Odpowiedz na ten temat

sale weselne, restauracje ŁÓDŹ - wpisujcie

• gość 2015.12.12 [11:18]
    polecam Stare Kino hotel w centrum Łodzi na kameralne wesele do 80 osob. Sama byłam gościem i byłam zachwycona profesjonalnym podejściem obsługi. I ceny podobno atrakcyjne
  • gość 2016.01.27 [12:47]
    My z mężem swoje wesele wyprawiliśmy w pałacyku Soplicowo. Naprawdę z całego serca mogę polecić to miejsce. Wszystko zostało zorganizowane w taki sposób że absolutnie o nic nie musieliśmy się martwić tylko po prostu cieszyć z naszego święta. Gości byli zachwyceni tym jaka panowała tam atmosfera no i ujął ich sam właściciel Pan Dariusz który nie tylko dyskretnie nad wszystkim czuwał ale również chętnym opowiadał historię tego miejsca [powinien chyba zostać zawodowym gawędziarzem bo wszyscy słuchali wpatrzeni oczko.gif ]. Na szczęście dopisała nam również pogoda więc częściowo mogliśmy bawić się także w ogrodzie. Najprawdopodobniej wrócimy tam na pierwszą rocznicę ślubu usmiech.gif
  • gość 2016.01.28 [01:23]
  • Mikołaj21 2016.02.04 [15:41]
    Wszelkie ośrodki znajdziesz tu www.gdziewesele.pl. Wszystkie sprawdzone, polecam.
  • slubvideo 2016.04.27 [12:49]
    Cześć dziewczyny!
    Razem z moim zespołem prowadzę firmę filmowo-fotograficzną i chciałabym Wam polecić nasze usługi usmiech.gif Z czystym sercem mogę Wam powiedzieć że nasze filmy wykonujemy dbale i z pełnym oddaniem przez co wideo które tworzymy jest unikalne dzięki ciekawym ujęciom i profesjonalnemu montażowi na długo zapadają w pamięć a co ważne nie są nudne oczko.gif . Nagrania wykonujemy z powietrza przy użyciu dronów jak i statycznie z ziemi dzięki lustrzankom ( mamy bogate zaplecze sprzętowe np. slidery, stabilizatory obrazu, rejestratory dźwięku itp ale nie chce Was zanudzać tym usmiech.gif . Jeśli zależy Wam na bardzo dobrej jakości nagrań, ciekawych ujęciach a finalnie na pięknej pamiątce z Waszego ślubu to trafiliście idealnie. W kwestii finansowej na pewno się dogadamy.
    Jesteśmy doświadczoną firmą, na co dzień zajmujemy się produkcja filmów reklamowych/korporacyjnych, filmowaniem relacji na żywo i tym podobnych. Napisz do mnie jeśli chcesz zobaczyć nasze przykładowe produkcje. Nie traćcie czasu na firmy które filmy kręcą "byle jak" i zaufajcie nam - dla nas filmowanie to pasja a nie obowiązek usmiech.gif
    Jeśli macie pytania odnośnie nagrań, portfolio, ceny za nagranie to śmiało zapraszam do kontaktu pod nr tel 690 306 009 lub email slubvideo@gmail.com
    Pozdrawiam
    Beata
  • gość 2016.04.30 [23:38]
    Moja siostra w zeszłym roku organizowała wesele i odbywało się ono w pałacyku soplicowo. Podobało mi się miejsce – kameralna barokowa sala – elegancka – ale bez zbędnego przepychu. Dobrze się tam czułam, bo lubię takie klimaty. Wesele się udało, szkoda, że trwało tylko do rana …
  • Marley 2016.05.01 [19:50]
    Ja polecam ten hotel http://sanremo.com.pl - wprawdzie nie w Łodzi, ale zaraz obok (Zgierz) i bardzo łatwo tam dojechać omijając wszelkie korki, które są typowe dla centrum miasta.
  • brttt 2016.06.20 [12:31]
    Lubię atmosferę w lokalu Ganesh na rynku Manufaktury w Łodzi. To co tutaj jest standardem w innych restauracjach jest czymś dziwnym. Na przykład chodzi mi o to, że jedzenie można sobie zabrać na wynos, jeśli coś zostanie i to sami kelnerzy proponują. W Polsce generalnie ludzie się wstydzą o coś takiego prosić.
  • gość 2016.06.27 [00:39]
    My się zdecyowaliśmy na salę w Borowieckim, ponieważ znajomi mieli z tym hotelem i restauracją bardzo dobre doświadczenia. Rzeczywiście organizacja porządna, wszystko na swoim miejscu. Personel bardzo sympatyczny a jedzenie wyśmienite, nie żałowaliśmy ani złotówki bo było pysznie i ładnie podane.
  • gość 2016.07.01 [23:13]
    Widzę że ktoś tu też miał wesele w pałacyku Soplicowo usmiech.gif .U nas również jeżeli chodzi o organizację nie było po drodze żadnych niespodzianek. Potwierdzam że właściciel Pan Dariusz jest takim dobrym duchem tego miejsca i bardzo stara się że wszystko wypadło w nim jak najlepiej. Pałacyk ma piękne i klimatyczne wnętrzna i można poczuć się trochę jak w innej epoce a ten klimat podkreślało u nas pyszne staropolskie jedzenie. Goście chwalili i pytali czy nie przewidujemy powtórki oczko.gif . Naprawdę piękne wspomnienia usmiech.gif
  • kasiaaa32 2016.07.12 [23:15]
    Jak szukacie naprawde fajnego miejsca na wesele w Łodzi to zobaczcie sobie Venge (venge.pl). Świetny lokal, klimatyczny, duży wybór menu i ogólnie super atmosfera usmiech.gif
  • alinkaa87 2016.07.18 [10:07]
    Witam usmiech.gif Organizował ktoś może wesele w domu Róża na Janiszpolu ? Prosze o jakies informacje co do jedzenia, obsługi i ogólnie czy warto tam organizowac wesele. ---- kochana najlepiej sobie sprawdź tutaj http://www.saleweselne.com/ tam masz wykaz wszystkich sal z twojej okolicy, sprawdź jakie są opinie i czy sala jest polecana - pamiętaj że nawet leniwi kelnerzy mogą skutecznie uprzykrzyć twoje wesele.
