Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mariolka25

SALA WESELNA PUŁAWY

Polecane posty

Dziewczyny potrzebuje informacji dotyczącej Sali Weselnej W PUŁAWACH!!! Jestem bardzo ciekawa każdej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak naprawdę 4 restauracje w puławach gdzie można zrobić wesele( Izabella,Hotel Pikul, Trzy Korony ,ja byłam w Hotelu Pikul na weselu u brata i naprawdę nie miałam się do czego przyczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientuje się ktoś jaka jest cena za osobę w Hotelu Pikul ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytaj wsrod przyjaciól, znajomych,. Ja w ten sposob trafilam na http://www.zakatek-smaku.pl/ i mega bylam zadowolona, bo dokladnie w tym typie sali szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra miała wesle w Izabelli i ja też tam planuje. Opinie są bardzo dobre będziemy mieli w apartament dla nowożeńców. Jedzenie tez jest tam niczego sobie. Bardzo fajny wiejski stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie się waham miedzy Izabella a 3koronami, co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obstawiam Izabelle, bylam tam w pulawach na weselu u przyjaciółki i chwalila sobie jakość obsługi, cala organizacje a z mojej perspektywy goscia było smacznie i hucznie. Jedyne co to ja wole mieć wesele na mazurach bo kocham te okolice, zielen jeziora itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam obecnie Sali na maj 2016, ciekawa jestem czy będzie jeszcze dostępna Izabella, bo też myślałam i ja i mąż przyszły żeby tam się odbyła impreza. Bywaliśmy tam na dancingu i jedzenie zawsze było smaczne. Są tu jeszcze jakieś kobietki z Puław co szykują wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dom weselny Kaleński Zakątek koło Kurowa (18 km od Puław). Byłam tam na weselu koleżanki. Nie wiedziałam wcześniej, że taki lokal istnieje i byliśmy ze znajomymi zaskoczeni. Megaaa wszystko przygotowane i podobno za niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kazimierzu jest bardzo fajne miejsce: http://gospodawdolinie.pl/kontakt/ duża sala piękna okolica bardzo dobra obsługa i pyszne jedzenie. Byłam tam na weselu i byłam zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich niezdecydowanych:) Z czystym sumieniem zarówno ja jak i moja żona Weronika polecamy wszystkim "Kaleński Zakątek" jako miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zorganizowanie naszego wesela. Podejście do klienta i efekt końcowy przewyższył nasze najśmielsze oczekiwania. Pani Małgosia służyła pomocą w każdej sytuacji i niemal o każdej porze. Fachowe doradztwo i pomysłowość sprawiły że nasze wesele było jak z bajki. Pyszne ciepłe posiłki i duża ilość przekąsek na stołach, bardzo smaczny wiejski stół, miła i uśmiechnięta obsługa. Serdecznie wszystkim polecamy ten lokal, bo naprawdę warto, oferuj***ardzo dużo w przystępnej cenie. DZIEKUJEMY PIĘKNIE:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Miejscem godnym polecenia jest http://www.dom-wenecja.pl. Lokal możenie jest w samych Puławach, ale w niedalekiej okolicy. Według mnie warto tam zorganizować imprezę. Byłam tam na weselu i organizowałam komunię mojej córki. Za każdym razem wszystko wyszło jak należy. Wszystko dopracowane do końca z dbałością o każdy szczegół. Wyśmienite jedzenie zarówno dania gorące jak i przekąski. Obsługa tez na wysokim poziomie. No i piękna przestronna sala bankietowa i ładna okolica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne wesele można wyprawić w Domach Konesera w Trzcinie. Byłam tam na klimatycznym weselu. Było super. Piękna okolica. Wspaniale urządzona sala bankietowa. Bawiliśmy się naprawdę super. Dodatkowo mają w ofercie piękne domki dla gości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×