Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość But Seriously

Sala Katowice (Marysin Dwór, Dworek Pod Lipami, inne)

Polecane posty

Gość But Seriously

Cześć wszystkim :) Przygotowujemy się z narzeczoną do ślubu w 2018 roku :) Aktualnie na tapecie znajduje się wybór sali. Obejrzeliśmy ich już całkiem wiele... i wstępnie wybraliśmy dwie - Marysin Dwór przy ul. Pukowca niedaleko Załęża, oraz Dworek Pod Lipami na Giszowcu. Czy możecie podzielić się swoimi opiniami na temat tych miejsc? Bardziej spodobał nam się Marysin Dwór, aczkolwiek można trafić na różne nieprzychylne opinie na temat ich jedzenia. Co Wy o tym sądzicie? Mamy jeszcze na oku 3 sale które chcemy obejrzeć w najbliższy weekend oraz kilka kolejnych w zanadrzu. Te 3 wspomniane sale, to: - Constantin w Bytomiu - Dworek u "Hrabiego" w Gliwicach - Pod Jesionem w Dąbrowie Górniczej Wesele będzie na 100 - 120 osób. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćswitek2
Jako fotograf odradzam Marysin Dwór, jedzenie oraz niby "góralski klimat".... Polecić mogę: Pod skrzydłami Anioła Rajcula (sala na dole) Biały Dom Pod Arkadami Euphoria Zapraszam do poradnika: http://www.switek.eu/poradnikpm/ jestem z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość But Seriously
Dzięki za odpowiedź, właśnie już kilkukrotnie spotkałem się z takimi opiniami odnośnie Marysinego Dworu. Masz na myśli Euphorie z Sosnowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćswitekk
tak dokładnie ta w sosnowcu. Marisn Dwór tak samo jak CLUB99 jak tam bywam to juz wiem co mnie czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Wg mnie świetnym miejscem na wesele jest Rezydencja Luxury Hotel http://www.rezydencjahotel.pl/pl/wesela/oferta-weselna/oferta-weselna . Aż żałuję, że ślub mam już za sobą, bo tym razem chyba wybrałabym ten hotel :) Piękna i naprawdę duża Sala Balowa, do tego cudny ogród. Uwielbiam takie miejsca z ogrodem, do którego można wyjść w czasie przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×