  • Purple11 2016.08.23 [22:50]
    Co prawda kawałek od Łodzi ale polecam sprawdzić ofertę Przysiołka Kresy - jeśli szukacie niepowtarzalnego klimatu a nie tylko zwykłej sali bankietowej, w zwykłej restauracji. Z Bełchatowa jest już naprawdę bliskousmiech.gif Podrzucam link: http://www.przysiolekkresy.pl/restauracja
  • AsiaKutno 2016.09.06 [23:22]
    My ostatnio byliśmy na weselu w Sali Kryształowej - Zajazd u Przemka w Zgierzu. Było bardzo elegancko. Mimo, że wesele było na 160 osób nie było ścisku, ponieważ sala jest duża i przestronna. Duży parkiet. Jeśli chodzi o jedzenie to różnorodne a przede wszystkim ciepłe. Dużym plusem dla nas było to, że na miejscu mieliśmy też nocleg. Polecam https://www.facebook.com/SalaKrysztalowaZgier z/
  • marcjannaa 2016.11.04 [17:03]
    Bardzo fajna sala bankietowa jest w Łodzi na tomaszowskiej. W Venge wesele organizowała moja kuzynka i było naprawdę świetnie. Do tego cenowo też nie wychodzi jakoś dużo, tak jak w innych salach ")
  • gość 2016.11.07 [10:18]
    ja myślę, że z powodzeniem znajdziecie odpowiedni lokal na
    http://www.gdziewesele.pl/Lodz/
    od razu macie mozliwość sprawdzenia dostępnych terminówoczko.gif
  • Mańka587 2016.11.18 [21:08]
    Ja jestem zachwycona weselem mojej kuzynki Zosi. Miała przepiękną sukienkę, cudne auto i bardzo elegancką salę. AsiaKutno o niej wspominała - Sala Kryształowa w Zgierzu. Dlatego zdecydowałam się z narzeczonym iść tam na sylwestra.
  • milennna71 2016.12.23 [10:30]
    Jeżeli chodzi o salę weselną w Łodzi, to bardzo fajna jest na tomaszowskiej - Venge. Byłam tam na kilku przyjęciach i zawsze super wychodziły usmiech.gif A jedzenie tam mają rewelacyjne smiech.gif
  • gość 2017.01.04 [09:22]
    Słuchajcie, jeśli szukacie jakiejś sali na bankiet lub wesele polecam sprawdzić tutaj http://bankietyikonferencje.pl/ ja jestem bardzo zadowolona z sali Retkina Karolew.
  • momoi8 2017.01.14 [18:34]
    Jeżeli chodzi o sale w naszym mieście, to dla mnie najlepsza jest Venge na tomaszowskiej. Byłam tam już na kilku przyjęciach - i na weselach i na chrzcinach i na komuniach i za każdym razem było to udane przyjęcie. Mają tam rewelacyjne jedzenie usmiech.gif
  • gość 2017.01.24 [15:03]
    No u nas wesele było w Venge na tomaszowskiej. A raczej przyjęcie weselne, bo osób było jakieś 70. Ogólnie sala naprawdę fajna, ładna i zadbana. Obsługa miła i pomocna, nie brakowało na stołach niczego. No i cenowo w Venge też to wszystko fajnie wychodzi usmiech.gif
  • gość 2017.01.27 [14:05]
    Bardzo fajna sala jest na tomaszowskiej - Venge. Tam wesele miało kilku moich znajomych i była super zabawa. Sami też niedługo będziemy wybierać i pewnie też postawimy na Venge bo klimat jest tam wyjątkowy usmiech.gif
  • gość 2017.02.24 [15:42]
    W Łodzi bardzo fajna jest taka sala bankietowa, nazywa się Venge. Byłam tam na weselu mojego kuzyna i była rewelacyjna zabawa. A sama sala bardzo dużo robi, jak ma fajny klimat usmiech.gif
  • gość 2017.03.13 [22:09]
    Sala Kryształowa - Zajazd u Przemka ul. Piątkowska 92 Zgierz, Zaskoczyłem się bardzo pozytywnie. Pyszne jedzenie w restauracji, nie spodziewałem się.
  • gość 2017.03.19 [22:52]
    najlepsze w łodzi jest Venge. Byłam tam na kilku weselach, w tym na weselu brata więc wiem jak to wygląda z organizacyjnej strony. A wygląda naprawde super usmiech.gif
  • gość 2017.06.26 [16:04]
    polecam zajrzeć nawww.gdziewesele.pl/Lodz/ usmiech.gif
  • gość 2017.07.17 [21:11]
    Polecam ofertę Hotelu Diament w Zgierzu
    http://hotel-diament.com.pl/oferta/
  • koooniczynka 2017.08.09 [11:44]
    Myślę, że warto zapoznać się z ofertą http://salaweselnainspiro.pl/ - mój brat miał tam niedawno wesele i świetnie się wybawiliśmy. Bardzo elegancki i klasyczny wystrój, sala jest wygodna i przestronna - bardzo nam się podobało. Polecam, także w imieniu brata usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...