami idź do profesjonalisty bo na pewno przywiązujesz do niego dużą wagę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×