Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka1973

Salony które polecacie i ... te których NIE polecacie. TU WPISUJEMY!

Polecane posty

Ja POLECAM : Olsztyn Salon Ślubny Magdalena Wybrałam tam suknię i spodobało mi się tam i podejscie do klienta i atmosfera. Obsługiwała mnie przemiła Pani Ewelina. Pani niczego mi nie wciskala jak to bywa w niektórych salonach była miła i cierpliwa i służyła naprawdę fachową poradą. W efekcie zamówilismy tam równiez garnitur dla Męża. Tym razem obsługiwala nas szefowa Salonu i okazało się, że bycie fachowym i miłym dla klienta jest dewizą tego salonu. NIE POLECAM; Olsztyn Salon \"Madamme Danuta\" Pani była po prostu niesympatyczna. Z tego co się zorientowałam to szefowa... Mało zainteresowana tym, aby pomóc wybrać dla Męża coś co Mu sie podoba. Bardziej skupiała się na poprawianiu naszego niefachowego języka (surdut czy też jaskółka angielska...), który raczej nas nie obowiązywał. W efekcie otrzymaliśmy wykład \"ilustrowany\" jaki krój marynarki jak się nazywa. Nasze preferencje spełzły na plan dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam salonik w krakowie nowopowstaly, ul. szlak 9, maja super ceny i swietna jakosc ich strona internetowa www.josephine.pl wlascicielka jest super, swietnie Wam doradzi, a na sukienke czekacie do 10 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oa ja polecam
salon Bellisima we wrocawiu na sokolniczje. mile panie. z duza cierpliwosca , chetnie pomoga , fajne duze przymierzalnie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_O_B_R_A
salon Moadonna w Warszawie, mną zajmowała się Pani Kasia i naprawde dziewczyna zniosła masę sukni, żeby coś dla mnie wybrać. Najpierw mierzyłyśmy moje typy a później zdałam się na Panią Kasię. Pozostałe pracownice salonu też w porządku, z tego co zauważyłam czekając na swoją kolej. Nie polecam salonu na Nowolipkach róg Jana Pawła II po prawej stronie jadać w kierunku Arkadii, wejście po schodach na pierwsze piętro w szczycie budynku narożnego. Normalnie potraktowano mnie tam jak intruza i to jeszcze niewidzialnego :-) Po 5 minutach oczekiwania na Panią, która przebierała manekina na wystawie, widząc że czekamy, po prostu wyszłyśmy bez słowa. Druga Pani rozmawiała w tym czasie przez telefon, odebrany tuż po naszym wejściu i pytaniu o jakiś katalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam salon Madonny w krakowie, ale ten na florianskiej gdzie jest pronovias ;) super obsluga, za to nie polecam tez madonny ta\m gdzie sa suknie la sposa, babki nadęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salon Magdalena na pewno nie !!!! Piszą na swojej stronie \"Zapewniamy państwu miłą i profesjonalną obsługę\" szyją na miarę \"które mają nietypową sylwetkę\" a co mnie spotkało. Oglądałam suknie podeszła do mnie Pani i powiedział są tylko rozmiary 36 zapytałam sie czy w całym sklepie ona odpowiedziała że tak i to jest ta miła i profesjonalna obsługa a gdzie Dzień dobry w czym mogę pomóc. Nie należę do osób szczupłych ale nie mam prawa pięknie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam salon Emmi Mariage w Radomiu..bardzo miła obsługa,,pani tam pracujaca potrafi doradzic takze jestem na tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doo Kobry
Też mam niemiłe wspomnienia z tego salonu "po schodkach". Pracujące tam panie nawet nie zadały sobie trudu, żeby porozmawiać ze mną. Udawały, że mnie tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam : FLOSSMANN we Wrocławiu na Piłsudskiego :) odradzam: MADONNA w Gdynia na Wielkopolskiej - totalna porażka i naciągactwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam salon lisa ferrera w koszalinie , panie bardzo mile chetnie doradzaly nawet co do fryzury i do dekoracji sali :P do wybranej sukni. a przymierzylam tez chyba z 10 sukienek, wyszlam zachwycona i suknią i obslugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja POLECAM Madonnę
