Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kropcia1

sale weselne w Krakowie i okolicy

Polecane posty

Witam, nie wiem czy był już taki temat, ale jeśli tak to proszę o link. Mam propozycję stwórzmy zestawienie sal weselnych w Krakowie i okolicach ( nazwa miejsca, na ile osób, ile od osoby, czy można mieć swój catering, wrażenie itp.), ja szukam sali weselnej do 200 osób. To co już widziałam: \"Reduta\" k. Cmentarza Batowice, 2 sale (400 i 600 osób -czyli dwa wesela równocześnie), 2 rodzaje menu za 130 i 145 netto od osoby (trzeba doliczyć podatek 7% i 22%), korkowe od alkoholu 20%, mnie osobiście bardzo się podobało, ale trochę za drogo. \"Weselmy się\" Węgrzce 5 minut od Krakowa E7, sala weselna przy remizie do 200 osób, a wydaje się na mniej, w kształcie litery L, ok 140 od osoby. \"Pałac w Minodze\" 80-100 osób, ale w Spichlerzu do 300, w Spichlerzu wszystko jest w drewnie, jak się wchodzi to jest niezbyt przyjemny zapach, sala dla gości na górze i na dole, taneczna na dole, menu od 140 do 190 (tak było w 2007 roku) \"Zajazd Zagłoba\" na Widomej ok. 25 km od Krakowa E7, sala do 200 osób, 130 zł/os, podobno smaczne jedzenie. \"Zajazd BG\" na Wesołej ok. 30 km od Krakowa E7, sala 180-200, 140zł/ osoba, wyjście z sali tanecznej na ogród. Sala weselna w Wolbromiu (nie znam nazwy lokalu), sala do 200-250 osób, można wynająć własny catering, a jak od nich to od 140zł/os, bardzo ładna sala, tańce i posiłki na tej samej sali. \"Zajazd Celtycki\" w Zakrzewiu k. Wielczki, 2 sale na 200 i 300 osób, 160 zł/os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfisefui
Pałac w Śmiłowicach 400 zł/osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgfdfgsdfg
karczma pod wielka sola i dworek emilii w wieliczce hotel artur krakow grube ryby zabierzow wpisz w googlach konferencje krakow wysypie ci duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam pałac w Paszkówce
ceny i menu są w internecie, ale o ile pamiętam to było 147zł, 185zł i 285zł. Ja byłam tam na weselu u znajomych i było super, a najlepiej pamiętam moment, w którym serwowano tort, trzeba było zejść pieknymi schodami oświetlonymi świeczkami do ogrodu i tam w takiej magicznej troche atmosferze ( przez te świeczki własnie) serwowano tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Pałac w Minodze to możesz wejść sobie na stronę www.minoga.pl, tam nie ma dokładnego menu ale można wysłać zapytanie do managera, ja mam z tamtego roku więc do wyboru były 4 menu od 140 do 205 zł/os plus dodatkowo za ciasto 10zł/os i alkohol 35zł/os, nie wiem czy można mieć swój alkohol. Sala jest tylko do 5 rano, a później za każdą godzinę płacisz 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konisia1
Dom weselny Anna w Opatkowicach organizuje wesela do 350 osób. Obsługa tylko fachowa, niska cena ( w porównaniu do innych restauracji o tym standardzie). Nowe sala i bardzo eleganckie- polecam sama mam tam ślub i znam wiele zadowolonych osób. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzet
ja polecam gorąco restauracje w łężkowicach 20 km od krakowa w stronę Bochni, super jedzenie, 110 zł od osoby ze wszystkim nawet zalkoholem, polecam miałam tam wesele i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate841
prosze o kontakt na dom weselny anna w opatkowicach i łężkowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate841
czesc gadzet masz jakies namiary na dom weselny w opatkowicach i łężkowicach jak tak to prosze o wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merveille
Macie te namiary na opatkowice i łężkowice? sama szukam sali na 200 osób w okolicach krakowa, ale wolałabym bez cateringu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merveille
A wiecie może coś na temat tego czy Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek wynajmuje samą salę? Bo w ofercie wesela maja salę za 2000 zł ale podobno to tylko taka ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglonea
Cześć dziewczyny zaczynam pożądnie szukać sali na ślub i zainteresowało mnie to co pisałyście o opatkowicach i łężkowicach. Mogłabym Was prosić o jakieś szczegółowe informacje?? bo na necie nic nie mogę znaleść :( Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek27
Ja również szukam namiarów na dom weselny w opatkowicach koło Proszowic, będe wdzięczna jeśli ktoś z was ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate841
Ja wiem tyle co wy czyli nic jedyna osoba ktora cos wie jest gadzet ale nic mi nie ospisuje a na internecie nie ma co szukac bo ciezko jest znales sama szukalam i nic ale ja tez nadal czekam na jakis kontakt na te sale w łężkowicach i opatkowicach wiec jesli ktos ma jakies namiary bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam dom weselny przy Karczmie w Krzywaczce. Po pierwsze super sala na ok 120-250 osób, jedzene pychota i przemiła obsługa. Moi goście byli zachwyceni. :-) Cena 160 zł od osoby ( 5 ciepłych posiłków, zimna płyta, owoce i co ważnie nielimitowane napoje). Gdyby któraś z Was była zainteresowana chętnie odpowiem na dodatkowe pytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglonea
Aneczka ja bym sie cos więcej dowiedziała o Krzywaczce. Te 160 zl to jest stała cena?? czy zależy od menu, bo nie ukrywam ze jak by było dla mnie super. Za dużą rodzine mam hehe i troche mi tych gosci wyjdzie :) Są tam jakies ukryte koszty?? typu wynajem sali czy korkowe? Jest tam mozliwośc wynajecia pokoji dla gości?? Poopowiadaj coś :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelinaRose
Witam. W Krakowie powstała Nowa Restauracja Orientalna "BONSAI". Mieści się na ul. Wadowickiej 8G. To jest kolo Ronda Matecznego. Z tego co wiem, to nie jest drogo, są otwarci na propozycje klienta i można się z nimi fajnie dogadać. Wiem, bo sama miałam tam wesele. Nie było duże na 70 osób-ale było elegancko. Mam mnóstwo zdjęć. Miła obsługa całą noc i na prawdę pyszne potrawy. Goście do dziś wspominają. Podaję adres www.restauracja-bonsai.pl Jeszcze tel gdyby ktoś był zainteresowany 033 262 7070 Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś pomogłam. Aha i z tego co wiem to nie maja zajętych terminów- cały czas szukają chętnych. Angelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konisia1
Hej! Dom weselny "Anna" znajduje się około 30 km. od Krakowa. Musicie dojechać do do Proszowic i kierować się w stronę Kazimierzy Wielkiej - dom weselny znajduje się 3 km od Proszowic ( przy głównej drodze na wzniesieniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felerna
A ja mam taki :) 694 60 86 93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Dom Weselny w Krzywaczce to cena sali jest wliczona, istnieje możliwość wynajęcia pokoi dla gości i nie słyszałam nic o żadnym korkowym:P a to ich stronka :) : www.weselnydom-krzywaczka.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara.....
hejka ja jestem z Krakowa, slub w przyszlym roku, sale weselna mamy zarezerwowana jednak za krakowem ok 40km od mojego kosciolka osiedlowego, w strone Dobczyc , powod czemu tak daleko? duuuza, ladna sala dobrze zagospodarowana z moliwoscia wynajecia pokojow , niska cena bo za wynajem za caly tydzien placimy 1500zl+za zuzycie mediow, organizuja tam wesela do 300 osob, i naprawde ladnie jest:)) bylam tam juz na 3 weselach i daltego sie zdecydowalam ze ja tez tam bede miec mimo ze troszke daleko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EREVA
Sorry, że się tak wcinam w Waszą dyskusję. Mam trochę lżejszy kłopot niż wesele na 200 osób, ale sądząc po Waszych wypowiedziach jesteście dobrze zorientowane w okolicznych (Kraków) lokalach więc... Pilnie poszukuję miejsca gdzie w maju tego roku mogłabym zorganizować przyjęcie komunijne na ok45-50(niestety) osób. MOże być oddalone od Krakowa tak do 30km. wcale mi nie przeszkadza. Miałam jeden z ogrodem na oku i kiedy w piątek pojechałam zarezerwować to okazało się że mają na dwa lata zarezerwowane terminy. w ogóle Pani potraktowała mnie jak wyrodną matkę, że to niby teraz o komunii dziecka sobie przypomniałam! Hallo w zeszłym tygodniu dopiero ustalono termin! Gdyby, którejś przyszło coś na myśl - byłoby super. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nowo otwarty lokal w Krakowie przy ulicy Wadowickiej 8G. Na 10 maja sa tam zarezerwowane 2 komunie, w tym jedna mojej Nikoli. Z tego co wiem mają dwie duże sale. Pozostałe terminy w maju są wolne. Jeśli jest ktoś zainteresowany podaje nr do Pani manager 793 712 007- młoda co prawda, ale jak na 22 lata to zna się na rzeczy. Jeśli chodzi o ceny to zaczynają się od 90 zł od osoby. Można negocjować :) Mam nadzieję ze pomogłam. Organizują tez sluby i inne uroczystości. pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate841
Witaj ja mam wesele w biesiadzie to jest w Głogoczowie zaraz niedaleko zakopianki i ostatni dowiedziałam sie ze organizu tam komunie zadzwon i zapytaj czy maja jeszcze miejsca to numer do nich o-12 2737698. Życze powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka22
witaj szczesciara..... Bardzo cie proszę abyś podała mi nazwe tej sali gdyż jestem z tamtych okolic i poszukuje sali zgodnej z twoim opisem, Będe bardzo wdzięczna za namiary z góry dziękuje i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka..../87
Gadzet jakbys mogła napisać coś więcej o tych Łężkowicach ( czy to jest może ten "petro-tar"? Byłam tam ostatnio i maja menu od 120-150zł. Ja bym wybrała za 150zł są łacznie 4 gorące posiłki, owoce, ciasta, zimna płyta, alkohol, picie i to bez ograniczeń wszystko. Zastanawiam sie nad rezerwacją tylko nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ich temat. BARDZO BYM BYŁA WDZIĘCZNA JEŚLI KTOŚ COŚ WIE :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×