Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salony sukien ślubnych województwo śląskie. Gdzie iść?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Które salony w woj. śląskim polecacie? Które na pewno odradzacie? Będę wdzięczna za wszystkie porady. Zależy mi na opinii dot. zarówno samych sukien jak i obsługi, wywiązywania się z terminów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 3 lata temu szylam suknie w salonie Joanna w Dąbrowie górniczej. Suknia na czas ale obsługa niemiła. Laska porażka. Właścicielka młoda po 30 ale nie umiała doradzić i była opryskliwa. Nie byłam wymagająca klientką. Odradzam. Podobno fajnie jest w Sosnowcu w małej białej za dworcem PKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
Ja polecam salon Evita w Katowicach kupiłam tam suknie i jestem zadowolona . Obsługa fantastyczna wiedza ogromna , wszystko było na czas beż żadnych komplikacji , przymiarki w terminie w którym ja chciałam , duży wybór w salonie jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszka_8888
A ja polecam sie jednak wybrac do Warszawy, do salonu Violi Piekut. Nie jest jakos bardzo drogo, a naprawde - obsluga cud miód i orzeszki, wszystkie poprawki w cenie, a suknie przepiekne. Więc czemu się nie wybrac na weekendowa wycieczke do Wawy :)? Ja polecam, a też pochodzę z Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×