z Gdyni. Dopasowywałam tam suknię, którą kupiłam używaną i wszystkie dziewczyny były bardzo miłe, profesjonalnie obsługiwały nie tylko mnie, ale też inne klientki i były energiczne, a nie jak to czasem bywa: muchy w smole i z wielkiej łaski jeszcze pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon Gracja w Byszycach, niedaleko Dobczyc. Ciężko trochę trafić, bo tak lekko zadupie, ale salon z prawdziwego zdarzenia. Duży, przestojowy, mnóstw sukienek w różnych fasonach. I nie ma takiego snobizmu, jak w niektórych salonach w Krakowie na przykład. Ceny różne, myślę, że rozsądne. Niektóre sukni były drogie, ale były i tańsze i z przeceny z zeszłego roku. Babki bardzo sympatyczne. Nie byłyśmy umówione na godzinę, ale nas przyjęły między klientkami. Naprawdę polecam! Wiele dziewczyn tam szyło i as zadowolone. Ja byłam zachwycona ich sukniami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsztyn warm-maz
nie polecam - salon w Olsztynie, Stare Miasto na przeciwko Katedry. Poszliśmy z Narzeczonym poszukać i sukni i garnituru. W środku co prawda była już jakaś zainteresowana Pani, ogladała katalog. Przeszliśmy z Narzeczonym przez cała długość salonu, ogladając wystawione rzeczy, ale Pani obsługująca nie wybąkała nawet dzień dobry. Zero zainteresowania. Udawała, że bardzo coś czyta w jakimś zeszycie. Wyszliśmy i będziemy ofradzać każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVILION
VICTORIA w Łowiczu - jeśli nawet miałabym przejechać 1000 km. to i tak bym go wybrała. Gorąco polecam !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tu jakieś
dziewczyny ze śląska? jakie salony możecie doradzić z Dąbrowy Górniczej/Sosnowca i innych miast sąsiadujących? mogą być salony z małych miejscowości również, nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbgbbbbbbbb
Salon Madonna w Gdyni super polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
salon "Agnes" w Poznaniu. Bardzo duży wybór sukien ślubnych, garniturów oraz dodatków. Panie , które tam pracują są bardzo miłe, pomocne i cierpliwe. Ja zakupiłam tam swoją wymarzoną suknię, a mąż garnitur i wszystkie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można na szybko
Na śląsku salon "Linda" w centrum Katowic, suknia uszyta doskonale wg wzoru, obsługa miła. Mile wrażenie też zrobił na mnie salon "Anna" w Katowicach, w okolicach ul Andrzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta87
Hej :) DO "są tu jakieś" Ja jestem z Dąbrowy Górniczej :) Polecam Ci 2 salony- jeden to Salon Joanna na ulicy 3-go Maja 12 (w bramie, koło sklepu zoologicznego) super babeczki, świetnie doradzają, maja genialne podejście do klientek ale niestety nie znalazłam tam nic dla siebie heh ja sukienkę zamówiłam w salonie "Vivien" na przeciwko Pogorii. Fajne sukienki, fajne babki ;) Nie polecam zaś- salonu koło antykwariatu i na Kościuszki- ta sama właścicielka. dziwne rzeczy się tam dzieją, poczytaj na innych forach. Mnie odrzuciło to,ze w tym drugim salonie co przymierzyłam sukienkę to słyszałam "najpiękniejsza, prawda?", "najcudowniejsza, prawda?" itp A! jest jeszcze salon na przeciwko kina Ars. Troche dziwna babeczka tam była. co do sosnowca - uważaj na "Suknie Maja" mają baaaaaaaaardzo nieskie ceny, ale tam się dziwne rzeczy dzieją. Moja koleżanka dała im projekt i krawcowe uszyły PODOBNĄ sukienkę, poza tym miał być tren, a w koncu nie uszyły go. Moja koleżanka podeszła do tego na luzie, ale myslę, że co niektóra panna młoda dostałaby załamnia nerwowego...podobno też zdarząją sie sytacje,ze sukienki brak na pare dni przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon Anna
Salon Anna w Katowicach ul. Andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tu jakieś
delta87 - wielkie dzięki :) moja kuzynka właśnie polecała mi również ten salon na przeciwko Pogorii więc na pewno wezmę go pod uwagę skoro jest więcej głosów na TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon Anna w Gliwicach
Nie wiem czy to jest filia tego salonu w Katowicach, niemniej jednak bardzo polecam. Obsługa bardzo miła, fachowa ale nie narzucająca się. Mają również świetną krawcową, suknia była idealnie dopasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhsdjk
salon Dorota Wormuth w Katowicach. Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhsdjk
acha a nie polecam salon urszula mateja w Katowicach koło ING

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta87
ja zaś co do salonu Doroty Wormuth mam odmienne zdanie... czułam sie tam nie za bardzo- niby super, niby exlusiv a tam potraktowano mnie jak na straganie- jak chwilke dłuzej miałam jakąś sukienke na sobie to widziałam zniecierpliwienie dziewczyny, liczyło się byle szybciej, byle kolejna złapana kolejna klientka, bo panna ma chyba płacona prowizję... mało tego ja rozumiem,ze sukienki powinny byc w różnych rozmiarach, bo rózne figury mają dziewczyny biorące ślub, ale powiedzcie mi jak miałam sobie wyobrazic sukienkę w rozmiarze 36, gdy miałam na sobie 42? i element który miał kończyć się na biodrze w moim przypadku konczył się na kolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE POLECAM !!!! Centrum Mody Ślubnej i Wizytowej Floriańska 37, Kraków. Wizyty w tym salonie to był koszmar mojego życia i żadnej pannie młodej nie życzę łez wylanych przy mierzeniu wymarzonej sukni ślubnej. Przy każdej wizycie pokazywałam paniom, iż suknia ciągle była źle uszyta, zaszyta czy dopasowana. Kierowniczka była niekompetentna, okropnie niemiła, krzycząca, przemądrzała ... brak słów aby opisać jej zachowanie. Gdybym nie była stanowcza i nie siedziała w salonie chyba do godziny 20tej to nie wiem czy miałabym w czym iść na własny ślub. 4 dni przed ceremonią pani oświadczyła radośnie, że welonu nie ma i nie będzie. Wizyta zakończyła się wezwaniem policji. Nie rozpisując się więcej (bo nadal się denerwuję minioną ponad pół roku temu sytuacją) konkluzja jest tylko jedna: omijajcie sklep na Floriańskiej 37 w Krakowie, NIE polecam tego miejsca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE POLECAM !!!! Centrum Mody Ślubnej i Wizytowej Floriańska 37, Kraków. Wizyty w tym salonie to był koszmar mojego życia i żadnej pannie młodej nie życzę łez wylanych przy mierzeniu wymarzonej sukni ślubnej. Przy każdej wizycie pokazywałam paniom, iż suknia ciągle była źle uszyta, zaszyta czy dopasowana. Kierowniczka była niekompetentna, okropnie niemiła, krzycząca, przemądrzała ... brak słów aby opisać jej zachowanie. Gdybym nie była stanowcza i nie siedziała w salonie chyba do godziny 20tej to nie wiem czy miałabym w czym iść na własny ślub. 4 dni przed ceremonią pani oświadczyła radośnie, że welonu nie ma i nie będzie. Wizyta zakończyła się wezwaniem policji. Nie rozpisując się więcej (bo nadal się denerwuję minioną ponad pół roku temu sytuacją) konkluzja jest tylko jedna: omijajcie sklep na Floriańskiej 37 w Krakowie, NIE polecam tego miejsca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRA DO Kwadratu
Suknie Ślubne J. G. Krajewscy ul. Sienkiewicza 9 05-120 Legionowo STANOWCZO NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pani (chyba właścicielka) robi łaskę że wogóle się odezwie do klientki. Wszędzie jest drogo tylko u niej najtaniej (3 tyś za suknię):-( W salonie nie ma białych sukien same ecru. Jak zapytałam o białą to odburknęła że "wszystkie mogą być białe". Czułam się tak jakbym poszła tam za karę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknie
Komis sukien w Dąbrowie Górniczej na ul. Adamieckiego tanie i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×